دانلود کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی

  • از: محمدعلی اعظمی
  • ناشر: انتشارات راهبردی نهاجا
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی

کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی نوشته‌ی محمدعلی اعظمی، ابتدا شما را با دوران طفولیت این خلبان آشنا کرده و سپس سعی دارد تا سرگذشت زندگی این خلبان بزرگ در دوران جنگ تحمیلی را به تصویر بکشد.

چه جسورانه و صادقانه پا در مسلخ عشق گذاشتند. خلبانانی که انگار با خود و با این مردم فهیم و آن یار سفر کرده عهدی جدا نشدنی داشتند و اینگونه در یاد و خاطره‌ی ما جاودانه شده‌اند.

سرتیپ خلبان اسدالله اکبری فراهانی، متولد سال 1329 در شهرستان بهشهر است. او دوران طفولیت و تحصیلات ابتدایی را به تبع پدرش که از کارمندان ژاندارمری بود و مقاطعی از زمان خدمت خود را در شهرها‌ی نکا، بروجرد، خرم آباد و اصفهان گذرانیده بود، به اتفاق خانواده همراه پدر بوده است.

در بخشی از کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی می‌خوانیم:

پس از رفتن افراد صلیب سرخ چند مامور عراق آمده و مرا از بیمارستان بردند. تصورم این بود که به سفارش افراد صلیب سرخ مرا به یک جای بهتری می‌برند. در تمام مدت چشم‌هایم بسته بود، به ساختمانی رسیدیم که از زیر چشم بند آن را بسیار مجلل یافتم. خیالم راحت شد که باید جای خوبی باشد. زمان زیادی نگذشت که به واقعیت‌های درون آن ساختمان پی‌بردم. ساختمان مربوط به سازمان امنیت و زندانی بود که سیاسیون و مخالفین رژیم بعثی عراق را در آنجا زندانی و بازجوئی می‌کردند.

 ۲۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6296-06-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی

برای دانلود کتاب پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پرواز ابدی: زندگینامه و تاریخ شفاهی سرتیپ 2 خلبان آزاده اسدالله اکبری فراهانی