دانلود کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها

کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها از مجموعه قصه‌های خارق‌العاده و خواندنی برای بچه‌ها به کمک تصاویر و نقاشی‌های رنگی، داستان‌های زیبایی از حیوانات را به تصویر می‌کشد.

کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها (Stories for 3 year olds) برای چه کسانی مناسب است؟

قصه‌های 3 ساله‌ها حاوی 8 داستان زیباست که با تصاویر جذاب و خارق‌العاده خود در کنار سازنده بودن، می‌تواند لحظات خوشی را برای کودک فراهم کند. کودک با خواندن این قصه‌ها سرشار از حس شادی و لذت شده و با خنده‌های خود می‌تواند این حس را به والدین و اطرافیانش نیز انتقال دهد.

خردسالان به خوبی با این کتاب جذاب ارتباط برقرار می‌کنند و حتی اگر شما، مجال خواندن آن را برایشان نداشته باشید، از ورق زدن و مشاهدۀ تصاویر رنگی و زیبای این کتاب لذت می‌برند.

قصه‌های 3 ساله‌ها با زبان و روایت بسیار ساده رفتارهای نیکو را به کودک یاد می‌دهد و شما برای آموزش موضوعاتی مانند خواب شبانه و فواید آن، گوش دادن به حرف پدر و مادر و … می‌توانید از این کتاب کمک بگیرید.

در بخشی از کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها می‌خوانیم:

کِری یک گربه ناز و پشمالو بود. نام برادر کِری، بِن بود. یک روز بن از یکی از درخت‌های باغ‌شان بالا رفت تا به خانه درختی‌شان برود. کری گفت: «من هم می‌خواهم از درخت بالا بروم»، اما بن نردبان را بالا کشید و گفت: «نه، کری، تو نمی‌توانی بالا بیایی.»

بابای کری گفت: «کری، تو خیلی کوچولو هستی و نمی‌توانی از نردبان بالا بروی.» مامان هم گفت: «کری خیلی کوچولوست و نمی‌تواند از پله‌های نردبان بالا برود.» اما کری تصمیم گرفته بود از نردبان بالا برود و وارد خانه درختی شود.

 ۴۹ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7834-68-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کری از درخت بالا می‌رود
عروسک بانی
آفرین، لئونارد
بابلز شنا کردن را یاد می‌گیرد
کفش‌های قرمز، براق
نگران نباش، وندا
سایه فرانکی
شب به خیر، فرد

راهنمای دانلود کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها

برای دانلود کتاب قصه‌های 3 ساله‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌های 3 ساله‌ها
ملیکا جعفری
۱۳۹۹/۸/۱۰
من بسیار این داستان هارا دوست دارم وخواندم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)