دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

کن بلانچارد و اسپنسر جانسون در کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری، شما را با نکات ارزشمندی از یافته‌های خود در زمینۀ علوم‌ پزشکی و علوم رفتاری آشنا و روشن می‌کنند که انسان‌ها چگونه می‌توانند به «بهترین» وجه با هم کار کنند.

منظورمان از کلمۀ «بهترین» این است که، افراد چگونه با کمک یکدیگر به نتایجی ارزشمند و مفید دست می‌یابند و نسبت به خود و افرادی که با آن‌ها کار می‌کنند و نیز نسبت به سازمان‌شان احساس خوبی پیدا می‌کنند.

نویسندگان در کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری (The one minute manager increasing effectivens through situational leadership) در تلاش هستند با ارائه‌ی راهکارهایی به مدیران و سرپرستان، آن‌ها را در چالش‌های کاری مجموعه‌ی خود، یاری کنند.

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای در مورد تشویق‌های یک دقیقه‌ای توضیح می‌دهد که مدیر باید خیلی واضح و روشن بگوید که چه کاری به درستی انجام شده و کارکنان خود را بلافاصله تشویق کند، به کارکنان بگوید که چقدر از کارشان راضی و خوشحال است و آن‌ها را به انجام دوباره‌ی ان کار تشویق کند و بسیاری نکات و آموزش‌هایی که در این کتاب درمی‌یابید.

این کتاب به مدیران یادآوری می‌کند که تک تک کارمندانش به عنوان منابع آگاهی و دانایی شرکت حساب می‌شود. اینکه انسان‌ها چگونه می‌توانند به نتایج ارزشمند برسند و به یکدیگر و سازمان علاقمند باشند.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین نویسنده‌های جهان در حوزه‌ی روانشناسی می‌باشد. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنند.

 ۸۲ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

برای دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری
حامد فرزانه
۱۳۹۷/۶/۱۶
ویژگی خاص و عالی کتابهای با عنوان «یک دقیقه ای» این نویسنده یاددهی در قالب داستان هست.
فرشاد خورشیدنیا
۱۳۹۸/۱/۱۹
فوق العاده بود. کوتاه و گویا بودنش خواننده رو برای خواندن مجدد آن ترغیب می‌کند.. خوانمدن کتابهای روانشناسی مدیریت و رفتار سازمانی برای فهم و درک بیشتر از ابراز صحیح تشویق و توبیخ میتواند بسیار مفید واقع شود
Mostafa Nafari
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
کتاب جالبیه، ولی اگه‌ی مدیر میخونه، باید کارمندهایش هم بخونن.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)