دانلود کتاب مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

امروزه مدیریت و کنترل پروژه بصورت یکی از علوم کلیدی و مورد لزوم رشته های فنی و مهندسی و صنعتی و اقتصادی و مطالعات مهندسان مشاور در فازهای طراحی و اجرا و نظارت می باشد.

آشنایی و آگاهی از دانش مدیریت و کنترل پروژه نشان میدهد چگونه می توان از سه عامل و فاکتور مهم:"زمان-اجراء-هزینه ها"در صرفه جویی قابل توجه در هرسه مورد ورسیدن به اهداف مهم "کیفی وکمی"بخصوص پروژه های استراتژیک، مثل: سدها-راه ها-نیروگاه ها-انبوه سازی ها-و... و یا میان مدت و تاکتیکی به سرعت دست یافت.

یکی از موارد مهمی که ما در کارهای اجرایی و تجربیات کارگاهی خود بان رسیدیم عدم وجود روابط کاربردی و عملی وفرموله بودن دستورات کلیدی مدیریت مهندسی در اجرا وعمل است. چرا که علیرغم متون فراوان مدیریت و کنترل پروژه بصورت جامع و مفید - تعاریف بصورت کلی و تشریحی و تئوریک هستند. 

با توجه به این مورد و برای کاربردی و اجرایی نمودن آنها در کارگاه ها جهت استفاده همکاران و دانشجویان ضمن توضیح این موضوعات آنها را براساس روابط ریاضی وجبری مستدل فرموله نمودیم تا بتوان مراحل مختلف برنامه ریزی و اجرا و نظارت پروژه ها را محاسبه و بصورت مدل و چارت اجرایی درآورد.

این روش در بخش های :چهارم تا هفتم کتاب با ذکر مثال ها و استدلال کافی ریاضی (جهت اثبات صحت آنها) آمده است. 

کاربرد روابط فوق در پایان در نمودارهای: گانت -PERT-C.P.M-و مسیر بحرانی آمده است.

امید که این کتاب مورد توجه و استفاده مهندسان و دانشجویان گرامی قرار گیرد تا در صورت حمایت شما عزیزان بتوانیم در سایر زمینه های مهندسی و اجرایی و آنچه که درعمل در کارگاه ها مورد توجه مدیریت های کارفرمایان پروژه هاست به پدیدآوردن آثار دیگر موفق شویم.

 ۷۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: درآمدی بر کنترل پروژه به زبان ریاضی
بخش دوم: مبانی ریاضی برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
بخش سوم: کنترل پروژه مدل و پروتوتیپ
بخش چهارم: نظریه گراف‌ها در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
بخش پنجم: مباحثی از برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
بخش ششم: تحقیق در عملیات در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
بخش هفتم: نمودارهای میله‌ای، C.P.M، PERT و مسیربحرانی

راهنمای دانلود کتاب مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

برای دانلود کتاب مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

نظرات کتاب مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

سهیلا حیدریان
۱۳۹۶/۹/۲۶
با سلام و احترام خدمت مؤلفین محترم
متأسفانه بنده به تازگی پاسخ شما را دیده‌ام. بنده نظر شخصی خود را پس از مطالعه فصل نظریه گرافها مکتوب نمودم، و نوشته‌ام که خلاصه‌نویسی علاوه بر اینکه مزیت محسوب می‌شود، نکات مبهمی را نیز به‌وجود آورده است، از آن جمله در فرمول از حروف اختصاری L,I استفاده شده است در
اما توضیحی این باب که نشان دهنده چه هستند داده نشده است، و شکل گراف نیز در متن عنوان شده است اما از شکل خبری نیست. واقعیت چون بیش از یک سال از مطالعه کتاب گذشته است این مورد را با بازنگری کتاب به صورت سطحی به یاد آوردم و چون خواسته بودید که بیان کنم، عنوان کردم که بی‌توجهی و بی‌ادبی به شما بزرگواران نشده باشد. اگر ناخواسته با نظر شخصی خود، خاطر شما بزرگواران را مکدر نمودم عذرخواهی می‌کنم.
سهیلا حیدریان
۱۳۹۵/۲/۱۸
سلام. کتاب مفید است و خلاصه نویسی از طرفی از مزایای کتاب فوق محسوب میگردد و از طرف دیگر نکات مبهم نیز وجود دارد. اما امتیاز کتابراه 20 است به دلیل پشتیبانی عالی. میتوان به جامعه الکترونیک امیدوار شد با چنین تیمها و سازمانهای مجازی.
حسین بحرینی
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
با سلام و تشکر از نویسندگان محترم
کتاب از لحاظ خلاصه بودن و مسائل کاربری مفید بود
اگه توضیحات بیشتری در مورد روش ریاضی مورد نظر داده می‌شد (با مثال) شاید قابل درک تر بود
مشاهد همه نظرات (۵)