دانلود کتاب قلعه حیوانات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قلعه حیوانات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قلعه حیوانات

قلعه حیوانات، با نویسندگی جرج اورل رمان کوتاهی تمثیلی درباره گروهی از حیوانات است که انسانها را از مزرعه‌ای که در آن زندگی میکنند بیرون میکنند و خود اداره مزرعه را به دست میگیرند، ولی پس از مدتی این حکومت به حکومتی خودکامه با شرایط مشابه قبل تبدیل میشود.

این رمان در طول جنگ جهانی دوم نوشته شد و در سال ۱۹۴۵ میلادی منتشر شد، ولی در اواخر دههٔ ۱۹۵۰ میلادی محبوب شد. معروفترین جمله این کتاب «همه حیوانات باهم مساویند، اما برخی مساوی ترند» است در زبان انگلیسی به صورت یک ضرب المثل و جمله کنایه آمیز وارد شده‌است.
در این کتاب هر گروه از حیوانات نقش گروهی از اجتماع را بازی می کنند که دست به انقلابی برای بهبود زندگی خود میزنند اما حاکمانی که اختیار میکنند همان هایی میشوند که زندگی آنها را به فنا می کشند. قوانین اورول در قلعه حیوانات و ۱۹۸۴ مثل همه برابرند اما برخی برابرترند آنقدر ذیرکانه است که در همه دیکتاتوری ها مصداق دارد. قوانینی آنقدر ذیرکانه و همه شمول که با قوانین فیزیک برابری دارد.

 ۱۰۴ صفحه، ۹۹۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-57-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب قلعه حیوانات

برای دانلود کتاب قلعه حیوانات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قلعه حیوانات
میعاد نصیری
۱۳۹۵/۱۲/۳۰
یک کتاب فوق العاده زیبا و مفهومی
فواد صفیه پور
۱۳۹۶/۸/۲۵
یعنی هرچی از خوبیش بگم کم گفتم واقعا کتاب بینظیریه. من تا بحال ۳ بار این کتاب رو خوندم ولی هر بار هیجان بار اول رو داره. به نویسنده تبریک میگم
میلاد سمنی
۱۳۹۵/۸/۲۷
سلام،به همه توصیه میکنم این کتابو بخونن و از دستش ندن،خط به خط این کتاب نیاز به تعمق و تصویر سازی داره و این قهار بودن نویسنده در امر نویسندگی رو نشون میده،از تمثیل های زیباش مطمئنم که همه لذت خواهند برد و تعجب خواهند کرد...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹)