دانلود کتاب مدیریت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت

کتاب مدیریت نوشته‌ی برایان تریسی، با روش‌های اثبات‌ شده به شما نشان می‌دهد که چگونه بهترین‌ها را به کارکنانتان عرضه نمایید و در حرفه خودتان، قله‌‌های رفیع‌تری از موفقیت و کامیابی را فتح کنید.

درباره‌ی کتاب مدیریت:

برایان تریسی (Brian Tracy) در کتاب حاضر درباره 21 ایده‌ی کلیدی صحبت می‌کند که شما می‌توانید به کمک آن‌ها مدیر تاثیرگذارتر و موفق‌تری شوید. هدف او در کتاب «مدیریت» (Management) این است ‌که روش‌، ابزار و ایده‌هایی را به شما آموزش دهد که بتوانید در خودتان تحرکی ایجاد کنید و خود را جزء 20% صدر اشخاص موفق قرار دهید. اگر شما از قبل در 20% صدر جای داشته‌اید خواهید آموخت که چگونه حرکت کنید و خود را در زمره‌ی 5% مدیران صدرنشین و پس از آن، خود را در زمره‌ی 1% صدرنشین و ممتاز قرار دهید.

مدیریت، یک علم غیردقیق است. تریسی، بیش از 30 تجارت و شرکت بازرگانی را راه‌اندازی یا مدیریت کرده‌ و به شما اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه پاسخ ثابت، قطعی و مشخصی وجود ندارد که در تمام طول زمان، همیشه درست و صحیح باشد. کلید موفقیت مدیران این ‌است‌ که بارها و مکرراً، مطلب بیاموزند و تمرین عملیِ واقعی انجام دهند اما با این حال یک مدیر، احتمالاً هرگز قادر نخواهد بود که کلید موفقیت را به نحو کامل، درست و صحیح کسب نماید.

با کتاب «مدیریت»، برایان‌ تریسی متخصص موفقیت و پیروزی برای شما آشکار می‌سازد که چگونه می‌توانید به شکل ثمربخشی کارها را واگذار کنید، حواس‌پرتی‌ها را حذف کنید و توجه و منابع‌تان را بر روی فعالیت‌هایی متمرکز نمایید که پاداش‌های بالایی دارند، زمینه‌های نتایج کلیدی را تعریف کنید، به صورت اثربخش استخدام کنید و اخراج نمایید، کارکنان خودتان را تبدیل به مجریان نقطه اوج کمّی و کیفی نمایید، جلسات ثمربخش برگزار کنید، در کارکنان روحیه تیمی بپرورانید، با شفافیت تماس بگیرید و گفتگو کنید، مثال‌های درست و صحیحی دایر نمایید، تصمیمات خوب را به سرعت اتخاذ کنید و بسیاری مطالب دیگر.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

او سخنران، کارآموز، رهبر همایش، مشاور و رئیس شرکت کارآموزی و مشاوره بین‌المللی برایان تریسی واقع در شهر ساحلی سولانا در کالیفرنیا است. تریسی فردی خودساخته است و راه خود تا موفقیت را با اتکا به خودش پیمود. در سال 1981، در پی سخنان خود در همایش‌ها در سرتاسر ایالات متحده، شروع به آموزش اصولی نمود که خود در فروش و کسب‌وکارهای تجاری پدید آورده‌ بود. امروزه، کتاب‌ها و برنامه‌های صوتی و ویدئویی او به 38 زبان زنده دنیا و در 55 کشور جهان در دسترس است. او نویسنده بیش ‌از 50 عنوان کتاب از پرفروش‌ترین کتاب‌ها است.

تریسی یکی از تواناترین سخنرانان جهان است. سالانه بیش از 100 مرتبه سخنرانی حضوری با بیش از 250000 نفر مخاطب دارد. او به بیش از 1000 شرکت، مشاوره و کارآموزی داده ‌است. تریسی در حرفه خود، با بیشتر از پنج میلیون تن از مردم در 58 کشور جهان ارتباط برقرار کرده‌ است. او با کلیه اصولی که در نوشته‌ها و سخنرانی‌های خود آورده زندگی کرده، تجربه کسب نموده و آن‌ها را عملاً اجرا کرده ‌است.

