دانلود کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف

  • از: لیلا عظیمی
  • ناشر: نشر لک لک
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف

کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف نوشته‌ی لیلا عظیمی با بیانی ساده و روان، شما را با شیوه‌های درست برخورد با کودکان لجباز آشنا خواهد کرد.

یکی از بزرگ‌ترین معضلات رایج در خانواده‌ها با دانش آموزان دوره‌ی ابتدایی، لجوج بودن فرزندان در انجام تکالیف است. مجادله‌ی غیرقابل تحمل والدین با کودکان خود بر سر انجام تکالیف، سبب از بین رفتن اصلی‌ترین ارتباط کودک، یعنی رابطه‌ای خوب با والدین خود می‌شود.

گاهی به دلیل زیاد بودن لجاجت کودکان و یا عدم مدیریت مناسب از سمت والدین، این مشکل به فضای خانه ختم نشده و به مدرسه و ارتباط با دیگران نیز کشیده می‌شود. حسدورزی، برخوردهای تهاجمی و زد و خوردهایی که با دلایل ساده و ابتدایی آغاز می‌شوند؛ به همراه نزاع کلامی، لجاجت و توجه نکردن به دبیر و کادر آموزشی، قطعا از معضلات ناتوان کننده‌ی خانواده‌ها و سیستم آموزشی در محدوده سنی (7 تا 10 سالگی) خواهد بود.

این معضل از کجا و چگونه به وجود می‌آمد؟ برای حل این معضل چه راهکار‌هایی وجود دارد؟ چطور می‌توانیم به دعواهای خسته کننده‌ی والدین و بچه‌ها برای انجام تکالیف، خاتمه دهیم؟ کتاب حاضر سعی بر این دارد با ارائه راهکارهایی درست به شما کمک کند تا تمامی این مشکلات را حل کنید.

در بخشی از کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف می‌خوانیم:

تحقیقات روانشناسی، طی سال‌های طولانی، از آغاز شکل‌گیری این علم، تاکنون که دانش مغز و علوم اعصاب به کمک این رشته آمده، نشان داده که همه‌ی انسان‌ها، به طور ذاتی و غریزی، رفتار پرخاشگرانه دارند که با تجربه‌ی «احساس خشم» همراه است.

احساس (هیجان) تجربه‌های بدنی و ذهنی ما در مواجه با محرک‌های بیرونی است که تقریباً در تمام انسان‌ها، با هر سن، جنس و فرهنگی که باشند، به شکل یکسان و ثابتی تجربه می‌شود.

احساس‌های اصلی عبارت‌اند از خشم، غم، لذت (شادی) نفرت و کنجکاوی که هر کدام، در برابر محرک‌هایی، چون ناکامی، فقدان، کامیابی، انزجار و ابهام تجربه می‌شوند و می‌توانند، افکار و عکس‌العمل‌های رفتاری متفاوتی را پدیدار کنند. عدم توجه به آنچه در هنگام تجربه‌ی هیجان‌های مختلف، در ما رخ می‌دهد، ظرفیت هیجانی ما را کاهش داده و منجر به بروز رفتارهای نامتناسب با شدت آن هیجان می‌شود. یکی از پر دردسرترین این هیجانات «احساس خشم» است؛ چرا که همیشه با ترس و اضطراب آسیب خوردن از دیگران و یا آسیب زدن به دیگران، همراه بوده است.

 ۲۴ صفحه، ۱۱۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6668-07-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف

برای دانلود کتاب لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لجبازی و پرخاشگری در انجام تکالیف