دانلود کتاب من و ماه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من و ماه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من و ماه

کتاب من و ماه نوشته‌ی رضوان کریمیان کاکلکی روایتی‌ست از سرگذشت زندگی چند خانواده و شخصیت گوناگون که هر کدام با معضلی متفاوت دست و پنجه نرم می‌کنند.

این رمان را می‌توان ساخته ذهن نویسنده یا بر اساس واقعیت دانست، چرا که هیچ چیز در این دنیای فانی بعید نخواهد بود. کتاب من و ماه در سه جلد به هم پیوسته نوشته شده که در هر جلد زندگی یکی از شخصیت‌های داستان بازگو می‌شود. شخصیت اصلی در این رمان دختری به اسم صنم است.

در بخشی از کتاب من و ماه می‌خوانیم:

علی رو بردند اتاق عمل و گفتند یک ساعتی طول می‌کشه از ساندویچی بیرون بیمارستان 3 تا ساندویچ گرفتم صنا با اون دهن و لبای کوچیکش جوری به ساندویچ گاز ‌می‌زد که هر کس ببینه ‌می‌فهمه که این بچه گرسنگی کشیده بعد از گذشت یک ساعت علی رو دیدم هنوز کامل به هوش نبود وقتی چشماشو ‌می‌بنده مژه‌های بلند و مشکیش عجیب خودشونو به نمایش می‌ذارن پوست سفیدش مهتابی‌تر از همیشه شده بود و دیگه خبری از قرمزی گونه‌هاش نبود کتف و دستش تو گچ بود و به دست دیگش برانول‌، اون هیکل سفید و تپل توی لباس بیمارستان خیلی مظلوم شده بود. علی باید امشب رو توی بیمارستان بستری باشه و باز من موندم و صنا و مامانم و آوارگی...

نگهبان این شیف اجازه نمی‌ده که صنا و مامان تو سالن بمونن به همین خاطر آوردمشون توی حیاط ملحفه‌ی مخصوص که می‌کشم روی پاهای مامان رو روی نیمکت انداختم و صنا رو روش خوابوندم مامانم کنارش گذاشتم چشمای مامان داد می‌زنه که خسته شده از نشستن طولانی اما من دیگه واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم نه می‌تونم علی رو تنها بذارم نه مامان و صنا رو. با خودم فکر کردم علی که خوابیده تازه پرستارها هم این‌جا هستن تا کمکش کنن بهتره بیشتر پیش مامان بمونم ساعت نزدیک 5 عصر بود کنار صنا نشستم و چشمامو بستم.

 ۹۶ صفحه، ۲۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-247-075-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب من و ماه

برای دانلود کتاب من و ماه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من و ماه

نظرات کتاب من و ماه

صالح خدابخش
۱۳۹۹/۴/۱۹
شخصیت پردازی خوب انجام شده بود
Mr Shomali
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
مسیر داستان خیلی بهم میخورد خوب بود ولی نه عالی
Bahar Rahimi
۱۳۹۹/۳/۲۵
عالی بود بهترین کتابه حیف که کم بودولی من از کتاب خونه میگیرم
مشاهد همه نظرات (۳)