دانلود کتاب صوتی متولد 16 آگوست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی متولد 16 آگوست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی متولد 16 آگوست

کتاب صوتی متولد 16 آگوست نوشته سپیده محمدیان زندگی مادران اوتیسم را به تصویر می‌کشد و در قالب رابطه‌ی پدر و دختری است که پدر برای بازگرداندن دخترش به کشور تلاش می‌کند.

شخصیت اصلی این رمان بنا بر ماجراها و اتفاقاتی از کشور مهاجرت کرده و حالا در گوشه دیگری از جهان، سر کردن با کودکان اوتیسم و مادران آن‌ها معنا و مفهومی به زندگی‌اش داده است، با سفر پدر برای بازگرداندن او به خانه، سعی دارد درست‌ترین تصمیم ممکن را بگیرد.

متولد 16 آگوست ورود به حباب تنهایی آدم‌ها، هراسشان از مرگ، حسرتشان در عشق و اندوهشان در پذیرش واقعیت‌هاى انکار ناپذیر زندگی‌شان است. تجربه مقطعی از زندگی است که شکاف میان رویاهای زنگ زده گذشته و باور آینده‌ای عاری از آن‌ها به چشم می‌آید. ترس از دل بستن و دل کندن، هراس از دست دادن کسانی که چون جان دوستشان داریم و در پایان تن دادن به تغییر، گذرگاه‌هایی است که آدم‌های داستان متولد 16 آگوست از آن عبور می‌کنند.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی متولد 16 آگوست می‌شنویم:

«من از خداحافظی‌های طولانی بیزارم. یه خداحافظی طولانی، مثل پریدن از یک ارتفاع بلنده. هر چقدر دل ‌دل کنی، هر چقدر این پا و اون پا کنی فقط سخت‌ترش می‌کنی. باید چشماتو ببندی و یک دفعه بپری… قبل از اینکه ترس نگه‌ات داره… برای همین من از خداحافظی‌های طولانی بیزارم.»

«یک چمدان بزرگ مشکی که از زیپش منگوله بافت زرشکی رنگی آویزان بود، روی ریل قرار گرفت. حمید چمدانش را از دور دید. کنارش مسافر دیگری که سگی همراه داشت، ایستاده بود. سگ، خسته از پرواز طولانی، روی زمین خوابیده و چشم‌های درشت سیاهش را به ریل دوخته بود. چشم حمید به منگوله‌های زرشکی بود. 
نگار دست‌هایش را دو طرف صورت حمید گذاشته بود: «با ته‌ریش حسابی شبیه پدرها هستی.» 
دست‌هایش بوی توت فرنگی می‌داد و خیال حمید را پرتاب می‌کرد به یک جای خیلی دور. از موهایش که بوی خنک و ملایمی داشت، منگوله‌های بافت زرشکی را باز کرده و به زیپ چمدان حمید بسته بود: «این طوری بین همه‌ی چمدونای سیاه، راحت پیداش می‌کنی.» 
و حمید بیخودی خیال کرده بود که نکند نگار را گم کند. نکند دخترش دلدار را گم کند. مثل مادر، برادرها و یا همه‌ی آدم‌های مهم دیگر در زندگی‌اش که گمشان کرده بود. نه که دقیقاً گم شده باشند. درست و دقیق جایشان را می‌دانست. در قبرستانی در جنوب، قطعه‌ای از بهشت زهرا و یا جایی آن سوی دنیا.»

 ۴ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۲۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۳۱ دقیقه
بخش سوم
۴۶ دقیقه
بخش چهارم
۳۳ دقیقه
بخش پنجم
۳۲ دقیقه
بخش ششم
۵۱ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی متولد 16 آگوست

برای دانلود کتاب صوتی متولد 16 آگوست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  متولد 16 آگوست
Mehdi shahali
۱۳۹۷/۱۲/۹
خوب
Khodadad Haghighi
۱۳۹۸/۷/۲۴
نظری ندارم داغون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)