دانلود کتاب ماشین از کار می‌افتد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ماشین از کار می‌افتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماشین از کار می‌افتد

کتاب ماشین از کار می‌افتد اثر ای. ام. فورستر داستان انسان‌هایی را بیان می‌کند که در جایی در زیرزمین زندگی می‌کنند و آسایشی ماشینی آنان را دربرگرفته است. ای. ام. فورستر را بیشتر به خاطر رمان‌های فوق‌العاده‌اش می‌شناسند، اما در این کتاب او خیال و مجاز را با هم پیوند می‌دهد.

در داستان ماشین از کار می‌افتد (The Machine Stops)، انسان‌ها در جایی در زیرزمین زندگی می‌کنند و آسایشی ماشینی آنان را دربرگرفته است. در «اتوبوس آسمانی»، پسر نونهالی به سفری می‌رود که پدر و مادرش آن را ناممکن می‌دانند.

در بخشی از کتاب ماشین از کار می‌افتد می‌خوانیم:

ورود به کوچه خودش رشادتی را می‌طلبید. نه‌تنها به طرز وحشتناکی تاریک بود، بلکه حالا تازه متوجه شده بود که ممکن نیست که اتوبوسی در آن‌جا شود. اگر به خاطر آن پاسبانی نبود که نزدیک شدنش را از درون مه شنید، هرگز دل به دریا نمی‌زد. اما دل به دریا زدن همان و رو دست خوردن همان. هیچ. آن‌جا هیچ چیز به جز یک کوچه‌ی خالی و پسربچه‌ی احمقی که به کف کثیف آن خیره مانده، در کار نبود. همه‌اش یک کلک بود. با خودش تصمیم گرفت: «به بابا و مامان می‌گم. حق‌مه. حق‌مه که اون‌ها بدونن چی کار کردم. من خیلی کودنم.» و بعد به دروازه‌ی ملک آگاتوس برگشت.

 ۸۰ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6867-22-9 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ماشین از کار می‌افتد
اتوبوس آسمانی

راهنمای دانلود کتاب ماشین از کار می‌افتد

برای دانلود کتاب ماشین از کار می‌افتد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماشین از کار می‌افتد
کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۱۰/۳
دو داستان علمی تخیلی از فورستر نویسنده‌ی برجسته این گونه‌ی ادبی.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)