دانلود کتاب می‌توان شاد بود حتی در سختی ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب می‌توان شاد بود حتی در سختی ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب می‌توان شاد بود حتی در سختی ها

می توان شاد بود حتی در سختی ها: پنج اصل مهم برای داشتن زندگی متعادل

افراد زیادی به اشتباه تصور می‌کنند شرایط شخصیت ما انسان‌ها را می‌سازد؛ اما این‌طور نیست. شرایط ـ دشوار یا آسان ـ شخصیت واقعی ما را آشکار می‌کند. در واقع شرایط ما را تعریف نمی‌کند بلکه با توجه به واکنش ما نسبت‌به مشکلات و چالش‌ها، فرصت‌هایی گاه طلایی برای رشد فردی و ماهیت منحصربه‌فرد ما پیش رویمان قرار می دهد. همچنین موفقیت ما به مجموعه دارایی‌ها، دستاوردها یا میزان مشکلات بستگی ندارد بلکه به این بستگی دارد که چگونه با مسائل خود کنار می‌آییم، با چالش‌ها روبه‌رو می‌شویم و چگونه خود را به ‌سمت رشد و زندگی سرشار از عشق هدایت می کنیم.

اصول بیان شده در این کتاب مانند یک راهنما به شما کمک می‌کنند رضایت درونی را در زندگی خود بیابید. در واقع آن‌ها دستورالعمل‌های کاربردی‌ و مناسبی هستند که شما را به درون خود، یعنی همانجایی که آرامش قرار دارد هدایت می‌کنند. این اصول می‌توانند به شما کمک کنند متمرکز و آرام باشید. وقتی شاد هستید، بُعد جدیدی از زندگی را تجربه می‌کنید که بذر رشد معنوی را در وجود شما می‌افشاند. در این صورت زندگی شما بدون تقلای مداوم و بدون ترس از موانع ناشی از نگرانی، عصبانیت، شرایط و خواسته‌های متفاوت و گاه متعارض با هماهنگی بیشتری پیش می‌رود.

دکتر کارلسون در این کتاب بی‌نظیر توضیح می‌دهد که زندگی دشمن شما نیست؛ اما افکار شما می‌توانند دشمنان سرسخت شما باشند. او به ما یادآوری می‌کند ذهن ما ابزاری بسیار نیرومند است که می‌تواند در هر لحظه از زندگی به نفع یا ضرر ما عمل کند. ما حق انتخاب داریم. می‌توانیم بیاموزیم با عشق و صبوری زندگی کنیم یا این‌که با آن به جدال و کشمکش برخیزیم. ما صرف‌نظر از چالش‌هایی که بر سر راه ما قرار می‌گیرند، منابعی ارزشمند در درون خود داریم که کمک می‌کنند زندگی شاد و رضایت‌بخشی داشته باشیم.

 ۱۶۰ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-773-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۱۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار: دکتر وین دایر
مقدمه
بخش اول: اصول
1. اصل فکر کردن
2. اصل شرایط روحی
3. اصل واقعیت‌های متفاوت
4. اصل احساسات
5. اصل لحظه حال
بخش دوم: به کار بستن اصول
6. روابط
7. نگرانی
8. حل مشکلات
9. شادی
10. عادت‌ها و اعتیادات
11. یک فهرست بازبینی برای زندگی

راهنمای دانلود کتاب می‌توان شاد بود حتی در سختی ها

برای دانلود کتاب می‌توان شاد بود حتی در سختی ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  می‌توان شاد بود حتی در سختی ها
مجید اعتمادی فرد
۱۳۹۶/۱/۲۲
کتاب خوب و مختصر و مفیدی است و ساده‌ترین راه رسیدن به آرامش و شادی که قرین هم هستند را نشان می‌دهد.
تاج محمد درنواز
۱۳۹۶/۱/۲۲
می توان شادبود، حتی درسختی‌ها، برای افرادی جالب است که گرفتارافکارقدیمی هستن. کتاب فوق العاده
😊Mahdis ....
۱۳۹۷/۵/۱۱
خیلی خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)