دانلود کتاب نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج

  • از: عظیم دارایی فاضلی
  • ناشر: انتشارات جالیز
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج

عظیم دارایی فاضلی در کتاب نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج، اطلاعات مفیدی را درباره‌ی انواع تیپ‌های شخصیتی و همچنین ارتباط بین آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید برای ازدواج و زندگی مشترکتان بهتر تصمیم بگیرید.

در این کتاب به بررسی اختلالات شخصیتی مختلف، علت به وجود آمدن و همچنین نحوه‌ی درمان آن‌ها به طور دقیق پرداخته شده است تا با مطالعه‌ی آن اطلاعات دقیقی در این باره به دست آورید. فاضلی در این اثر، انواع مختلف تیپ‌های شخصیتی و چگونگی برخورد با آن‌ها را شرح می‌دهد و درباره‌ی انواع و همچنین چگونگی انجام تست‌های شخصیت شناسی نیز اطلاعات مفیدی را در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از کتاب نقش تیپ های شخصیت شناسی در ازدواج می‌خوانیم:

روان شناسان در بحث از شخصیت، بیش از هر چیز به تفاوت‌های فردی توجه دارند، یعنی ویژگی‌هایی که یک فرد را از افراد دیگر متمایز می‌کنند. لغت شخصیت که در زبان لاتین (Personalitc) خوانده می‌شود، ریشه در کلمه لاتین (Persona) دارد. این کلمه به نقاب یا ماسکی گفته می‌شود که بازیگران تئاتر در یونان قدیم به صورت خود می‌زدند. به مرور معنای آن گسترده‌تر شد و نقشی را نیز که بازیگر ادا می‌کرد، در بر گرفت، بنابراین، مفهوم اصلی و اولیه شخصیت، تصویری صوری و اجتماعی است و بر اساس نقشی که فرد در جامعه بازی می‌کنند، ترسیم می‌شود، یعنی در واقع، فرد به اجتماع خود شخصی ارائه می‌دهد که جامعه بر اساس آن، او را ارزیابی می‌نماید.

 ۱۹۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6411-60-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج

برای دانلود کتاب نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقش تیپ‌های شخصیت شناسی در ازدواج
رضا حسینی
۱۳۹۸/۷/۱۸
فوق العاده عالی هست این کتاب ممنون از دکتر دارایی عزیز پیشنهادم اینه حتما دوستان این کتاب و مطالعه کنند
عظیم دارایی
۱۳۹۸/۹/۴
فوق العاده مفید هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)