دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

میکروکتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن به قلم استیو هاروی که برای مدت زیادی در گروه پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌ تایمز قرار داشت، یکی از معروف‌ترین کتاب‌های روانشناسی در جهان محسوب می‌شود که تا به امروز به زنان بسیاری در سراسر دنیا کمک کرده که مشکلات رابطه‌ خود را حل کنند.

در دنیا هیچ چیزی وجود ندارد که بتوان آن را با عشق یک زن مقایسه کرد. دوستی، دلسوزی، سخاوت، صبوری و ... تنها تعداد کمی از خصوصیات روشن زنانی است که قصد دارند رابطه‌شان را شروع کرده و آن را با عشق و علاقه حفظ کنند. ولی گاهی اوقات زنان نمی‌توانند دلیل بعضی رفتارهای مردان را درک کنند، بنابراین این رفتارها را نوعی بی‌احترامی از سوی آن‌ها برداشت می‌کنند.

نویسنده در میکروکتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن (Act like a lady, think like a man)، با روایتی جذاب و طنز، تجربه‌ها و حقایق شخصی‌ خود را در اختیار زنان می‌گذارد و به آن‌ها نشان می‌دهد که مردان هنگام رابطه، صمیمیت و عشق چگونه فکر می‌کنند.

او در این کتاب به زنانی که در آستانه‌ی ورود به یک رابطه‌ی جدید با شوهر خود هستند یا رابطه‌ای را از پیش شروع کرده‌اند و می‌خواهند آن‌ را ارتقا دهند، کمک چشمگیری می‌کند.

استیو هاروی با جمع‌آوری مباحث جامع و کاربردی به زنان سراسر دنیا کمک کرده تا شناخت بهتر و بیشتری از مردان پیدا کنند و اجازه ندهند تا سختی‌ها و مشکلات از لحاظ فکری و جسمی آن‌ها را مورد آزار قرار دهد. شما‌ با بهره‌گیری از اصول و تیپ‌های گوناگون رفتاری که این کتاب در اختیار شما قرار می‌دهد و در بیشتر مردان نیز مشترک است، می‌توانید آن‌ها را شناخته و بدانید چه عکس‌العملی از خود در برابرشان نشان دهید.

علاوه بر این روش‌های کاربردی این کتاب به خانم‌ها می‌آموزد که چطور کنترل زندگی خود را در دست داشته باشند و پایه‌های روابط خود را محکم‌تر نمایند.

میکروکتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمام زنانی به رشته‌ی تحریر در آمده است که قصد دارند زندگی خود را دگرگون کنند و در عین حال وارد راه تازه‌ای از زندگی خود شوند.

استیو هاروی را بیشتر بشناسیم:

استیو هاروی (Steve Harvey) مجری و کمدین معروف، در سال 1957 دیده به جهان گشود. او نویسنده، هنرپیشه و تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی است. هاروی 20 سال است که برای خنداندن مردم تلاش می‌کند و به عنوان کمدین در برنامه‌های گوناگونی حضور داشته است.

وی در زندگی‌اش سختی‌های زیادی را تحمل کرده و سال‌ها در بیمه مشغول کار فروشندگی بوده تا اینکه در نهایت یک روز در یک نمایش کمدی شرکت می‌کند، دیده می‌شود و درآمد خوبی هم از آن نمایش به دست می‌آورد.

درآمد بالایی که از آن نمایش به دست می‌آورد به او انگیزه می‌دهد تا این کار را ادامه دهد، با وجود اینکه خانواده‌اش با این موضوع موافق نبودند و او را از خانه بیرون انداختند، استیو از هدفش دست بردار نبود. او مدت زیادی در فقر و سختی زندگی خود را گذراند اما بالاخره روزی به یکی از ستارگان طنز در جهان تبدیل شد. استیو از سال 2007 تا 2014 نامزد جوایز مختلف بین‌المللی همچون امی اوارد شده است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن می‌خوانیم:

در پشت صحنه برنامه استیو هاروی بودم که با خانمی شروع به صحبت کردم. از نظر ظاهری همه چیز تمام بود و همچنین از مهربانی او شوکه شدم. به غیر از اینکه از سه فرزند خودش مراقبت می‌کرد، دو فرزند دیگر را هم به سرپرستی قبول کرده بود.

