معرفی و دانلود کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز

عکس جلد کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز
قیمت:
۶۹,۹۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز

دبی فورد در کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز، فرآیندی سه مرحله‌ای را معرفی می‌کند که به ما قدرت رها کردن افکار مسموم و رفتار مخرب و در عوض رسیدن به آرامش عمیق درونی را می‌دهد. این سفر 21 روزه چشمان ما را به روی هر‌ آنچه هستیم و می‌خواهیم باشیم، می‌گشاید.

پاکسازی آگاهی در 21 روز (Consciouness Cleanse) راهی است که بیست‌ویک شبانه‌روز را به ایجاد رابطه‌ای عمیق و عاشقانه میان روح و نیرویی بیکران اختصاص می‌دهد. نیرویی که شما را در رسیدن به برترین تجلی وجودتان به جنب‌وجوش وامی‌دارد. این سفر فرایندی است عمیق برای پاکسازی گذشته، پذیرش صادقانه‌ی حال و به تصویر کشیدن آینده‌ای متفاوت با هر آن‌چه در تصورتان می‌گنجد. قصد بر آن‌ است که طی این سفر در بازسازی عرفانی، دگرگونی عاطفی و اتصال مجدد با عمیق‌ترین تمنای وجودتان غوطه‌ور شوید. این دوره‌ی پاکسازی به شما کمک می‌کند با رها کردن باورها و فرضیات غلط گذشته به رابطه‌ای ژرف و بی‌نظیر با عشقی بیکران دست یابید. عشقی که فقط با آشتی با خود، دیگران و زندگی کنونی‌تان میسر است.

دبی فورد (Debbie Ford) در عملی‌ترین و کاربردی‌ترین اثر خود، پاکسازی آگاهی در 21 روز، شما را با خود به سفری اکتشافی می‌برد. در این سفر پوسته خارجی ما برای عیان کردن گنج درون‌مان به زیبایی می‌ریزد.

اگر به‌طور جدی قصد کرده‌اید به سفر بیست‌ویک روزه پاکسازی آگاهی بروید به احتمال زیاد به این علت است که می‌دانید چیزی بسیار بیشتر و ارزنده‌تر از آن‌چه هم‌اکنون دارید در انتظار شماست. پس از این، میان‌مایگی در هیچ بخش زندگی‌تان ‌جایی ندارد، چراکه یا باید رنج‌تان فزونی یابد یا اشتیاق‌تان برای رسیدن به برترین تجلی وجودتان! زین پس شما چیزی بیش از آن‌چه هم‌اکنون دارید، می‌خواهید و می‌دانید سزاوار آن هستید. می‌دانید فرصت‌هایی هست که هنوز به آن دست نیافته‌اید و آماده‌اید به استقبال‌شان بروید. بنابراین امروز و همین لحظه بهترین زمان بازستاندن نیروی خویش از دنیای بیرون، هدایت آن به درون و آغاز سفری روحانی به مقصد جان است. تنها در این راه است که می‌توانید غبار از آگاهی خویش بردارید و روح‌انگیزترین وجه انسانی خویش را ببینید.

در بخشی از کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز می‌خوانیم:

سفر بیست‌ویک روزه‌ی پاکسازی آگاهی سفری معنوی برای بازستاندن نور درون شماست، اما بخش مهمی از این سفر تشخیص و پذیرش بخش‌های تاریک و کشمکش‌های ناتمام درون‌تان است. تاریکی چیزی نیست جز عدم حضور نور. تاریکی فقط به جایی رخنه می‌کند که سموم انباشته و موانع خودساخته وجود دارد. اکنون این فرصت را دارید که از گذشته عبور کنید و تمام محدودیت‌های خودساخته خویش را دور بریزید؛ آری تمامی آن‌ها را. این بیست‌ویک روز برای شما فرصت و چالشی است تا خود را از اسارت هر آن‌چه هستید برهانید، بپذیریدشان و بر آن‌ها چیره گردید. فرصتی است برای بازستاندن هر آن‌چه در تاریکی مانده است و تبدیل آن به روشنایی. برای تضمین موفقیت خود در این راه فقط کافی است اشتیاق، صداقت، شهامت و بخشش داشته باشید.

