دانلود کتاب پریماه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پریماه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پریماه

کتاب پریماه نوشته‌ی حبیبه باقری، روایتگر داستانی‌ست سرشار از لحظه‌های عاشقانه و شکست، که شخصیت‌ اصلی داستان ضمن بیان سرگذشت و احساسات خود، نتیجه تصمیماتش را در قالب نثری روان و شیرین بیان می‌کند.

در بخشی از کتاب پریماه می‌خوانیم:

روزی که برای اولین بار به خانه‌مان آمد را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم در حالی‌که کت و شلوار مشکی به همراه پیراهن سفید و کراوات مشکی پوشیده بود بسیار برازنده نشان می‌داد و بوی ادکلنش در لحظه ورود مشامم را بسیار نوازش داد. سبد گل زیبا و گران قیمتی که آورده بود را از دستش گرفتم و روی میز گوشه سالن گذاشتم. بسیار مبادی آداب و متشخص بود. آن روز بعد از اینکه کمی با پدر و مادر و پرهام خوش‌و‌بشی کرد از پدر اجازه گرفت که با هم بیرون برویم و گشتی بزنیم و چنان با حجب و حیا این خواهش را کرد که پدر حسابی شیفته خود کرد ولی مادر همچنان با او سرد برخورد می‌کرد.

از خانه که بیرون آمدیم کلاً رفتارش عوض شد و از آن حالت رسمی و جدی خبری نبود. مدام قربان صدقه‌ام می‌رفت و بگو و بخند می‌کرد به طوری که خودم را خوشبخت‌ترین دختر روی زمین می‌دانستم. بعد از کمی چرخیدن در خیابان‌ها مقابل یک رستوران شیک ماشین را نگه داشت و از ماشین پیاده شد و در را برایم باز کرد. از این رفتارش غرق شادی و غرور شدم. داخل رستوران نیز صندلی را برایم پیش کشید و من نشستم. زمانی که روبه‌رویم روی صندلی نشست نگاه از صورتم بر نمی‌داشت کم‌کم من هم جسورتر شدم و خیره در چشمانش شروع به حرف زدن کردم.

یکدفعه و بدون مقدمه گفت، پریماه لطفاً در اولین فرصت با پدرت صحبت کن چون می‌خوام هر چه سریع‌تر با پدر و مادرم برای خواستگاری خدمت برسیم خانم خانم‌ها.

 ۱۹۹ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-285-195-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پریماه

برای دانلود کتاب پریماه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پریماه
آتنا جعفری
۱۳۹۷/۱۰/۴
یه رمان معمولی
فرشته صمیمی
۱۳۹۸/۴/۳۰
رمان قشنگی بود فقط اخرش یهویی تموم شد
ستاره اسدی
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
قشنگ بود اما آخرش شوک میشی انقدر سرهم بندی شده بود حالم و گرفت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)