دانلود کتاب لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده

  • از: رون گاتمن
  • ناشر: سبکتو
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده

رون گاتمن در کتاب لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده، درباره یکی از ساده‌ترین حالات چهره‌مان صحبت می‌کند. لبخند! لبخندی که قبل از به دنیا آمدن‌مان در رحم مادر می‌زدیم و حتی در خواب نیز بعضی اوقات به چهره داریم.

پس اگر می‌خواهید که درباره سرحال بودن، اجتماعی و شایسته به نظر رسیدن یا کاهش استرس و بهبود روابط بیشتر بدانید و یا این احساس به شما دست دهد که یک عالمه شکلات خیلی خوشمزه خورده‌اید (بدون اهمیت دادن به کالری بالای شکلات) یا در جیب ژاکتی کهنه ۲۵ هزار دلار پیدا کرده‌اید میکروکتاب لبخند را مطالعه کنید چون با نگاهی علمی می‌خواهیم به لبخند نگاهی بیندازیم.

رون گاتمن (Ron Gutman) بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت هلس‌تب است. این شرکت پیشرو در یک شبکه سلامتی تعاملی با هزاران روانشناس است که روش افراد در پیدا کردن، به اشتراک گذاشتن و استفاده از اطلاعات سلامت شخصی را تغییر داده است. رون قبل‌تر هم مدیر عامل شرکت ولزفر (یک وب‌سایت آنلاین در زمینه ارائه خدمات بهداشت سلامت با بیش از هزاران نویسنده) بوده است و توانست آن را تبدیل به بزرگ‌ترین وب‌سایت بهداشت در دنیا کند. رون آن را به چند سرمایه‌گذار فروخت و موفقیت بزرگی به دست آورد. رون همچنین به واسطه تجربیات و تحصیلاتش یکی از شناخته شده‌ترین مشاوران شرکت‌های بزرگ آمریکا و همچنین مشاور دانشکده پزشکی هاروارد است. سخنرانی‌های او در تد از محبوب‌ترین سخنرانی‌ها است. او کتاب‌های زیادی در حوزه سلامت روان نوشته که تفکر پیشرو و لبخند از پرفروش‌ترین آن‌هاست.

در بخشی از میکروکتاب لبخند (Smile) می‌خوانید:

وقتی من لبخند بر لب وارد اتاقی می‌شوم یا وقتی درباره لبخند شروع به صحبت می‌کنم و دیگران به من ملحق می‌شوند، کل پویایی تعاملات تغییر می‌کند: گفتگوها بلافاصله به طور اساسی انسانی‌تر و بنیادی‌تر می‌شوند. لبخند واقعی بر آشفتگی که ذهن‌های ما را درگیر کرده‌اند فائق می‌آید و به ما کمک می‌کند که بهترین چیزهای دیگران، یعنی ایده‌ها و توانایی‌هایشان را ببینیم. لبخند همچنین به ما کمک می‌کند تا آرامش بگیریم و اعتماد لازم را ایجاد کنیم که بتوانیم به آنچه واقعا در گفتگوها و معاملات اهمیت دارد دست یابیم.

من درباره لبخند و بسیاری از مزایایی که برایم در بر دارد چیزهای زیادی آموخته‌ام. اما از خودم پرسیده‌ام، اگر لبخند این قدر خوب است، چطور می‌تواند فقط برای من خوب باشد؟ من از لبخند می‌توانم برای کمک به اطرافیانم استفاده کنم که سالم‌تر و شادتر زندگی کنند؟

به نظر می‌رسد که باز کردن قدرت لبخند برای کمک به دیگران به یک کلید مهم نیاز دارد: اعتبار.

ثابت شده که لبخند دارای بسیاری از خواص تسکین دهنده استرس است. لبخند همچنین می‌تواند به روند پیری کمک کند.

 ۲۰۱ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
قدمت روح
فصل اول: زیر آفتاب آفریقایی
فصل دوم: یک ذات مشترک
فصل سوم: لبخند کودکان
فصل چهارم: پیوند انسانی
فصل پنجم: لبخند تکاملی است
فصل ششم: فرهنگ‌های مختلف، لبخندهای مختلف
فصل هفتم: همه لبخندها مثل هم به وجود نمی‌آیند
فصل هشتم: احساس پشت شکلک
فصل نهم: لبخندها در سراسر دنیا
فصل دهم: این لذت من است
فصل یازدهم: لبخند برای سلامتی و آرامش
فصل دوازدهم: حرکات رومانتیک برای برقراری ارتباط بین افراد
فصل سیزدهم: لبخند به عنوان یک رابط
لبخند: واقعی و نمایشی
حلقه بازخورد
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده

برای دانلود کتاب لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لبخند؛ قدرتی شگفت‌انگیز با یک قانون ساده
Bahar Tavoseh
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
کتاب جالبیه مطالبشم حتی اگه شادی اور نباشه ولی با اسم قشنگی داره هم میتونه لبخند رو روی لبات بیاره
فریبا علی
۱۳۹۸/۶/۵
جالب بود زمانی که این کتاب رو میخوندم لبخند میزدم
sepideh sadeghi
۱۳۹۷/۶/۲۹
خیلی مطالب جالب وجدید یاد گرفتم عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)