فهرست مطالب کتاب

پاکسازی آگاهی در بیست‌ویک روز
مقدمات بازی
قانون اول: رهایی از چنگ دنیای بیرون
قانون دوم: وداع با خودی که می‌شناختید
داستان گرسپر
لحظه‌ی گرسپر من
قانون سوم: میل به دگرگونی
قانون چهارم: اول خدا
قانون پنجم: افزودن ظرفیت خویش
وعده
فرایند
مقدمات سفر
تمرین
ابزار پاکسازی
محافظان آتش درون
بالابرنده‌های آگاهی
تقویت‌کننده‌های تعهد
گذشته
روز نخست: هدیه‌ی خواستن
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: افروختن نور معنوی
روز دوم: هدیه خودشناسی
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: افروختن نور عاطفی
روز سوم: هدیه‌ی رها کردن
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت نیروی جسمانی
روز چهارم: هدیه‌ی بخشش
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت قدرت بخشش
روز پنجم: هدیه‌ی گرامی داشتن
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت حس خودنوازی
روز ششم: هدیه‌ی تسلیم
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: افروختن شعله‌ی ایمان
روز هفتم: هدیه‌ی خودباوری
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت حس ارزشمندی
حال
روز هشتم: قدرت رهایی
مراسم پاکسازی
آماده شدن برای جشن
مراسم جشن
تمرین صبحگاهی: تقویت قدرت رهایی
روز نهم: قدرت مسئولیت‌پذیری
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت حس مسئولیت‌پذیری
روز دهم: قدرت سرسپردگی
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت حس سرسپردگی
روز یازدهم: قدرت پذیرش
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت قدرت پذیرش
روز دوازدهم: قدرت خطر کردن
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: تقویت قدرت خطرپذیری
روز سیزدهم: قدرت حضور
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: افروختن آتش عشق
روز چهاردهم: قدرت حقیقت
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: افروختن نور حقیقت
آینده
روز پانزدهم: نور شناخت
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: برانگیختن حس شادمانی
روز شانزدهم: نور اراده‌ی پروردگار
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: برانگیختن حس مشارکت
روز هفدهم: نور جان‌سپاری
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: برانگیختن منبع الهام
روز هجدهم: نور تعالی
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: برانگیختن حس قدردانی
روز نوزدهم: نور هدف
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: برانگیختن حس اشتیاق
روز بیستم: نور همدلی
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: برانگیختن حس همدلی
روز بیست و یکم: نور امکان
مراسم پاکسازی
تمرین صبحگاهی: افروختن شعله‌ی امکان
و سرانجام نیروی جان
قوانین جدید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز
نویسنده
مترجمالهام شریف
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات232
زبانفارسی
شابک978-964-236-710-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز

