دانلود کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند

کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند نوشته‌ی ریچل گیبسون، داستان یکی از موفق‌ترین ماموران مخفی دولتی را به تصویر می‌کشد که در آخرین موأموریت خود هویتش آشکار می‌شود و به ناچار تصمیم به فرار می‌گیرد. او در این مسیر اتفاقات هیجان‌انگیزی برایش رخ می‌دهد.

این مأمور مخفی دولت که ماکسیمیلیان خاویر گانرزامورا نام دارد برای رسیدن به محلی امن، شبانه کشتی تفریحی را از بندری می‌دزد غافل از این که مانکن زیبای سابق «لولا کارلایل» روی تخت کشتی در خواب ناز است. مکس خیلی دیر از وجود این زن جذاب و سرکش در کشتی آگاه می‌شود، وقتی که دیگر چاره‌ای جز کشتن یا همراه بردنش ندارد. اما قبل از اینکه تصمیم قطعی بگیرد که کدام راه را باید انتخاب کند، زن کشتی را منفجر می‌کند و...

ریچل گیبسون (Rachel Gibson) در کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند (Lola Carlyle Reveals All) با زبانی ساده و روان داستانی هیجانی و مجذوب کننده را به تصویر می‌کشد به گونه‌ای که شما غرق در خواندن این رمان می‌شوید.

در بخشی از کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند می‌خوانیم:

لولا نور چراغ‌ قوه جیبی را به‌طرف چپ سکان انداخت. پارچه برزنتی بالای عرشه فرماندهی کاملاً سوخته و هیچی جز چند متر برزنت جزغاله و تیرک‌های آلومینیومی سیاه‌ شده، باقی نمانده بود. نسیم شور ملایمی، موهایش را به هم ریخت و دنباله‌ی لباسش را دورش به حرکت درآورد. ترکیب بوی دریا با بی‌کربنات‌پتاسیم، چوب کف زمین و چیزی که کنار صندلی کاپیتان و سکان بود در هوا پخش شده بود.

باور کردنی نبود؛ این اتفاق‌ها با زندگی لولا کارلایل جور نبود. او برای استراحت و سلامتی روانش آمده بود. و باید به خانه برمی‌گشت یا مجبور بود که به خانه برگردد. این جریان‌های دیوانه کننده فقط یک کابوس بوده. آره، باید همین باشد. چند ساعت قبل، یکی از آخرین تورهای «اسنک‌ و نوشیدنی» را سوار شده و در اتاقک اصلی قایق خوابیده بود و حالا در کابوس وحشتناک یک مردک دیوانه، نقش اصلی را بازی می‌کرد. هر لحظه ممکن بود از خواب بیدار شود و شکر خدا را بکند که همه‌ی این‌ها فقط یک خواب بوده است. میان تاریکی، یک کپسول آتش‌نشانی خالی از هوا پروازکنان آمد و خورد به سکان، بعد پرید بالا و رفت داخل سوراخ سوخته گیر کرد. مردِ واقعاً خیلی دیوانه‌ی پشت سرش پرسید: «بعدی چیه؟ بمب ناپالمِ که تو لباس‌ زیرت قایم کردی؟»

موج‌ خشمِ درون صدای مرد، هوای گرگ‌ و میش میان‌شان را ‌شکافت و به گوشش ‌رسید. لولا، زیر نور ماه از روی شانه‌هایش مرد را که صورت کبود و داغانش را مالش می‌داد تماشا کرد. و منتظر بود مردک آمده و دخلش را بیاورد و به دریا پرتش کند تا طعمه ماهی‌ها شود. و وقتی مَرد سعی کرد تا او را سرپا کند، بیشتر از هر وقت دیگری در زندگی‌اش ترسید. سینه‌ا‌ش از ترس پر شد و فشار روی ریه‌هایش، نفس‌ کشیدن را برایش سخت کرد. شک نداشت مَرد اول به او صدمه زده و بعد هم او را می‌کشت. اما آن‌ قدر شوکه بود که چیزی حس نمی‌کرد. قبل از اینکه فکر بهتری بکند، گفت: «اگر ناپالم داشتم الان کباب شده بودی» بعد از روی غریزه بقا، لگدی به مرد زد که چند قدمی عقب رفت.

 ۳۸۵ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6679-26-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۰۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند

برای دانلود کتاب لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لولا کارلایل همه چیز را آشکار می‌کند
مهری رازقیان
۱۳۹۹/۱/۱۹
بسیار کتاب لذت بخشی هست ارزش خوندن داره 😊😊ریچل گیبسون یکی از نویسنده‌هایی هست که با قلم خوبش باعث میشه تا کتاب رو تموم نکردی چشم ازش برنداری😄و از مترجم این کتاب هم نگم براتون که فوق العاده توانمند بیشتر...
💗💗🌻🌹بیتا 💗💗🌻🌻🌹 عبادی💗💗💗💗
۱۳۹۹/۱/۲۱
بسیار عالی گوش بدین پشیمون نمی‌شید💝💝👌
محبوبه صورآبادی
۱۳۹۹/۲/۱۷
کتاب فوق العاده‌ای بود...
واقعا مجذوبش شدم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)