دانلود کتاب قیام ساحره آیریس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قیام ساحره آیریس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قیام ساحره آیریس

کتاب قیام ساحره آیریس به قلم کامیار یزدان پناه، داستان ناگفته‌ای از هزاره‌ی پیش از میلاد مسیح و قیام جادوگری خبیث به اسم آیریس است که بین‌النهرین و فلات ایران را به سوی انگاره‌های تاریک و سیاه و آیین شیطانی سوق می‌دهد.

در بخشی از کتاب قیام ساحره آیریس می‌خوانیم:

با صدای درب طویله بیدار شد و دستش روی خنجر بود که دید سام با کوزه‌ای به داخل آمده است، ‌ «... مقداری شیر است، ‌ آن را از همسایه قرض گرفته‌ام...» آیریس تحت تاثیر مهمان‌نوازی سام قرار گرفت و مقداری از شیر را خورد و گفت: «بقیه را برای خانواده‌ات ببر» سام گفت: «برای آن‌ها هم برده‌ام، این برای توست!» آیریس شیر را تا قطره آخر نوشید.

از جایش بلند شد و گفت: «باید کاری را برایم انجام دهی!» سام سعی کرد با دقت گوش کند، «باید این شایعه را در شهر منتشر کنی که تا ساعاتی دیگر فرستاده‌ی خدایان برای نازل کردن عذاب و ویرانی بر شهر فرود می‌آید... باید مردم آماده‌ی دیدن چیزی باشند که برایشان مهیا کرده‌ام!» سام که نوجوان زرنگی بود بلافاصه آن جا را ترک کرد تا خواسته‌ی آیریس را انجام دهد.

آیریس منتظر ماند تا تنش در شهر به وجود آید و دل‌ها آماده‌ی قیام شود. ساعاتی بعد بالای پشت بام رفت، همانطور که ایبلم گفته بود نامش را صدا زد تا از از زمین فاصله گرفته و در هوا معلق شود، ‌ کمی بعد خود را در ارتفاع بیست متری نسبت به پشت بام و در هوا معلق دید، تا همان لحظه چند نفر او را دیده بودند، با تمرکز بر فراز شهر حرکت کرد تا همه او را ببینند و اندکی بعد در مقابل معبد توقف کرد و صبر کرد تا مردم تجمع کنند.

باد، ردای سیاهش را در هوا حرکت می‌داد، ایبلم ابرهای بارانی را بر فراز شهر آورده بود و همزمان با رسیدن آیریس بر فراز معبد، در نزدیکی ظهر، تاریکی بر شهر حاکم شد تا همه این‌ها، ‌ماورایی بودن آیریس را نزد مردم باورپذیر کند.

هزاران نفر در مقابل آیریس با سرهای بالا و نگاه به او، تجمع کردند و همه جا پر از زمزمه بود: «چگونه ممکن است یک انسان پرواز کند؟ او قطعا فرشته است!»، «زمان مجازات فرا رسیده است...»، ‌ «قربانی کافی ندادیم و این سزای گناهان ماست»، «شبیه به فرشتگان عذاب است که در صحیفه‌های نوح و ادریس خوانده بودیم!»، «حتی برای مجازاتمان شمشیر و کمان از جهنم آورده است!»، «کاش پسرم را بجای تقدیم به خدایان، از عیلام فراری نمیدادم!» و...

 ۳۳۶ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-99986-0-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

خلاصه‌ای از داستان
فصل اول: طلوع سایه‌ها
فصل دوم: رقص با شیاطین
فصل سوم: الهه‌ی مرگ
فصل چهارم: محراب خونین
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب قیام ساحره آیریس

برای دانلود کتاب قیام ساحره آیریس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قیام ساحره آیریس

نظرات کتاب قیام ساحره آیریس

Ali Azizi
۱۳۹۹/۱/۲۴
رمان خوبی بود. خلاقیت عالی و تسلط خوب بر داستان وجود داشت. اسامی شخصیت‌ها مناسب انتخاب شده. زبان نوشتاری کتاب نه به صورت عامیانه و نه به زبان خیلی ادبی نگاشته شده که به نظرم یکی از نکات قوت کتاب است. اول و وسط داستان خوب پیش رفت اما آخر داستان از مسیر خارج شد‌ که از جذابیت داستان کم کرد یک سری به و جملات کلیشه‌ای کار رفته بودکه ربطی به داستان نداشت من یکی در میان حملات را جا مینداختم که زودتر تموم بشه. در مجموع جزو رمان‌های خوب بود (و نه عالی) چون می‌تونست بهتر باشه ولی اخرشو خراب کرده بودید. کتاب را به خوانندگان رمان فانتزی توصیه میکنم.
موسی بلاغی
۱۳۹۹/۲/۱
حتما این کتاب را بخوانید. عالی بود. در این کتاب سعی شده بود با دیدگاهی اسلامی به تاریخ کابالا نگاهی بیندازد. از لحاظ نوشتار داستانی، به خوبی برای نسل نوجوان آماده شده بود. فراز‌ها و فرود‌های نسبتا خوبی داشت و به خوبی توانسته بود آنچه را که می‌خواهد بیان کند. البته آغاز خوبی نداشت. شاید هم نمی‌شد از بهتر این آغازی را ایجاد کرد. صحنه‌های مذهبی هم به خوبی طراحی شده بود. البته از نقاط ضعف کتاب، می‌توان به محاورات اندک شخصیت‌ها اشاره کرد. ولی در مجموع امتیاز 100\90 را به آن میدهم.
farshiid kh
۱۳۹۹/۲/۱۷
ساختار نوشتاریش خسته کننده بود و اینکه اطلاعات نویسنده درمورد زرتشت و دین زرتشت بسیار محدود و کم بود طوری ک بیان شده بود ب زرتشت وحی شده درصورتی ک یک باور کاملا اشتباه درمورد زرتشته ولی کل داستان موضوع جالبی داشت و نویسنده داستان‌های شاهنامه و ادیان و تخیلات خودش رو خوب ب هم ربط داده بود خسته نباشید
مشاهد همه نظرات (۲۱)