اهورا میرزایی
۱۴۰۲/۸/۷
سلام دوستان اهل مطالعه پیشنهاد میکنم حتما این کتاب عالی رو مطالعه کنید و حتما حتما تمریناتش رو انجام بدید چون فقط خوندن این کتاب نتیجه نمیده قبل مطالعه یک پیشنهاد دارم اینکه همون طور که خود کتاب میگه برای چند روز تعصب رو بزارید کنار فکر کنید چیزی بلد نیستید هرچی بلد بودید چه درست و چه غلط بزاریدش و کنار شروع به انجام دادن تمرینات این کتاب کنید باور کنید معجزه میبیند باور کنید روح خیلی قوی تر از ذهن ما هست باور کنید با روح به چیزهای خیلی بزرگتری میرسیم تا با ذهن باور کنید روح بهمون عشق میده ولی ذهن سرزنشمون می کنه هر چقدر بدست بیاریم بازم میگه کمه. هر شخصی با هر جایگاهی که هستید اگر دارید این متن رو می خوانید اول بهتون خوشآمد میگم به دنیای درون و تبریک به شما و می خوام بگم منم خیلی مغرور بودم و البته هستم و همیشه سعی می کردم همه چیز رو با ذهن بسزنجم و از احساسات دوری کنم ولی نتیجه زیاد مثبتی نگرفتم ولی از زمانیکه سفر کردم به دنیای درون و گذاشتم فرمون زندگیم رو یکی دیگه که از خودم خیلی قویتره آشناتر هست به من عاشقمه و... بدست بگیره زندگیم بی نهایت تغییر کرد تو این 7 ماه درآمدم 4 برابر شده جالبیش این هست که کمتر از قبل کار میکنیم بیشتر تفریح میکنم کمتر فکر میکنم بیشتر نتیجه میگیرم کمتر نگرانم و بیشتر میخندم آرامشم اصلا قابل قیاس نیست با قبل احساس آرامش احساس قدرت درونی که الان دارم اصلا قابل مقایسه با قبل نیست فقط با یک حرکت خیلی ساده خدایا من قدرت ندارم لطفا تو زندگی من رو هدایت کن من تمام مسئولیتش رو میپذیرم موفق و پیروز باشید معمولا نظر نمیزارم ولی اینبار ناخودآگاه شد و انگشتام شروع به نوشتن کردن موفق و پیروز باشید همتون رو دوست دارم 🌹🌹❤️❤️
Sara Saadat
۱۴۰۰/۶/۱۶
من به شخصه چون زمانی هست که روی خودم کار میکنم اصلا هفته اول و حتی حال دوست نداشتم تمرینات حس خوبی بهم نداد و بسیار حال منفی داشت اگر کسی در شرایط روحیه بد و غم انگیزیه میتونه بهش کمک کنه اما اگر مدتی هست که روی خودتون و افکار مثبت کار کردید من دوست نداشتم که انقدر به جنبه‌های منفی فکر کنم و تمرین کنم کلا خانم دبی فورد برای کسانی که تو شرایط روحی بدی هستن میخوان نجات پیدا کنن عالیه واقعا اگر حال خوب و آرامش برای ۲۱ روز میخواهید کنه معجزه کار با آینه خانم لوییز هی عالیه
مهسا علیزاده
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
نسخه‌ی نمونه رو مطالعه کردم واقعا عالیه کاش رایگان بشه ولی ب نظرم مترجم تو ترجمه‌ی این کتاب دست برده که ب فرهنگ ایرانی نزدیک تر بشه ب نظرم جالب بور چون من کتاب جوجه اردک زشت درون رو مطالعه کردم ب فرهنگ غربی نزدیک ولی در کل کتاب خوبی بود برای من هر دو کمک کننده س تا دیدت نسبت ب خودت و جهانت عوض بشه واقعا لذت بردم از خوندنشون
زهرا منصورسمایی
۱۴۰۱/۱۲/۲۵
خیلی کتاب خوبی بود. این‌کتاب کاملا تمرین‌محوره و اگر تمرین‌های روز به روزش که تو سه هفته تقسیم شده رو انجام بدیم تاثیرات مثبتش و خواهیم دید.
این‌کتاب تو سه هفته مربوط به گذشته؛ حال و آینده تقسیم میشه و تمریناتی داره تا پاکسازی ذهنی انجام بدیم. من انجام دادم و تاثیر مثبتی برام داشت.
هادی مقدم
۱۴۰۱/۵/۲۲
برای خودشناسی نیاز به نفر دوم هست یعنی روانکاو با خواندن یک کتاب شما فقط میتونید کمی از درون خودتون آگاه شوید اما به هیچ عنوان درمان نمی‌شوید
