دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن نوشته استیو هاروی، یکی از مشهورترین کتاب‌های روانشناسی در جهان است که به زنان بسیاری در سراسر دنیا کمک کرده تا مشکلات رابطه‌شان را رفع کنند. این کتاب برای مدت طولانی در شمار پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است.

هیچ‌چیز در کره‌ی زمین نمی‌تواند با عشق یک زن مقایسه شود. دوستی، مهربانی، صبوری، دلسوزی، صبوری و سخاوت فقط چندین ویژگی روشن زنانی است که می‌خواهند رابطه‌ی خود را آغاز و آن را با عشق و علاقه حفظ کنند؛ اما بعضی اوقات زنان علت برخی رفتارهای مردان را درک نمی‌کنند و آن‌ها را نوعی بی‌احترامی از سوی آن‌ها برداشت می‌کنند.

استیو هاروی (Steve Harvey) کمدین درخشان آمریکایی در کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن (Act like a lady, think like a man)، با زبان صریح، جذاب و طنز حقایق و تجربیات شخصی‌ خود را به زنان ارائه می‌کند تا بفهمند که مردان هنگام رابطه، صمیمیت و عشق چگونه فکر می‌کنند.

این کتاب که در سال 2009 منتشر شد مناسب برای زنانی است که می‌خواهند زندگی خود را دگرگون کنند و در عین حال وارد راه تازه‌ای از زندگی خود شوند. در حقیقت زنانی که در آستانه‌ی ورود به یک رابطه‌ی تازه با شوهر خود هستند یا رابطه‌ای را آغاز کرده‌اند و می‌خواهند آن‌ را ارتقا دهند، می‌توانند این کتاب را بشنوند.

استیو هاروی با گردآوری موضوعات جامع و کاربردی به زنان سراسر جهان کمک کرده است تا به شناخت بهتری از مردان برسند و اجازه ندهند تا مشکلات از لحاظ فکری و جسمی آن‌ها را آزار دهد. شما‌ می‌توانید با استفاده از اصول و تیپ‌های مختلف رفتاری ارائه شده در این کتاب که در اغلب مردان مشترک است، آن‌ها را بهتر بشناسید. هم‌چنین شیوه‌های کاربردی این کتاب به زنان یاد می‌دهد که چگونه کنترل زندگی خود را به دست بگیرند و پایه‌های روابط خود را مستحکم‌تر کنند.

استیو هاروی این کتاب جذاب را در 3 بخش به نگارش درآورده است. او در تمامی قسمت‌ها با نظریه‌های پیشنهادی و انتقادی به زنان می‌گوید که دلیل برخی از کارها و رفتارهای مردان و حتی احساس برتری داشتن نسبت به بقیه چیست. او با تحلیل و بررسی‌های جزئی خود به زبان صریح و طنز به زنان کمک می‌کند تا در زندگی خود بتوانند تصمیم‌گیری و انتخاب درست‌تری داشته باشند.

بخش اول این کتاب با عنوان نظام ذهنی یک مرد، به شما می‌گوید که زنان با برخی شیوه‌ها و راهکارها می‌توانند بفهمند مرد مورد نظرشان عاشق و شیفته‌ی آن‌ها است یا خیر. هم‌چنین از اهمیت موضوعاتی مانند «حمایت»، «صداقت» و «آشپزی» برای مردان، صحبت می‌کند. بخش دوم این کتاب با عنوان چرا مردان این کار را می‌کنند؟ آن‌ها چه کار می‌کنند؟، به زنان می‌گوید که مردان با چه معیارهایی همسر مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند و چگونه مردان بین انواع ازدواج و موضوعات سرگرم کننده تفاوت قائل می‌شوند. بخش سوم با عنوان کتاب تمرین موارد گوناگونی را که بهتر است زنان بعد از شکل‌گیری ارتباط خود با مردان بیاموزند را مورد بررسی قرار می‌دهد.

