دانلود کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم

کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم اثر کالین هوور، یک داستان عاشقانه‌ی معمولی نیست، این کتاب قلبتان را می‌شکند و همزمان، آن را از امید لبریز می‌کند. تا انتهای داستان، در میان گریه خواهید خندید.

انسان‌ها در مسیر زندگی بر سر دوراهی تصمیم قرار می‌گیرند که گاهی تصمیم برای رفتن در مسیر درست سخت است. ما تمامش می‌کنیم (It ends with us) تصمیم‌های زندگی یک زن را به تصویر کشیده و راه‌های بی‌شماری را که پیش روی او قرار دارد بیان می‌کند؛ و مخاطب را با او در جهت تصمیم‌گیری درست هدایت می‌کند. در این کتاب عشق، خشونت، گذشت و عقلانیت به دور از کلیشه‌های همیشه و با پایانی متفاوت بیان می‌شود.

داستان درباره‌ی دختری به نام لیلی است که با یک جراح مغز و اعصاب خوش‌تیپ به نام رایل کینکید وارد رابطه می‌شود، ناگهان زندگی برایش آن‌قدر زیبا می‌شود که باور کردنی نیست اما وقتی دغدغه‌های مربوط به رابطه‌ی جدید، ذهن لیلی را به خود مشغول کرده است، خاطرات اتلس کاریگن، اولین عشقش و رشته‌ای که او را به گذشته‌ پیوند می‌دهد، درگیرش می‌کند. اتلس در گذشته، با لیلی نقاط مشترک فراوانی داشته و از او محافظت کرده است؛ به همین علت، وقتی ناگهان پیدایش می‌شود، هر آنچه لیلی با رایل ساخته، مورد تهدید قرار می‌گیرد و لیلی درمی‌یابد که گاهی اوقات، کسی که دوستت دارد، بیش از همه آزارت می‌دهد.

کالین هوور (Colleen Hoover)، با این رمان جسورانه و کاملا منحصر به فرد، داستانی را روایت می‌کند از عشقی فراموش‌ ناشدنی که ناچار باید بیشترین بها را برای آن پرداخت. هوور در مصاحبه‌ای بیان می‌کند که کتاب «ما تمامش می‌کنیم» سخت‌ترین کتابی است که تا کنون نگاشته و این کتاب را بیشتر از بقیه کتاب‌هایش دوست دارد.

کالین هوور در سال 1979 در تگزاس آمریکا به دنیا آمد و در سال 2011 اولین رمان خود «بسته» را منتشر کرد. وبلاگ‌‌نویس معروف «ماریس بلک» به این رمان پنچ ستاره اعطا کرد؛ و این کتاب به سرعت از پرفروش‌های نیویورک تامز شد. وی کتاب‎های زیادی را به رشته تحریر درآورده، که اغلب آن‌ها جوایز و دستاوردهای خوبی را به خود اختصاص دادند؛ مانند: عقب‌نشینی، ما تمامش می‌کنیم، این دختر و...

در قسمتی از کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم می‌شنویم:

«آرام آه می‌کشم، چشم‌هایم را می‌بندم و سرم را به دیوار گچی پشتم تکیه می‌دهم. به دنیا ناسزا می‌گویم که این آرامش تأمل برانگیز را از من دریغ کرد. حداقل کاری که دنیا می‌تواند در ساعت‌های پایانی امروز برایم انجام دهد، آن است که صدای پا، متعلق به یک زن باشد، نه یک مرد. اگر قرار است با کسی مصاحبت داشته باشم، ترجیح می‌دهم زن باشد. من به اندازه کافی قوی هستم و احتمالاً در بیشتر موارد، می‌توانم خودم را کنترل کنم اما در حال حاضر آنقدر راحتم که دلم نمی‌خواهد نصفه شبی، با یک مرد عجیب، روی پشت بام تنها باشم و آرامشم را از دست بدهم»  