برای رهایی از افکار منفی یا افسردگی یا خیلی از بیماری‌های روانی نیاز هست تا با یک روانکاو خبره هم صحبت شوید تا مشکلات روانی شما ریشه یابی کنه
آزاد پاشازاده
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
کتاب‌های دبی فورد خیلی خوبن
شما رو با اون بخش‌هایی از وجودتون که مایل نیستید باهاشون رودررو بشید میکنن
باعث میشه تمام عقده‌ها و حسادت و... هر چی که خوشمون ازش نیاد ولی داریم رو ببینیم
البته در مورد ۲۱ روزش نظری ندارم چون شخصا نتونستم اجراش کنم.
مهدی محمدپور
۱۳۹۸/۹/۵
عزیزان دقت کنند اگر تمایل دارند که این کتاب را تهیه کنند ملاحظه کنند که باید این 21 روز وقت خالی را در زندگی خود پیدا کنند. حقیقتا تمام تمرینات ان را عملی کنند تا به نتیجه برسد وگرنه این کتاب برای شما کاربردی نخواهد داشت
کاربر S@remi
۱۳۹۷/۸/۲۳
کلا کتابهای خانم دبی فورد منفی به مثبته وبرای اعرادی که میخوان ریشه‌ای از افکار منفی بیرون بیان عالیه
N Nazari
۱۳۹۹/۵/۹
چقدر این کتاب خوب و مفیده!!
از سه هفته تشکیل شده. هفته اول باید بدی‌ها و چیزهایی کتاب گذشته است و اذیتت میکنه رو فراموش کنی. هفته دوم باید زمان حال رو درست کنی و هفته سوم هم باید بری سراغ آینده.
پیشنهاد میکنم بخونین و ازش استفاده کنین
Freyabakhtiari
۱۳۹۹/۱/۱۴
فایل صوتی این کتاب رو قبلا گوش دادم و اونقدر عالیه که دوس دارم پی دی افش رو هم داشته باشم و اونقدر این کتاب بهم کمک کرده که عاشق خانم دبی فورد و آثار ارزشمندش شدم، ممنون از کتابراه که این فرصت رو در اختیارمون گذاشته
sadra hesami
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
باسلام و عرض ادب
به نظر من جزء بهترین کتابی‌های بود که خونده بودم ومن دقیقابا کتاب پیش رفتم و خدارو شکر نتایج عالی گرفتم
ممنونم از کتاب راه که چنین کتابی را گذاشته بود
برای همه ازته قلبم بهترین آرزوهارو دارم در پناه یگانه خالق هستی باشید
احمد مرادزاده
۱۴۰۱/۱/۲۳
با سلام. کتاب خوبی و مفیدی است که در آن به ۲۱ روش رسیدن به آرامش درون وپاک کردن ذهن، در ۲۱ روزهمراه با دستور رالعمل خاص همان روز اشاره شده است. می طلبد برای رسیدن به مقصود از روشهای ذکر شده در کتاب تبعیت کرد.
aref farokhzade
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
نتونستم ارتباط برقرار کنم و کامل بخونمش.
بسیار کلیشه‌ای و بدیهی نوشته شده.
یک کتاب دیگه‌ای داره دبی فورد ب اسم نیمه تاریک وجود. اونو دوست داشتم.
نمیدونم شاید چون اعصابم خورده این روزا نتونستم لذت ببرم.
منصوره اسماعیلی
۱۳۹۹/۳/۱۱
این یکی از کتابهای خیلی خوبی که مطالعه کردم واقعا ممنون از کتابراه پر از تمرین‌هایی برای آرام شدن ذهن و رها شدن از افکار مسموم و محدود کننده برای رسیدن به برترین جلوه روح خودمون و شعله جانمون را دوباره روشن کنیم 🙏🌹
Shakeriasl Asghar
۱۳۹۸/۱۰/۲۶
درود به شرفتون، کاری که شما انجام میدید خیلی با ارزش هست، سپاس فراوان، خیلی کتاب ارزشمندیه و ممنون که رایگان شده.، 🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏
مشاهده همه نظرات 156

راهنمای مطالعه کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز

برای دریافت کتاب پاکسازی آگاهی در 21 روز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.