استیو هاروی را بیشتر بشناسیم:

استیو هاروی، مجری و کمدین برجسته، بازیگر و برنامه‌سازی درخشان و نویسنده‌ای نامدار است که در سال 1957 چشم به جهان گشود. او 20 سال است که رسالت خنداندن مردم را به عهده گرفته و در برنامه‌های مختلفی به عنوان کمدین اجرا داشته و در این زمینه نیز استعداد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. او سختی‌های بسیاری را در زندگی تحمل کرده و سال‌ها در بیمه به عنوان فروشنده کار کرده است تا اینکه روزی در یک نمایش کمدی شرکت می‌کند، دیده می‌شود و درآمد خوبی هم از آن نمایش به دست می‌آورد. این درآمد بالا به او انگیزه داد تا این کار را ادامه دهد، اما خانواده‌اش با این موضوع مخالف کردند و او را از خانه بیرون انداختند. استیو تا مدت‌ها در فقر و سختی زندگی خود را سپری کرد تا در نهایت به یکی از ستارگان طنز در جهان تبدیل شد. هاروی از سال 2007 تا 2014 نامزد جوایز گوناگون بین‌المللی مانند امی اوارد شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن می‌شنویم:

زنان موجودات پیچیده‌ای هستند. به چیزهای زیادی نیاز دارند و انتظار دارند که مردشان همه آن نیازها را تأمین کند، گاهی نمی‌گویند به چه چیز نیاز دارند، اما آن را می‌خواهند و گاهی خواسته و نیازشان با پنج دقیقه پیش کاملا فرق می‌کند. بارها و بارها به شوخی گفته‌ام که زنان موجودات پیچیده‌ای هستند و به چهار مرد نیاز دارند. یک مرد پیر، یک مرد زشت، یک مرد بداخلاق و یک مرد زن‌باره. حالا چهار مرد باهم ترکیب می‌شوند. مرد پیر، در خانه کنار شما بنشیند و حقوقش را برای شما خرج کند، شما را در آغوش بگیرد و به شما آرامش بخشد و انتظار هیچ‌گونه رابطه جنسی از شما نداشته باشد؛ از جانب او امنیت مالی را دریافت می‌کنید.

مرد زشت در انجام وظایف خانه به شما کمک می‌کند. بچه‌ها را به مدرسه می‌برد، شما را برای خرید به مغازه می‌برد و آخر هفته، ماشین را می‌شوید، مراقب حیوانات خانه است و هر آنچه نیاز داشته باشید را تأمین می‌کند، چون از داشتن همسر زیبایی مثل شما خوشحال است و هر بهایی بابت آن می‌پردازد. از او زمان مورد نیازتان را دریافت می‌کنید. بعد مرد بداخلاق. می‌دانید از او چه می‌خواهید، او بزرگ و قوی هیکل است. خیلی باهوش نیست، نمی‌تواند با شما یک گفتگوی خوب داشته باشد، به خاطر قوی هیکل بودنش، انتظار یک رابطه جنسی خوب را از او دارید. این تمام آن چیزی است که از او می‌خواهید. بعد به یک مرد زن‌باره نیاز دارید، کسی که همراه شما به خرید بیاید و هیچ انتظاری از شما نداشته باشد و راجع به تمام جزئیات همراه شما به غیبت مشغول باشد. این همه آن چیزی است که از او انتظار دارید. (گفتگوی طولانی مدت). این چهار نفر، هر آنچه نیاز داشته باشید را فراهم می‌کنند و این موضوع شما را خوشحال می‌کند؛ اما باید به خانم‌ها بگویم، این خوشحالی هیچ تضمینی ندارد حتی اگر بیش از آنچه می‌خواهید، برآورده شود. ما کاملا می‌دانیم که در هر زمانی شما حق تغییر پارامترها، شرایط و خصوصیات را دارید و سعی می‌کنیم برحسب آن تلاش کنیم، اما معمولا نمی‌توانیم.

