دانلود کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت

دیدگاه‌های کاربردی رندی گیج را در کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت بخوانید و سعادت واقعی خود را همراه با او کشف کنید. اکنون نوبت شماست. نزدیکان شما به این اطلاعات نیاز دارند. پس اکنون ماجرای بعدی، ماجرای شماست. پس بشتابید به‌ سوی سعادت...

تقریباً همه‌ی افرادی که در زندگی ملاقات می‌کنید می‌گویند که می‌خواهند تندرست، شاد و ثروتمند باشند. شاید بسیاری از آن‌ها دو مورد از این سه مورد را داشته باشند ولی هیچ‌کدام هر سه‌ی آن‌ها را با هم ندارند.

سعادت از دیرباز، موضوعی مورد بحث بوده است. نقطه نظرات مختلفی درباره‌ی آن مطرح شده که هر کدام جالب توجه است. در کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت، دیدگاه رَندی گِیج را درباره‌ی سعادت می‌خوانید و بهتر است پیش از خواندن مجموعه، به چند نکته توجه کنید. اول اینکه هر فکر نو را مانند لباس نو در نظر بگیرید. آن را بپوشید و امتحان کنید. اگر خوشتان آمد و اندازه‌تان بود، آن وقت آن را برای خود بردارید. لحن بیان آقای گِیج به گفته‌ی خودش گاهی آنقدر صریح و تند است که حتی حمال‌ها هم از شنیدن آن شرمگین می‌شوند. دوم اینکه به سابقه‌ی آقای گِیج توجه کنید و در نظر بگیرید که او چه راه پر فراز و نشیبی را برای رسیدن به سعادت (از دیدگاه خود) پیموده است.

راهی که شاید هنوز پای در آن ننهاده باشیم. هنگامی که مجموعه را تا انتها خواندید، هر بار موضوعات جدیدی را کشف می‌کنید و با قدم‌های محکم‌تری در مسیر رسیدن به سعادت خود گام برمی‌دارید.

بیش از 15 سال است که رندی گیج (Randy Paul Gage) به مردم کمک می‌کند که باورهای محدود کننده‌ی خود را تغییر داده و به رویاهای خود دست یابند. داستان زندگی «از فرش تا عرش» او، از دوران زندان رفتنش تا امروز که به میلیونری خود ساخته تبدیل شده است، الهام‌بخش انسان‌های بسیاری در سراسر جهان بوده است.

سفر جذاب و پر ماجرای او از مرحله‌ی درماندگی به مرحله‌ی غلبه بر ترس‌ها و غلبه بر عدم اعتماد به نفس و اعتیاد، او را به متخصص بی‌نظیری در روند رشد و تکامل انسان تبدیل کرده است. داستان او و روشی که برای بیان آن دارد، قدرت اثرگذار ذهن بر شرایط بیرونی انسان را ثابت می‌کند.

رندی گیج، استاد و کاشفی مدرن در زمینه‌ی رشد جسم - ذهن و پیشرفت فردی است. سخنرانی‌های کلیدی، کتاب‌ها، نوارها، دوره‌های تمرینی و دیگر منابع آموزشی او چنان ساده، مؤثر و کاربردی هستند که بلافاصله می‌توانید آن‌ها را در زندگی و حرفه‌ی خود به‌ کار بسته و تأثیر مثبت آن‌ها را مشاهده کنید.

در بخشی از کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت می‌خوانیم:

اتفاقی را به‌ یاد می‌آورم که بارها و بارها در هنگام گذراندن دوران گروه‌ درمانی خود شاهد آن بوده‌ام. همواره در گروه ما کسی پیدا می‌شد که مرا کلافه کند. من بر می‌خاستم و مثلاً می‌گفتم: «می‌دانی مشکل تو چیست؟ همیشه خودت هستی که... (بقیه‌ی جمله را خودتان کامل کنید)» و البته آن فرد، حرف مرا انکار می‌کرد.