 ۱۳ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۷۶۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۱۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
بخش اول - فصل اول - قسمت اول
۲۸ دقیقه
بخش اول - فصل اول - قسمت دوم
۳۴ دقیقه
بخش اول - فصل دوم
۲۱ دقیقه
بخش اول - فصل سوم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
بخش اول - فصل سوم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
بخش اول - فصل چهارم
۱۳ دقیقه
بخش اول - فصل پنجم
۱۲ دقیقه
بخش اول - فصل ششم
۲۱ دقیقه
بخش اول - فصل هفتم - قسمت اول
۱۸ دقیقه
بخش اول - فصل هفتم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
بخش اول - فصل هشتم - قسمت اول
۲۹ دقیقه
بخش اول - فصل هشتم - قسمت دوم
۷ دقیقه
بخش اول - فصل نهم
۳۲ دقیقه
بخش اول - فصل دهم
۳۱ دقیقه
بخش اول - فصل یازدهم - قسمت اول
۱۹ دقیقه
بخش اول - فصل یازدهم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
بخش اول - فصل دوازدهم
۱۰ دقیقه
بخش اول - فصل سیزدهم
۲۶ دقیقه
بخش اول - فصل چهاردهم
۲۴ دقیقه
بخش اول - فصل پانزدهم
۱۴ دقیقه
بخش اول - فصل شانزدهم
۲۷ دقیقه
بخش اول - فصل هفدهم
۱۱ دقیقه
بخش اول - فصل هجدهم
۲۱ دقیقه
بخش دوم - فصل نوزدهم
۲۳ دقیقه
بخش دوم - فصل بیستم
۲۱ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و یکم
۱۲ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و دوم
۲۷ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و سوم
۱۲ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و چهارم
۲۲ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و پنجم
۱۱ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و ششم
۸ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و هفتم
۱۴ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و هشتم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و هشتم - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
بخش دوم - فصل بیست و نهم
۲۱ دقیقه
بخش دوم - فصل سی‌ام
۹ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و یکم
۱۶ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و دوم
۱۶ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و سوم
۱۷ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و چهارم
۲۸ دقیقه
بخش دوم - فصل سی و پنجم
۱۳ دقیقه
سرانجام

راهنمای دانلود کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم

برای دانلود کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ما تمامش می‌کنیم

نظرات کتاب صوتی ما تمامش می‌کنیم

شهبا شریفی
۱۴۰۰/۲/۲
اول اینکه صدای خانم آنالی فوق العاده بود. اما کاش برای آقایون از راوی مرد استفاده می‌شد. درباره‌ی داستان: رایل بود که مظلوم واقع شد. اصلاً انتظار نداشتم بعد از اونهمه اشتباهی که لی‌لی کرده بود و علم به گذشته‌ی رایل، بره پیش اطلس. واقعاً مسخره بود که از رایل ناامید بود و نه از ضعف خودش. اون بود که فکر می‌کرد عاشق رایله اما در اصل فقط داشت با احساس دست دومش بهش خیانت می‌کرد! داستان ضعیف... انسان ضعیف... که روی همه‌ی خطاهاش سرپوش گذاشت. خطاهای رایل فیزیکی بود، اما برگرفته از خطاهای احساسی لی‌لی که متأسفانه با چشم دیده نمی‌شدن. لی‌لی تا قبل از رفتن سمت اطلس، داشت خودشو زندگی رایل رو «باهم» تباه می‌کرد...!
atefeh cheraqali
۱۳۹۹/۱۱/۵
از داستان خیلی لذت بردم، نویسنده به زیبایی یکی از بزرگ‌ترین مسائل اجتماع رو به تصویر کشیده، زمانی ک آدم‌ها قدرت کافی برای بیرون کشیدن خودشون از مشکلات رو ندارن، اطرافیانی ک فقط قصاوت میکنن بدون هیچ درکی و فشار روحی ک اون شخص باهاش مواجه هست، خیلی خوب نمایش داده بود و واقعا از پایانش لذت بردم، ک داد نشون چقدر یک نفر جدای از زن یا مرد بودن میتونه قوی و توانا باشه و تصمیم درست رو بگیره، برخلاف نظر بعضی از دوستان، ب نظر من صدای خانم گوینده عالی بود، و به خوبی احساسات نقش هارو منتقل میکرد، کلا کتاب خوبی بود، تابحال از این نویسنده چیزی نخونده بودم ولی الان خیلی از سبک نگارشش خوشم اومد
آناهیتا ربیعی
۱۳۹۹/۱۲/۸
ابتداى داستان فکر کردم یک رمان عاشقانه کلیشه ایه، ولى جلوتر که رفتم خیلى برام جذاب شد. کتابیه که همه آدم‌ها مخصوصا خانم‌ها باید بخونن.
البته که لى لى بلوم درنهایت از خیلى از آدم هایى که درچنین شرایطى هستن خوشبخت تر هست چون امکان وتوان انتخاب داشت.
قسمت قشنگ تر داستان تلنگر درمورد قضاوت کردن بود
دیگران که حتى درمورد کسانى که فکر مى کنیم از جزئیات زندگیشون آگاه هستیم قضاوت ما میتونه غلط باشه.
درمورد خوانش صداى غم انگیز خواننده درسراسر کتاب حتى جاهایى که اتفاق بدى نیوفتاده بود اذیت کننده بود.
مشاهد همه نظرات (۸۷)