جملات برگزیده کتاب مدیریت:

- «طرح‌ریزی»، یک مهارت کلیدی در مدیریت و اولین فعالیت حیاتی آن است.
- اگر نتوانید کاری را اندازه بگیرید، قادر به مدیریت‌کردن آن هم نیستید.
- در کار شخص لایق مورد نظر دخالت نکنید یا کار مزبور را پس نگیرید.
- اگر شما در حال بهتر شدن نیستید، پس لاجرم در حال بدتر شدن هستید.
- ارتباط شما با رئیس‌تان باید شفاف و باثبات باشد و همیشه باید از این امر مطمئن باشید.
- کیفیت کار شما، عمدتاً آینده شما را در کاروکسب تجاری معین می‌کند.

در بخشی از کتاب مدیریت می‌خوانیم:

نوآوری مستلزم این است که فرهنگی ایجاد نمایید که کارکنان را تشویق کند ایده‌های جدید خلق کنند. ایده‌های جدید شامل این موارد می‌شوند: راه‌های بهتری برای انجام کارها، راهبردهای جدید به کاروکسب و تجارت، محصولات جدید، خدمات جدید، و روش‌ها و روندهای جدیدی برای عملی‌کردن کاروکسب‌تان. یک مدیر اجرایی ممتاز زمانی چنین نوشت: «تنها مزیت با دوام و رقابتی ما این است که می‌آموزیم و یاد می‌گیریم و سریعتر از رقبای خود، ایده‌های جدید را بکار می‌بندیم.»

یکی از بهترین مثال‌ها در باره قدرت نوآوری، نزاع بین اپل و سامسونگ در تلفنهای هوشمند است. وقتی که اپل در سال 2007 گوشی خود بنام آیفون را عرضه کرد به سرعت، انقلابی در سرتاسر جهان گوشی‌های موبایل بوجود آورد. در عرض یک سال، اپل ده‌ها میلیون واحد از محصول جدیدش را فروخت، تقریباً با 50% سود خام در هر واحد.

 ۱۶۹ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-9764-03-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰۰ ت - 15.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل یک: پرسش‌های کلیدی برای مدیریت اثربخش
فصل دوم: بر روی زمینه‌های نتایج کلیدی متمرکز شوید
فصل سوم: استانداردهای عملکرد را برقرار نمایید
فصل چهارم: نیروهای خود را متمرکز کنید
فصل پنجم: کارکردهای حیاتی در مدیریت
فصل ششم: مدیریت توسط اهداف
فصل هفتم: مدیریت توسط استثنا
فصل هشتم: واگذاری اثربخش
فصل نهم: تیمی متشکل از مجریان اوج کمّی و کیفی بسازید
فصل دهم: خود را به قدرت و نفوذ مدیریتی برسانید
فصل یازدهم: اشخاص درست، پسندیده و شایسته‌ای استخدام کنید
فصل دوازده: افراد فاقد صلاحیت را اخراج کنید
فصل سیزدهم: جلسات ثمربخش برپا کنید
فصل چهاردهم: روحیه تیمی ایجاد نمایید
فصل پانزدهم: تصمیمات خوب و مناسبی بگیرید
فصل شانزدهم: موانع موجود در برابر عملکردتان را از میان بردارید
فصل هفده: سرمشق دیگران شوید
فصل هجدهم: برای یافتن راه‌حل‌ها، اندیشه‌گشایی نمایید
فصل نوزدهم: مانند یک حرفه‌ای مذاکره کنید
فصل بیستم: با شفافیت تماس برقرار کنید
فصل بیست‌ویکم: به تعالی شخصی برسید
در باره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب مدیریت

برای دانلود کتاب مدیریت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت

نظرات کتاب مدیریت

سامان رئوفی
۱۴۰۰/۱/۱۸
ساده و مفید ارزیابی میکنم
امید گلیزاده
۱۴۰۰/۱/۱۴
عالی و بی نظیر
مشاهد همه نظرات (۲)