دانلود کتاب ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان

کتاب ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان نوشته پژمان سهرابی، به روایت زندگی و خاطرات سرلشگر خلبان بازنشسته جانباز فرج‌الله فرسیابی می‌پردازد.

کتابی که پیش رو دارید اثری نه در ستایش جنگ و نه در مذمت آن، بلکه به واقع ادای احترامی خالصانه است نسبت به زندگی که از گذرگاه حسب‌حال مردی با سرنوشتی شگفت‌انگیز جاری شده است.

نویسنده در تنظیم خاطرات، شکل و قالبی داستان‌وار به آن‌ها داده و تلاش کرده تا حدی از شیوه‌های رایج فاصله بگیرد. بنابراین شاید در نگاه اول، از سبک غیرمتعارف روایت که البته در ادبیات جهان به هیچ‌وجه بدون پشتوانه و سابقه نیست جا بخورید.

در بخشی از کتاب ماموریت شبح - 5 می‌خوانیم:

از اتاق طراحی تقریباً هیچ اثری به‌جا نمانده بود. در همین محل بود که من نقشه رزم بسیاری از همکارانم را کشیدم. بعد از مجروحیت نیز که تلاش می‌کردم باری از دوش بقیه بردارم، طرح نقشه اساساً بدل به یکی از مشغله‌های اصلی‌ام شد. کاری که تبحر و دقت و حوصله می‌خواست و من هر سه را داشتم.

یک بار بعد از طرح نقشه پرواز ایکانی و رضوانی، خودم ایشان را با جیپ تا پای هواپیما رسانده و سپس گفتم: «شما سوار شوید، من جنگنده را چک می‌کنم.» بعد هم ایستادم تا پرواز کردند.

ده دقیقه نگذشت که آن‌ها را با چشم‌های سرخ در گردان دیدم. با حیرت پرسیدم: «چه شده؟» گفتند: «امیرجان! وقتی تو را دیدیم که با ذوق و علاقه هواپیما را چک کردی و آن وقت با گردن کج و نگاه حسرت‌بار ایستاده‌ای تا ما پرواز کنیم آن‌قدر ناراحت شدیم که نتوانستیم به ماموریت ادامه دهیم.»

 ۲۸۵ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6296-29-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان

برای دانلود کتاب ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان

نظرات کتاب ماموریت شبح - 5: چشمی در آسمان

روح الله عرفانی
۱۳۹۹/۵/۱۴
سبک نگارش بسیار زیبا عالی وهوشمندانه بود وبر جذابیت کتاب افزوده بود. خاطرات جناب فراسیابی هم بسیار آموزنده وپر بار و ارزشمند بود و بسیاری واقعیتهارا برای خواننده روشن می‌سازد وصد افسوس که افرادی همانند جناب فراسیابی که باید در بالاترین ردها قرار بگیرند برای اصلاح وآموزش نسلهای آینده به فراموشی شده سپرده اندو هزار حیف که شایسته سالاری در این سرزمین جایی ندارد همانگونه که بارها در متن این واقعیت دیده می‌شود.. درود به شرف تمام مدافعان وطن.
ممنون از کتاب راه برای انتخابهای عالی
Mehran Saeedi
۱۳۹۹/۴/۲۰
واقعا کتابی به یاد ماندنی از روزهای پر تلاطم دفاع با نثری زیبا و ساختارمند است. درود میفرستیم به تمام رزمندگان غیور این سرزمین در هر لباس و درجه و جایگاه که مردانه و بی ادعا ایستادند تا ایران بماند. شدیدا خواندنش توصیه می‌شود.
علیرضا حسینی
۱۳۹۹/۱۲/۳
کتاب خوب و جذابی بود. همیشه احترام خاصی برای دلاور مردان ارتشی قائل بوده‌ام ولی قبول کنیم که گل سر سبد نیروهای نظامی کشور نیروی هوایی ارتش است ولی دریغ و صد افسوس که با آن‌ها مانند بچه سر راهی رفتار می‌شود.
مشاهد همه نظرات (۴)