متوجه شدم مردی در پشت صحنه به او خیره شده و به نظر می‌رسید که نقشه‌ای دارد. این موضوع را در مقابل همه گفتم. اما زن گفت که ما فقط یک گپ دوستانه داشتیم. به او گفتم به مرد نزدیک شو و بگو که 5 فرزند داری. او هم این کار را کرد. وقتی مرد کلمه 5 فرزند را شنید شوکه شد و تا آخر برنامه پشت خود را به زن کرده بود و اصلا دوست نداشت که با او روبرو شود.

این مرد به دنبال یک رابطه جنسی بود. چیزی که نه من و نه هیچ مرد دیگری آن را انکار نمی‌کند. در واقع زمانی که آن مرد با خانم مکالمه می‌کرد خودش و زن را بدون وجود مزاحم تصور کرده بود و 5 فرزند دلیل خوبی برای دوری از او بود.

در واقع ما مردها اهمیتی به باورها، علایق و نحوه زندگی زن‌ها نمی‌دهیم، به همین دلیل کمتر دوست داریم حرف بزنیم. بیشتر دوست داریم بدانیم که چقدر می‌توانیم روی شما سرمایه‌گذاری کنیم.

اگر متوجه شویم که شما به زمان، احترام و توجه نیاز دارید، می‌فهمیم که ارزشمند هستید و باید برای داشتن‌تان صبر کنیم. در غیر این صورت جز خوشگذرانی چیز دیگری نمی‌خواهیم.

پدرزن من، مرد بسیار باهوش و نکته سنجی است. یکبار یکی از دخترانش با مردی آشنا شد و او را به خانه و برای صرف شام دعوت کرد. وقتی که شام تمام شد، پدرزنم از مرد پرسید: «ببینم چه برنامه‌ای برای دخترم داری»؟ مرد هم جواب داد: «منظورتون چیه؟ من طرح و برنامه‌ای ندارم»!

این جواب نمی‌توانست او را قانع کند و به پرسیدن ادامه داد، آنقدر پرسید تا مرد این پاسخ را داد: «فعلا می‌خوایم با هم خوش بگذرونیم». پدرزنم عصبانی شد ولی خشم خودش را کنترل کرد و پیش دخترش رفت و به او اصل ماجرا را گفت.

 ۱۴۳ صفحه، ۳۷۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه: آنچه لازم است در مورد مردان و روابط بدانید
فصل اول: نظام ذهنی یک مرد
1. آنچه مردان را به حرکت وا می‌دارد
2. عشق ما شبیه عشق شما نیست
3. سه اصل مورد نیاز آقایان
4. باید با هم صحبت کنیم
فصل دوم: چرا مردان این کار را می‌کنند؟ آن‌ها چه کار می‌کنند؟
5. اولین موردی که اهمیت دارد
6. طعمه بودن یا ماندگار بودن
7. پسر مامان
8. چرا مردان فریب می‌دهند
فصل سوم: کتاب تمرین
9. مردان به استانداردها احترام می‌گذارند
10. پنج پرسش که هر زنی باید پیش از عمیق شدن رابطه مطرح کند
11. قانون 90 روز
12. در همان ابتدای رابطه، او را با فرزندان خود آشنا کنید
13. زنان استوار، مستقل و تنها
14. چگونه به حلقه ازدواج برسید
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