سپس گروه به کمک من می‌آمدند و او را قانع می‌کردند که حق با من است. پس از آنکه آن فرد، دلایل دیگران را می‌شنید، بالاخره می‌پذیرفت که باید روی موضوعی که من گفته بودم کار کند.

پس از آن همیشه یکی پیدا می‌شد که رو به من کرده و می‌گفت: «رندی خیلی جالب است که تو متوجه مشکل او شدی. چون خود تو هم دقیقاً همین مشکل را داری.»

من هم ناباورانه بلافاصله جبهه می‌گرفتم و جواب می‌دادم که حرفش بی‌معنی است و پایه و اساس درستی ندارد. رو به گروه می‌کردم و از آن‌ها حمایت می‌خواستم. ولی با اولین نگاه به آن‌ها درمی‌یافتم که دچار دردسر شده‌ام...

برای آن‌ها فرصتی پیش آمده بود تا مرا سر جایم بنشانند. هر یک، رفتار مرا نقد می‌کردند. آن‌ها این کار را به دو دلیل انجام می‌دادند:

دلیل اول، آن‌ها از من متنفر بودند. من خود بزرگ‌بین، متعصب و اهل بحث و جدل بودم. من گروه را آزرده بودم، از اینکه مورد بررسی قرار بگیرم بدم می‌آمد و همیشه به‌شدت مشکلات احساسی خود را انکار می‌کردم و این دلیل دوم آن‌ها بود.

 ۲۷۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-06-7960-9 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
درباره‌ی نویسنده
کتاب اول: غنای خود را بپذیرید
مقدمه
فصل 1: خود را در سعادت ببینید
فصل 2: تماشای فیلم زندگی خود
فصل 3: خطر برنامه‌ریزی به‌منظور فقر
فصل 4: حُسنِ خودخواهی
فصل 5: هدفی که زندگی شما را به پیش می‌راند
فصل 6: اثر سعادتمندان در زندگی شما
فصل 7: فقر و باورهای تحریف‌ شده‌ی دینی
کتاب دوم: ذهن سعادتمند
مقدمه
فصل 1: ارتباط بین اندیشه‌ها و موقعیت ما در زندگی
فصل 2: به‌ کارگیری نیروی نیّت
فصل 3: تغییر طرز تفکر
فصل 4: هدایت سازنده‌ی نیروی جنسی
فصل 5: برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه
فصل 6: نوای افسونگر رضایت
کتاب سوم: هفت قانون معنوی سعادت
پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: ضمیر سعادت
فصل 2: قانون خلاء
فصل 3: قانون گردش
فصل 4: قانون تجسّم
فصل 5: قانون خلاقیّت
فصل 6: قانون داد و ستد
فصل 7: قانون عشریه
فصل 8: قانون بخشش
فصل 9: به خداوند اجازه می‌دهید که چه چیزهایی به شما ببخشد؟
کتاب چهارم: 37 راز سعادت
مقدمه
کتاب پنجم: 101 کلید سعادت
مقدمه
از همین مترجم
کتاب‌ها

راهنمای دانلود کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت

برای دانلود کتاب مجموعه کتاب‌های سعادت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه کتاب‌های سعادت
معین سیف
۱۳۹۸/۱/۳
من تازه میخوام این کتاب رو شروع کنم. روی صحبتم با دوستایی هستش که نظر میدن. کتاب عالیه فوق العاده است افتضاحه خوبه بده....
این نظرات کمکی به افرادی که قصد دارن کتابی رو تازه شروع کنن نمیکنه.
لطفن و بیشتر...
parisa farmani
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
کتاب مورد علاقم هزار بار هم بخونم کمه
mohsen Tashakori
۱۳۹۸/۳/۱۵
من هر چی از این کتاب بگم باز هم کم گفتم. فقط کافیه بخونیش. عالیهههههه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)