دانلود کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند

کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند نوشته دیوید دی برنز، به شما می‌آموزد که چگونه بدون استفاده از دارو اضطراب خود را کنترل کنید. استرس و اضطراب صرفا یک اختلال و گرفتاری است. اما در مواقعی می‌تواند شما را فلج کند و نمی‌گذارد آن کاری را که با زندگی‌تان می‌خواهید بکنید، انجام دهید.

در ساده‌ترین شکل، هرگاه با رویداد یا موقعیتی مواجه می‌شوید که آن را نسبت به توانمندی‌های خود چالش برانگیز می‌بینید، دچار اضطراب می‌شوید. کنترل اضطراب و استرس و پیشگیری از بروز آن نیازمند دانستن نکاتی است که در کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند (When panic attacks) به آن‌ها پرداخته شده است.

اضطراب اجتماعی از شایع‌ترین و ناتوان کننده‌ترین اختلالات اضطرابی است. این اختلال با ترسی مزمن و بسیار شدید از تحقیر شدن یا انجام دادن کاری که به شرمگین شدن فرد در موقعیت‌های اجتماعی منجر می‌شود، مشخص می‌گردد. به دلیل وجود چنین هراسی، فرد از موقعیت‌های اجتماعی اجتناب کرده یا در رویارویی با آن‌ها آشفتگی زیادی را تجربه می‌کند. فرد مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی، چنین هراسی را به ویژه در موقعیت‌های اجرایی و موقعیت‌هایی که طی آن‌ها، فرد تحت مشاهده دقیق قرار بگیرد، تجربه می‌کند. اضطراب اجتماعی، عملکرد اجتماعی، خانوادگی و شخصی فرد را تا اندازه‌ای زیادی مختل می‌سازد.

شما می‌توانید احساس‌تان را تغییر بدهید. درمان‌های جدید و قدرمتند بدون دارو، برای افسردگی و هر نوع اضطراب قابل تصور مانند نگرانی شدید، شرم، اضطراب صحبت در جمع، اضطراب امتحان، هراس‌ها و حمله‌های وحشت‌زدگی به وجود آمده است. هدف این درمان‌ها تنها بهبودی نسبی نیست، بلکه بهبودی کامل است و کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند راهنمای مناسبی برای برخورد با این مشکلات است. با شنیدن این کتاب صوتی شما صبح از خواب بیدار می‌شوید و روز را بدون هیچ ترسی و با اشتیاق شروع می‌کنید و به خود می‌گویید زنده بودن فوق‌العاده است.

با تمرین‌های این کتاب، این فرصت غنی در اختیار شما قرار دارد تا فضای درون، آرامش و راحتی را کشف کنید که میراث طبیعی ما انسان‌هاست. این همان میراثی است که ما معمولاً فراموش می‌کنیم؛ اما هنوز هم مدت‌هاست منتظر این آرامش هستیم. چون به نظر می‌رسد که زندگی ما از کنترل خارج‌ شده است. با مغتنم شمردن فرصت برای یادگیری و رشد مهارت‌های زندگی در زمان حال، می‌توانید آرامش و عدم دغدغه خاطری را در درون خودتان حتی در لحظات پر اضطراب ذهن و قلب ایجاد کنید.

دکتر دیوید دی برنز (David D Burns) فارغ‌التحصیل دانشکده پزشکی دانشگاه استانفورد است که دوران رزیدنتی روانپزشکی خود را در دانشگاه پنسیلوانیا پشت سر گذاشت و در حال حاضر در مقام استادیاری بخش روانپزشکی همین دانشگاه فعالیت می‌کند. دکتر برنز یکی از پایه‌گذاران روش شناخت درمانی است که اثر بخشی سریع آن در درمان افسردگی، اضطراب، روابط انسانی و به طور کلی مشکلات روانی، زبانزد خاص و عام است. دکتر برنز همچنین مبتکر روش درمان از طریق نوسازی حالات انسان است. از جمله جوایز متعددی که به دکتر برنز تعلق گرفته می‌توان به جایزه‌ی ثی بنت اشاره کرد که یکی از جوایز ارزشمند در زمینه پژوهش درباره پریشانی‌های روان به حساب می‌آید. دکتر برنز در عین حال مدیر «بنیاد پژوهش‌های علمی رفتاری» و قائم مقام روانپزشکی در مرکز پزشکی فیلادلفیا است.

 ۱۰ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۵۸۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۶ دقیقه
فصل اول: فکر می‌کنم پس می‌ترسم
۲۱ دقیقه
فصل دوم: آیا مضطرب هستید یا افسرده‌اید؟
۱۳ دقیقه
فصل سوم: آیا با اختلال اضظراب مواجه هستید؟
۳۷ دقیقه
فصل چهارم: ملت پلاسیو
۲۵ دقیقه
فصل پنجم: چقدر برایتان ارزش دارد؟
۳۱ دقیقه
فصل ششم: برگه‌ی روحیه‌ی روزانه
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: از باورهای مخرب علیه خود پرده بردارید
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: چگونه باورهای مخرب علیه خود را اصلاح کنید
۱۲ دقیقه
فصل نهم: روش چه می‌شود اگر؟
۱۳ دقیقه
فصل دهم: روش مبتنی بر محبت
۴۷ دقیقه
فصل یازدهم: روش مبتنی بر واقعیت
۳۷ دقیقه
فصل دوازدهم: روش‌های منطقی و علم معانی
۱۳ دقیقه
فصل سیزدهم: روش‌های کمی
۱۴ دقیقه
فصل چهاردهم: روش‌های مبتنی بر شوخ طبعی
۲۰ دقیقه
فصل پانزدهم: روش نقش گذاری و معنوی
۲۱ دقیقه
فصل شانزدهم: روش‌های انگیزه بخش
۲۲ دقیقه
فصل هفدهم: روش‌های ضد تنبلی و دفع الوقت کردن
۳۱ دقیقه
فصل هجدهم: در معرض قرار دادن کلاسیک
۲۸ دقیقه
فصل نوزدهم: در معرض قرار دادن شناختی
۲۷ دقیقه
فصل بیستم: در معرض قرار دادن میان فردی
۳۲ دقیقه
فصل بیست و یکم: روش احساس پنهان
۳۵ دقیقه
فصل بیست و دوم: انتخاب روش‌های موثر
۳۵ دقیقه
فصل بیست و سوم: استفاده یکجا از همه مطالب
۲۹ دقیقه
فصل بیست و چهارم: احساس بهتر در برابر بهتر شدن

راهنمای دانلود کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند

برای دانلود کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  وقتی اضطراب حمله می‌کند
مژده کامرانی
۱۳۹۸/۹/۳
حیف نیست کتاب به این خوبی، با این سرعت خونده بشه که موقع شنیدنش عصبی و کلافه بشیم و هیچ چیزی متوجه نشیم
مریم احمدی
۱۳۹۸/۵/۲
کتاب بسیار عالی و راهگشا هست ولی گوینده با تندخوانی مانع از توجه به راهکارها میشه و خیلی سریع فقط جملاتو میخونه و با عجله به قسمت بعد میره. صدای گوینده خوب هست ولی عجله بسیار در خواندن مخصوصا کتابهای دسته روانشناسی، نتیجه کار رو خراب می‌کنه.
pooneh monazzah
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
کیفیت صدا گذاری پایینه، انگار گوینده عجله داشته زودتر متن رو بخونه تموم شه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۵)