دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

کن بلانچارد و اسپنسر جانسون در کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری، شما را با نکات ارزشمندی از یافته‌های خود در زمینۀ علوم‌ پزشکی و علوم رفتاری آشنا و روشن می‌کنند که انسان‌ها چگونه می‌توانند به «بهترین» وجه با هم کار کنند.

منظورمان از کلمۀ «بهترین» این است که، افراد چگونه با کمک یکدیگر به نتایجی ارزشمند و مفید دست می‌یابند و نسبت به خود و افرادی که با آن‌ها کار می‌کنند و نیز نسبت به سازمان‌شان احساس خوبی پیدا می‌کنند.

نویسندگان در کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری (The one minute manager increasing effectivens through situational leadership) در تلاش هستند با ارائه‌ی راهکارهایی به مدیران و سرپرستان، آن‌ها را در چالش‌های کاری مجموعه‌ی خود، یاری کنند.

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای در مورد تشویق‌های یک دقیقه‌ای توضیح می‌دهد که مدیر باید خیلی واضح و روشن بگوید که چه کاری به درستی انجام شده و کارکنان خود را بلافاصله تشویق کند، به کارکنان بگوید که چقدر از کارشان راضی و خوشحال است و آن‌ها را به انجام دوباره‌ی ان کار تشویق کند و بسیاری نکات و آموزش‌هایی که در این کتاب درمی‌یابید.

این کتاب به مدیران یادآوری می‌کند که تک تک کارمندانش به عنوان منابع آگاهی و دانایی شرکت حساب می‌شود. اینکه انسان‌ها چگونه می‌توانند به نتایج ارزشمند برسند و به یکدیگر و سازمان علاقمند باشند.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین نویسنده‌های جهان در حوزه‌ی روانشناسی می‌باشد. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنند.

 ۸۲ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

برای دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

نظرات کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

hadi ansari
۱۳۹۸/۴/۴
اینکه نویسنده تونسته کتاب را در قالب یک داستان بیاره واقعا یک هنرمنده و باعث شد که من علاقمند به این کتاب بشم و توی دو روز این کتاب رو بخونم. موضوع این کتاب به نحوی هست که من اینو تجربه کردم و از نزدیک هر دو نوع مدیریت رو لمس کردم ولی هنوز مدیریت یک دقیقه‌ای توی ایران خوب جا نیفتاده. در کل کتاب فوق العاده ایه
فرشاد خورشیدنیا
۱۳۹۸/۱/۱۹
فوق العاده بود. کوتاه و گویا بودنش خواننده رو برای خواندن مجدد آن ترغیب می‌کند.. خوانمدن کتابهای روانشناسی مدیریت و رفتار سازمانی برای فهم و درک بیشتر از ابراز صحیح تشویق و توبیخ میتواند بسیار مفید واقع شود
reza khoshdel
۱۳۹۷/۴/۳۱
این کتاب راهکار‌های کار بردی رو به شما اموزش میده که درمدیریت همه‌ی مسائل کار برد داره کسانی که می‌خوان دراینده به عنوان مدیر یا رهبر یه یک بخش، سازمان یا حتی روابط فردی و اجتماعی کمک خیلی خیلی کمک می‌کنه
مشاهد همه نظرات (۴۴)