دانلود کتاب پری دریایی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پری دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پری دریایی

کتاب پری دریایی به قلم هانس کریستین آندرسن، با زبانی شیرین داستان پری دریایی کوچکی را به تصویر می‌کشد که آرزو دارد روی آب بیاید و با آدم‌ها صحبت کند.

موضوع کتاب پری دریایی چیست؟

در اعماق دریا پادشاهی قلمرو بی‌انتهایی دارد. کوچک‌ترین دختر پادشاه که خیلی هم زیباست، مردم روی زمین را بسیار دوست دارد. زمانی که به 15 سالگی می‌رسد به او اجازه داده می‌شود تا روی صخره‌ای بنشیند و از دور مردم را تماشا کند.

یک روز هنگامی که پسر پادشاه برای تفریح به دریا آمده بود، کشتی‌اش غرق می‌شود. پری دریایی کوچک سریع دست به کار شده و برای نجات جان شاهزاده به سوی او می‌رود. پری دریایی خیلی سریع عاشق شاهزاده می‌شود و با آواز زیبایش دل شاهزاده را به دست آورده و او را گرفتار خود می‌کند، اما شاهزاده که روحش از پری دریایی خبر ندارد، فکر می‌کند زن دیگری او را نجات داده.

پری دریایی برای اینکه بتواند خود را به شاهزاده نزدیک کند، باید از شر دم ماهی‌وار خود خلاص شود. بنابراین صدای آواز خود را با یک جفت پا عوض می‌کند. او حاضر است به خاطر رسیدن به عشقش دریا را برای همیشه ترک کند. اما شاهزاده که از دل شیدای پری بی‌خبر است با دختر شاه دیگری پیوند بسته و ازدواج می‌کند. پری دریایی کوچک از اندوه زیاد خود را می‌کشد، تبدیل به کف دریا می‌شود و به اصل خود برمی‌گردد.

کتاب پری دریایی مناسب چه کسانی است؟

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen) کتاب پری دریایی (The little mermaid) را برای تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به افسانه‌ها و داستان‌های خیلی به رشته‌ی تحریر درآورده است.

هانس کریستین آندرسن را بیشتر بشناسیم:

هانس کریستین آندرسن 2 آوریل 1805 در دانمارک دیده به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار این نویسنده معروف می‌توان به جوجه اردک زشت، دخترک کبریت فروش، بندانگشتی، پری دریایی کوچولو و... اشاره نمود. نویسنده‌ی مشهور، هانس کریستین آندرسن در سال 1875 از دنیا رفت.

در بخشی از کتاب پری دریایی می‌خوانیم:

در اقیانوس بزرگ در اعماق آب، پادشاه دریا همراه همسر و شش شاهزاده زندگى مى‌کردند. قصر آن‌ها زیباترین قصر در جهان بود. پرى‌هاى دریایى هر روز در زیر آب شنا مى‌کردند و با هم قایم‌باشک بازى مى‌کردند. آن‌ها مى‌دانستند که باید همیشه در زیر آب زندگى کنند چون کشور آن‌ها در زیر آب‌ها بود.

 ۱۳ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94761-0-7 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پری دریایی

برای دانلود کتاب پری دریایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پری دریایی

نظرات کتاب پری دریایی

بهار فرحناکی
۱۳۹۹/۷/۲۲
من کتابش رو دارم عالی و خیییللییییییییییییییئییی قم انگیز آدم می‌خواد گریه کنه بخاطر قم انگیز بودنه بیش از اندازش یک ستاری کم کردم
مشاهد همه نظرات (۱)