دانلود کتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر

  • از: توماس جی استنلی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر

کتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر (میکرو کتاب)، اثر توماس جی استنلی شما را با درون زندگی و عادت‌های یک فرد ثروتمند آشنا می‌کند. حقایقی که ثروتمندان به آن دست پیدا کرده‌اند و افراد معمولی از آن بی‌اطلاع هستند.

همه ما دوست داریم که ثروتمند باشیم تا بتوانیم به همه خواسته‌ها و اهداف‌مان برسیم. اما چطور می‌شود که کسی با یک درآمد عالی یک زندگی معمولی دارد و دیگری با یک درآمد معمولی ثروتمند است؟ در میکروکتاب همسایه بعدی میلیونر (The Millionaire Next Door) می‌خواهیم در مورد میلیونر شدن صحبت کنیم و البته منظورمان کسانی هستند که چند میلیون دلار درآمد سالیانه دارند (بیش از ۱۰ میلیارد تومان).

کتاب همسایه بعدی میلیونر بر اساس نتیجه یک تحقیق طولانی مدت روی بیش از ۱۰۰۰ میلیونر نوشته شده که محققین با آن‌ها مصاحبه‌های طولانی داشته‌اند و سوالاتی با جزئیات زیاد از آن‌ها پرسیده شده است.

میلیونرهای واقعی سبک زندگی مصرف‌گرایانه‌ای ندارند، آن‌ها خانه‌های فوق‌العاده‌ای دارند اما با پول نقد خانه‌هایشان را نخریده‌اند، معمولا تمام دارایی آن‌ها در نتیجه پس‌انداز و سرمایه‌گذاری‌های آن‌ها بدست آمده است. میلیونرها بازار آینده را پیش‌بینی می‌کنند و بر اساس فرصت‌های موجود در آینده، خود و فرزندان‌شان مهارت‌های لازم را می‌آموزند. پس برای این‌که تبدیل به یک میلیونر شوید و توانایی ثروت‌اندوزی را پیدا کنید، این کتاب صوتی را از دست ندهید.

توماس ج. استنلی (Thomas J. Stanley) نویسنده و نظریه‌پرداز آمریکایی بود. کتاب‌های او برنده چندین جایزه کتاب در آمریکا شده و روزنامه‌های زیادی در مورد کتاب‌های او نوشته‌اند. توماس مدرک دکترای مدیریت خود را از دانشگاه گرجستان دریافت کرد و در دانشگاه‌های جورجیا، تنسی و گرجستان به عنوان استاد تدریس می‌کرد. دانشگاه گرجستان به او نشان استاد برتر را اعطا کرد. او همچنین از مشاوران اصلی شرکت دیتا پونت و از فروشنگان حرفه‌ای نیویورک تایمز بود که بعدها شرکت تحقیقاتی خودش را تأسیس کرد.

توماس برای نوشتن کتاب همسایه بعدی میلیونر، بیش از ۲۰ سال تحقیقات دانشمندان مختلف روی بیش از ۱۰۰۰ میلیونر را گردآوری کرد همچنین او با بیش از ۷۳۴ میلیونر به طور مستقیم در دفتر کارش مصاحبه کرد و از آن‌ها در مورد راز میلیونر شدن‌شان پرسید و تمام حقایق زندگی آن‌ها را با جزیئات زیاد یادداشت کرد و در نهایت کتاب همسایه میلیونر را چاپ کرد. او کتاب‌های دیگری مانند ذهن یک میلیونر هم دارد که برگرفته از مصاحبه‌هایی است که انجام داده است.

توماس باور داشت که عادت‌های مردم است که آن‌ها را تبدیل به افراد ثروتمند می‌کند نه میزان درآمد آن‌ها. او در سال ۲۰۱۵ و بر اثر تصادف با خودرویی که راننده‌اش مست بود کشته شد. کتاب همسایه میلیونر از کتاب‌های تقدیر شده است که تأثیر زیادی بر روی افراد و ذهن آن‌ها برای ثروتمند شدن می‌گذارد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر می‌شنویم:

ضرب‌المثل پز عالی جیب خالی را که یادتان هست. معنی ضرب‌المثل این است که افرادی را می‌بینید که تمام ویژگی‌های یک فرد میلیونر با دارایی‌های زیاد را دارند اما وقتی دقیق‌تر نگاه کنید متوجه می‌شوید که حتی سرمایه اولیه‌شان را هم قرض گرفته‌اند و هنوز نتوانستند آن را پرداخت کنند. روش این افراد، دقیقا متضاد عادت‌های مصرفی میلیونرهای خودساخته است. اغلب افرادی که به استقلال مالی رسیده‌اند، هرگز تلاشی برای نشان دادن دارایی‌هایشان نمی‌کنند. آن‌ها همیشه سخت کار می‌کنند و عادت‌های مصرفی عادی و متعادلی دارند.

 ۵۰ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
درباره کتاب
۳ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
فصل اول
۷ دقیقه
فصل دوم
۶ دقیقه
فصل سوم
۳ دقیقه
فصل چهارم
۷ دقیقه
فصل پنجم
۴ دقیقه
فصل ششم
۶ دقیقه
فصل هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر

برای دانلود کتاب صوتی همسایه بعدی میلیونر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همسایه بعدی میلیونر
ali abolkhani
۱۳۹۷/۳/۱۱
عالی بود و مفید.
حسین اخروی
۱۳۹۷/۱/۲۵
عالی بود
حمید رضا
۱۳۹۶/۱۱/۳۰
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)