 ۵ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۲۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
بخش اول: نظام ذهنی یک مرد - یک - آنچه مردان را به حرکت وا می‌دارد
۳۲ دقیقه
بخش اول - دو - عشق ما شبیه عشق شما نیست
۲۲ دقیقه
بخش اول - سه - 3 اصل مورد نیاز آقایان
۱۴ دقیقه
بخش اول - چهار - باید با هم صحبت کنیم، جملاتی نظیر این مردان را فراری می‌دهد
۱۰ دقیقه
بخش دوم: چرا مردان این کار را می‌کنند؟ آن‌ها چه کار می‌کنند؟ - پنج - اولین موردی که اهمیت دارد
۱۹ دقیقه
بخش دوم - شش - طعمه بودن و یا ماندگار بودن
۱۷ دقیقه
بخش دوم - هفت - پسر مامان
۲۶ دقیقه
بخش دوم - هشت - چرا مردان فریب می‌دهند
۲۱ دقیقه
بخش سوم: کتاب تمرین - نه - مردان به استانداردها احترام می‌گذارند
۲۵ دقیقه
بخش سوم - ده - پنج پرسش که پیش از عمیق شدن رابطه مطرح کند
۱۸ دقیقه
بخش سوم - یازده - قانون نود روز
۱۸ دقیقه
بخش سوم - دوازده - در همان ابتدای رابطه او را با فرزندان خود آشنا کنید
۲۲ دقیقه
بخش سوم - سیزده - زنان استوار، مستقل و تنها
۱۵ دقیقه
بخش سوم - چهارده - چگونه به حلقه ازدواج برسید
۲۶ دقیقه
بخش سوم - پانزده - پاسخ‌هایی سریع به سوالاتی که در ذهن دارید

راهنمای دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

برای دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن
Zahra Salimi
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
نه این کتاب زن را میبره تو قرن 21 ولی خبر نداره مردای جامعه ما توی قرن 19هستند هنوز اون مرحله را نمیتونند بپذیرند کافیه بهش بگی دوتا پا داره دوتا دیگه هم قرض میکنه فرار میکنه میره
فاطمه عباس زاده
۱۳۹۹/۱/۵
مطالعه این کتاب واقعا برای موفقیت خانم‌ها در زندگی که در اکثر مواقع احساساتی عمل میکنند و آسیب میبینند خیلی لازم هست. ولی باید مثل مردها منطقی باشند
جواد توکلی
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب خوب و کاربردی.. کتابی جهت بهتر شناختن رفتار آقایون توسط خانم ها. گرچه می‌توانست ریز تر ورود کنه.. ولی کتاب جالبی بود و پیشنهاد میکنم حتما گوش ‌‌‌‌کنید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۲)
موفقیت در زندگی زناشویی، ازدواج، کتاب شناخت مردان، شخصیت شناسی مردان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش روانشناسی، روانشناسی مردان، کتاب نگاهی به عشق روابط معاشرت و تعهد از دیدگاه مردان، شخصیت شناسی، کتاب زنانه رفتار کنید مردانه فکر کنید، کتاب صوتی زنانه رفتار کنید مردانه فکر کنبد، کتاب مثل مردان فکر کنید مثل زنان رفتار کنید، کتاب صوتی مثل مردان فکر کنید مثل زنان رفتار کنید، کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن، خرید کتاب مثل یک مرد فکر کن، قیمت کتاب مثل یک مرد فکر کن، دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن، دانلود کتاب مثل زنان رفتار کن مثل مردها فکر کن، دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن از استیو هاروی، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، راهنمای زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، روابط زن و مرد، ازدواج موفق، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، حل مشکلات زناشویی، روابط زناشویی، موفقیت در ازدواج، مهارت های ازدواج، رفع مشکلات خانواده، مشاوره ازدواج، رفع مشکلات زناشویی، زندگی زناشویی، آموزش های خانواده، آموزش مهارت های زندگی، داشتن زندگی عاشقانه، عشق در زندگی، روابط عاطفی، انتخاب همسر، دانستنی های ازدواج، عشق ورزیدن به همسر، زناشویی، تشکیل خانواده، انتخاب همسر مناسب، دانستنی های قبل از ازدواج، روانشناسی ازدواج، همسریابی، کتاب مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن، کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن، کتاب زنانه رفتار کن مردانه فکر کن، کتاب صوتی زنانه رفتار کن مردانه فکر کن، What Men Really Think About Love Relationships Intimacy and Commitment، Steve Harvey، Act like a lady think like a man