دانلود کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی

جیم ران در کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی، با بیان دیدگاه‌ها و نظریات بی‌نظیر و استثنائی خود، امید و انگیزه را در شما بیدار می‌کند و به سوی یک زندگی سرشار از موفقیت هدایتتان می‌نماید. این کتاب معروف‌ترین اثر او به شمار می‌آید.

موفقیت بسیار شگفت‌انگیز و زودگذر است و مزیت‌هایش را فقط در اختیار افرادی می‌گذارد که سخت به‌ دنبالش هستند. گرایش به موفقیت اهمیت زیادی دارد و مطابق ذات پیچیده‌ی طبیعت، باید موفقیت را به سمت خود جذب کنید نه آنکه به دنبالش باشید. پاداشی که به‌ دست می‌آورید و پیشرفت شما، نه فقط با تلاش شدید، بلکه با تبدیل شدنتان به انسانی بهتر به‌ دست خواهد آمد و نتایجی که به سوی شما جذب می‌شود، مطابق آن‌ چیزی است که هستید.

جیم ران اصل فلسفه‌ی رشد شخصی، موفقیت و خوشبختی را در کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی (The Five major pieces to the life puzzle) اینطور بیان می‌کند که "برای بیشتر داشتن باید ابتدا انسان‌های بهتری شوید".

فرآیند تغییر چگونه آغاز می‌شود؟

تغییرات معمولاً از دو منبع آغاز می‌شوند. نخست، ممکن است بخواهید از یأس و ناامیدی فرار کنید. بعضی مواقع شرایط چنان غیر‌قابل کنترل هستند که دیگر به‌ دنبال پاسخ برای سؤالاتتان نیستید زیرا تصور می‌کنید زندگی شما پر از سؤالات حل نشدنی است. اما همین حس یأس شدید باعث می‌شود تا شما به دنبال راه‌حل باشید. یأس نتیجه‌ی اجتناب‌ناپذیر غفلت ورزیدن طولانی است که در نهایت شما را وادار به یافتن پاسخی سریع برای چالش‌های زندگی می‌کند.

منبع دیگر برای ایجاد تغییر در زندگی، الهام است. در واقع، هدف جیم ران از نوشتن این کتاب این است که الهام‌بخش شما برای ایجاد تحول در زندگی‌تان باشد. الهام در هر زمان و از هر منبعی ممکن است به شما برسد؛ یک آهنگ، یک کتاب یا یک سخنرانی تأثیرگذار ممکن است باعث الهام بخشیدن شود. داستان زندگی فردی که بر مشکلات غلبه کرده ممکن است احساسات شما را برانگیزد.

کلید موفقیت و خوشبختی چیست؟

همیشه چند اصل اساسی و مهم برای پیشرفت‌های شما در زندگی وجود دارند. این اصول پایه تأثیر شگرفی بر سلامت، خوشبختی و حتی بر حساب بانکی شما دارند. البته برای تغییر در زندگی عقاید محدود نیستند و راه‌های تأثیرگذار زیادی وجود دارد. بنابراین باید بر پنج اصل بنیادی که در این کتاب مطرح شده، متمرکز شوید. این پنج اصل و راه‌کار از میان تعداد زیادی روش‌های دیگر انتخاب شده و تأثیرات خیلی بیشتری روی شما می‌گذارند.

چنان‌چه هر فردی که این کتاب را می‌خواند پنج قطعه‌ی اصلی و تأثیرگذار پازل زندگی را خودش تهیه کند، با صدها پاسخ متفاوت روبه‌رو خواهد شد. البته تمام پاسخ‌ها تا حد زیادی درست خواهند بود، زیرا همه‌ی شما اصول مطمئنی را در نظر می‌گیرید تا به موفقیت برسید.

جیم ران را بیشتر بشناسیم:

جیم ران (Jim Rohn)، یکی از بزرگترین فیلسوفان سرشناس دنیا در حیطه‌ی رشد فردی و تجارت می‌باشد و از او به عنوان یکی از بزرگ‌ترین متفکرین عصر حاضر ستایش شده است. کتاب «پنج قطعه اصلی پازل زندگی» یکی از بهترین و معروف‌ترین آثار او محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی می‌خوانیم:

چگونگی فکر کردن ما مهمترین تأثیر را بر تصمیم‌گیری‌های آینده دارد و این درحالی است که شرایط موجود تا این حد تعیین کننده نیستند. آموخته‌های ما شامل افکار ما و نتیجه‌گیری‌هایی است که در برابر چالش‌های زندگی به آن دست پیدا می‌کنیم.

فرآیند یادگیری نقش مهمی در تعیین فلسفه‌ی زندگی افراد دارد. تمام اطلاعاتی که از اطراف به‌دست می‌آوریم روی نحوه‌ی فکر کردن ما اثر می‌گذارند. ذهن انسان دائماً در حال تصویر‌برداری و ضبط لحظه‌ها و صداهای اطراف است. هر تجربه‌ای در نرون‌های مغز ما باقی می‌ماند. هر کلمه، آهنگ، برنامه‌ی تلویزیونی، هر مکالمه و هر کتابی که می‌خوانیم تأثیر الکتریکی یا شیمیایی بر روی کامپیوتر ذهن ما می‌گذارد. هرگونه جریان احساسی، هر فکر و هر فعالیتی که با آن درگیر شویم یک جریان جدید در مغز ما ایجاد می‌کند که با جریان‌های موجود مرتبط می‌شود. هر آنچه تا به‌حال تجربه کرده‌ایم به‌طور دائمی ضبط شده و آن‌چه الان هستیم نتیجه‌ی گرد آمدن ورودی‌هایی است که به طرزی پیچیده با ترکیب ظریفی از موج‌های شیمیایی و الکتریکی مرتبط هستند و در مغز انبار می‌شوند. هر آنچه تا به‌حال در ما و در اطراف ما اتفاق افتاده است شخصیت‌های متمایز و منحصر به فرد ما را تشکیل می‌دهد.

چگونگی استفاده از این اطلاعات و چگونگی جمع‌آوری این اطلاعات فلسفه‌ی شخصی هر فرد را شکل می‌دهد. مشکل این است که بیشتر اطلاعاتی که به‌دست آورده‌ایم باعث شده نتیجه‌گیری اشتباهی از زندگی داشته باشیم و این امر مانع رسیدن ما به هدف شده است. برای برداشتن این موانع باید فلسفه‌ی شخصی خود را مرور، اصلاح و بازبینی کنیم.

 ۱۲۶ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-92810-2-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره‌ی نویسنده
پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: فلسفه‌ی شخصی
فصل 2: نگرش
فصل 3: فعالیت
فصل 4: نتایج
فصل 5: سبک زندگی
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی

برای دانلود کتاب پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پنج قطعه اصلی پازل زندگی: راهنمایی برای موفقیت فردی