دانلود کتاب نفرین صندلی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب نفرین صندلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نفرین صندلی

کتاب نفرین صندلی (مبل جادویی)، داستانی‌ست ترسناک که توسط شروین وکیلی به نگارش درآمده است. شاید نفرین صندلی ترسناک‌ترین داستانی باشد که تا به حال شنیده‌اید. این کتاب چیزی شبیه به جن گیر و کلبۀ وحشت نیست که فیلم‌هایش را حتماً دیده‌اید و احتمالاً در دلتان به ساده لوحی کسانی که با دیدنشان وحشت زده می‌شوند، خندیده‌اید. حق هم دارید چون این‌ها داستان‌هایی واقعی نیستند. اما این داستان واقعیت دارد. این ماجرا هیچ ربطی به قصه‌­های جن و پری و یا ماجراها­ی خانه­‌ی ارواح ندارد. هیچ نشانه‌­ای از خرافات هم در آن دیده نمی‌­شود. این در واقع شرح وقایعی کاملا مستند و واقعی است که در دی ماه سال 1384 در تهران رخ داد. وقایعی که ماهیت­شان با قصه­‌های هیجان­‌انگیز و تخیلی­‌ای که حرفشان را زدیم، تفاوت می­‌کند و با این وجود هیچ توجیه معقولی برایشان پیدا نمی­‌شود.

ماجرا از وقتی شروع می‌شود که دکتر طهمورثِ ایرانیان، بزرگ خاندان ایرانیان، عمرش را به شما می‌دهد. گروهی از افراد که به ظاهر ارتباطی با هم ندارند، به عنوان وارثان این پیرمرد ثروتمند برگزیده می‌شوند و خانه‌ی زیبا و قدیمی‌اش را به ارث می‌برند. با این شرط که به زیرزمین خانه وارد نشوند و به خصوص به مبل‌های سیاهی که در آنجا وجود دارد نزدیک نشوند. اما وارثان این وصیت را نادیده گرفته و ...

 ۱۸۸ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7920-25-3 

چاپ ۱۳۸۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب نفرین صندلی

برای دانلود کتاب نفرین صندلی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نفرین صندلی
hadis N
۱۳۹۶/۶/۲۶
قلم نویسنده و قوه تخیلش خیلی قویه بهش تبریک میگم. جالب اینجاست همه رو با بیان اینکه داستان واقعیه جذب میکنه وقتی که می‌فهمیم خیالیه دیگه اسیر داستان شدیم و راه برگشتی نیست؛ دقیقاً مثل داستانش که همه رو با حرص و طمع جذب میکنه و بعد هم که اسیر مبلها شدند دیگه راه فراری نیست.
علی نامداری
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
لایک داری بخدا
سیاستمداری؟
چون سیاست کلام داری
در هر صورت نوکرم
رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۷/۱۸
داستان دنیا بود وآدمهاش! مبلها قبرند وجواهرات و...طمع وآز انسان ، خانه دکترم دنیاست وگرنه همه می دونن مبل آدم نمی خوره!!!
ایلیا ابراهیم زاده
۱۳۹۷/۹/۱۶
از کجا میدونی شاید بخوره.
رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۷/۱۸
جالب بود شبیه زندگی افرادطمعکاری بود که زندگی دنیا وزرق وبرقش آنهارا ازنور هدایت دور کرده وعاقبت بازنده اند ودرتاریکی ظلم وجهلشان می مانندتا روزی که بمیرندخانه دکتر دنیاست و وارثان آن، انسانها ، اشیا درون خانه هم وابستگی های دنیایی!
Hadis Hp
۱۳۹۶/۱۰/۱۰
کاملا درست‌👍
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹۴)