دانلود کتاب هنر عشق ورزیدن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنر عشق ورزیدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنر عشق ورزیدن

کتاب هنر عشق ورزیدن اثر اریک فروم و ترجمه ابوذر کرمی کتابی است برای کسانی که انتظار رهنمودهای ساده در باب هنر عشق ورزیدن را دارند. این کتاب می‌خواهد نشان دهد عشق، احساسی نیست که فرد صرف نظر از این‌ که چقدر به بلوغ رسیده است، به‌آسانی بتواند به هر اندازه که می‌خواهد از آن بهره‌مند شود.

هنر عشق ورزیدن (The Art of Loving) می‌خواهد خواننده را متقاعد سازد که همهٔ تلاش‌های وی برای رسیدن به عشق محکوم به شکست‌اند مگر این‌که او با تمام توان سعی کند کل شخصیت خود را رشد دهد تا به یک جهت‌گیری ثمربخش برسد؛ یعنی بدون توانایی در عشق ورزیدن به همسایه، بدون انسانیتِ راستین و جرأت و اعتقاد و انضباط نمی‌توان به رضایت‌مندی در عشق رسید. در فرهنگی که این خصوصیات در آن نادرند، دستیابی به توانایی عشق ورزیدن نیز دستاوردی نادر خواهد بود. هر کسی می‌تواند از خود بپرسد چند نفر را تا به‌ حال دیده که به‌ معنای واقعی عاشق بوده‌اند. هنر عشق ورزیدن به‌ هیچ‌وجه تکرار مکرّرات نیست، بلکه حاوی ایده‌های فراوانی فراتر از آن‌هایی است که پیش‌تر بیان شده بودند و کاملاً طبیعی است که ایده‌های قدیمی‌تر گاهی چشم‌اندازی تازه پیدا می‌کنند چون همهٔ آن‌ها حولِ موضوعِ هنرِ عشق ورزیدن می‌چرخند.

با وجود این‌که چنین کاری دشوار است نباید دلیلِ آن باشد که از تلاش برای شناخت مشکلات و شروط دستیابی به آن دست برداریم. اریک فروم (Erich Fromm) به‌منظورِ دوری از دشواری‌های غیرضروری سعی کرده است به زبانی که تا حد ممکن غیرفنی است به این مسأله بپردازد.

 ۱۵۸ صفحه، ۳۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-511-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: آیا عشق‌ورزی، یک هنر است؟
فصل دوم: نظریه‌ی عشق
1‌. عشق، پاسخ به مسأله‌ی وجود بشر
2. عشق بین والدین و فرزند
3‌. معشوق‌ها
فصل سوم: عشق و فروپاشی آن در جامعه‌ی امروزی غرب
فصل چهارم: تمرین عشق

راهنمای دانلود کتاب هنر عشق ورزیدن

برای دانلود کتاب هنر عشق ورزیدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنر عشق ورزیدن
Maryam Eskafi
۱۳۹۹/۶/۱۴
من نسخه چاپی این کتاب را خوندم و فکر می‌کنم هر ادمی اقلا‌ی بار باید این کتاب را بخونه واقعا ارزشمند و بی نظیره. از کتابراه میخوام اگر ممکنه کتابهای دیگر این نویسنده را بیارید حیفه نخونیم
Mohammad Sharifzadeh
۱۳۹۸/۸/۳۰
خوب و کامل و کلا بدرد بوخور بود
لیلا L5
۱۳۹۸/۸/۱۴
کتاب خوبیست خیلی ممنون از کتابراه و نسل نو اندیش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)