برای دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

نظرات کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن

Arash .H
۱۳۹۹/۸/۲۶
کلا برای اشخاصی که یک طرف رابطه مرد و زن رو میبینند ارزشی قائل نیستم. ببینید طبیعت هیچوقت قناس رشد نمیکنه. مرد و زن صدها هزار سال (بگذریم از میلیون سال، فقط عمر انسان خردمند رو حساب کردم) کنار هم زندگی کردند و باهمدیگه کلنجار رفتند. حتی اگه مرد رو شکارچی حساب کنیم مثل تمام گونه‌های دیگه شکار و با و شکارچی همیشه همگام هم رشد میکنند همیشه هرکدوم اسلحه‌ای برای خنثی کردن قدرت طرف مقابل دارند. بخصوص انسان‌ها که علاوه بر غریزه از قدرت فکری و قدرت انتقال افکار هم استفاده میکنند. فکر میکنم خانم‌ها وقتی به چنین روانشناس‌ها (نمیدونم ایشون طنزپرداز یا روانشناس چون کلیپ‌هایی هم ازش دیدم که خانم‌ها بخصوص، مشکلاتشون رو باهاش درمیون میگذارن) برخورد میکنند نباید خیلی خوشحال بشن از پیشنهادهایی که بهشون میکنه یا هندونه‌هایی که زیر بغلشون میذاره. اینها چه بسا غیر مستقیم خودشون به خانم‌ها و آقایون توهین میکنند. یعنی خانم‌ها بعد از چند هزار سال منتظر موندن که جناب هاروی بیاد از ضلالت نجاتشون بده و راه مقابله با شکارچی‌های بدجنس رو بهشون یاد بده؟ اینها همه محصول جهان مدرن هست که باید یاد بگیریم همه چیزش خوب نیست. جهانی که امثال ایشون یا جول استین با نوشتن کتاب‌های نصیحت و برگزاری سمینارهای مختلف جیب خودشون رو پر از پول میکنند و به مردم نصیحت و آرزو میفروشند. من مخالف مطالعه علوم انسانی نیستم ولی از راه درستش، با مطالعه کتاب‌های افراد متخصص که علمشون ثابت شده باشه. و البته با فرهنگ جامعه هدف آشنا باشند. مثل آقای دکتر هلاکویی. بهرحال نظرها متفاوت این صرفا نظر من و شاید اشتباه باشه. ممنون که خوندید.
omid zare
۱۳۹۹/۹/۲۳
من اشتباهی اینو خوندم واسه خانم‌ها نوشته شده 😶
به هر حال حالا که خوندم به نظرم
درمورد اینکه اقایون رابطه جنسی براشون مهمه ک شکی نیست و بعضی‌ها فقط منظورشون همینه هم درسته
اما قاطعیت که مردی فلان کاری نکرد سریع قطع ارتباط کنید خب درس نیست شاید یک مردی احساسی باشه و زود تن به هرکاری بده...
و
یکی دیگه هم نه باید واسش ثابت بشه که طرف مقابل ارزشش رو داره با یکم سبک سنگین کردن چیزایی که تو کتاب نوشته میشه مطالبش استفاده کرد و کاملا کاربردیه
sara jorogi
۱۳۹۹/۹/۱۱
تضاد‌هایی در کتاب دیده می‌شد مثل این مورد که درمورد نیاز مردان به رابطه‌ی جنسی با خانم خودشان این رو گفته بود که رابطه‌ی جنسی برای مردان یک نوع رابطه‌ی عاشقانه هست و از این نظر باید بهش نگاه کرد ولی در بخش خیانت گفته که مردها رابطه‌ی جنسی رو مثل دیگر نیاز‌ها میدونند و ربطی به عشق و علاقه نداره.. و خیلی چیزهای دیگه‌ای بود که اصلا نمیخوام به حرفهاش فکر هم بکنم بجای این کتاب بهتره برید کتاب زنان زیرک رو بخونید که جامع تر و قابل قبول تر هست و اصلا قابل مقایسه نیستن.
مشاهد همه نظرات (۱۲۱)
موفقیت در زندگی زناشویی، میکروبوک، میکروکتاب، ازدواج، کتاب شناخت مردان، شخصیت شناسی مردان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش روانشناسی، روانشناسی مردان، کتاب نگاهی به عشق روابط معاشرت و تعهد از دیدگاه مردان، شخصیت شناسی، کتاب زنانه رفتار کنید مردانه فکر کنید، کتاب مثل مردان فکر کنید مثل زنان رفتار کنید، خرید کتاب مثل یک مرد فکر کن، قیمت کتاب مثل یک مرد فکر کن، دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن، دانلود کتاب مثل زنان رفتار کن مثل مردها فکر کن، دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن از استیو هاروی، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، راهنمای زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، روابط زن و مرد، ازدواج موفق، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، حل مشکلات زناشویی، روابط زناشویی، موفقیت در ازدواج، مهارت های ازدواج، رفع مشکلات خانواده، مشاوره ازدواج، رفع مشکلات زناشویی، زندگی زناشویی، آموزش های خانواده، آموزش مهارت های زندگی، داشتن زندگی عاشقانه، عشق در زندگی، روابط عاطفی، انتخاب همسر، دانستنی های ازدواج، عشق ورزیدن به همسر، زناشویی، تشکیل خانواده، انتخاب همسر مناسب، دانستنی های قبل از ازدواج، روانشناسی ازدواج، همسریابی، کتاب مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن، کتاب مثل یک مرد فکر کنید مثل یک خانم رفتار کنید، کتاب زنانه رفتار کن مردانه فکر کن، Steve Harvey، Act like a lady think like a man