دانلود کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان

  • از: امیر قنبری
  • ناشر: انتشارات طاهریان
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان

در کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان اثر امیر قنبری، با سه زمینه پول‌ساز و جدید آشنا خواهید شد که وجه تمایزشان با دیگر فعالیت‌ها این است که می‌توانید به عنوان کارمند با صرف حداقل زمان ممکن به درآمدهای رویایی برسید.

اگر شما کارمند هستید و یا برای خودتان کسب‌وکار کوچکی دارید و این موارد در زندگی مالی شما صادق است:
1. حقوق و درآمدتان کفاف هزینه‌هایتان را نمی‌دهد.
2. شغلی که دارید تمامِ وقت مفید شما را می‌گیرد.
3. هیچ سرمایه‌ای ندارید تا یک کسب‌وکار بزرگ راه‌اندازی کنید.

در اولین فرصت ممکن این کتاب را مطالعه کنید، چون با سه راهکار بسیار ساده و با حداقل‌ترین سرمایه می‌توانید به منابع جدید درآمد برسید.

تمام هدف کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان این است که شما را به درآمد غیرفعال برساند. درآمد غیرفعال درآمدی است که در گرو حضور شما و زمان نیست.

بازاریابی شبکه‌ای یکی از مشاغل عالی برای کسب درآمد غیرفعال است. در فصل دوم با تمام فوت ‌و فن‌های این تجارت نوپا در کشور آشنا خواهید شد. پس از آن سراغ ساخت محصولات آموزشی در فصل سوم می‌رویم. اگر یک کتاب مطالعه کرده باشید می‌توانید از همان یک کتاب کسب درآمد کنید. در ساخت محصولات آموزشی متوجه این موضوع می‌شوید که هر تخصص یا مهارتی را می‌توان در قالب کتاب، جزوات آموزشی، فایل‌های صوتی و ویدئوی به پول تبدیل کرد. در فصل چهارم نیز با راه‌اندازی کسب‌وکارهای آنلاین آشنا خواهید شد.

وجه تمایز کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان نوشتۀ امیر قنبری، این است که تمام موارد با ریزترین جزییات توضیح داده‌شده‌اند و هیچ قسمت مبهمی برای خواننده وجود نخواهد داشت و در انتهای هر فصل دستورالعملی وجود دارد که قدم‌های اجرایی را گام به گام مشخص کرده است.

این کتاب مخصوص کارمندان است اما دانشجویان، بانوان خانه‌دار و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک نیز می‌توانند از مطالب آن استفاده کنند؛ زیرا ایده‌های مطرح‌شده نیاز به تخصص خاص یا سرمایه‌ی آن‌چنانی ندارند و به راحتی می‌توان از آن‌ها کسب درآمد کرد.

 ۱۶۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-92-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: قاتل رویاها
بزرگ‌ترین تلنگر کتاب
دستورالعمل فصل اول
فصل 2: بازاریابی شبکه‌ای
مهم‌ترین راز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای
دستورالعمل فصل دوم
فصل 3: ساخت محصولات آموزشی
متن، صدا، تصویر، اَکشن...
دستورالعمل فصل سوم
فصل 4: کسب و کار آنلاین
10 قطعه پازل برای پول‌ساز شدن سایت
دستورالعمل فصل چهارم
فصل 5: برگه تقلب‌های مشترک
قانون طلایی
دستورالعمل فصل پنجم

راهنمای دانلود کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان

برای دانلود کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان

نظرات کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان

سروش حسین آبادی
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
راه‌های کسب درآمد جدای از شغل اصلی یکی از دغدغهای همه افراد به خصوص قشر کارمند می‌باشد که در این کتاب به خوبی این راهها معرفی شده است
Masoud Habibi
۱۳۹۸/۵/۱۳
تمامش کپی کاری شما‌ها کتاب رابرت کیوساکی و ژان بوقسیان نخواندید که به این کتاب میگید عالیه دقیقا مطالب همین کتاباس شخصی سازی کرده پول خونه دور نریزید
حسین غفاری
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
سلام
ایشون استاد بنده هستند
از مطالب ایشون رضایت کامل رو دارم
مشاهد همه نظرات (۱۳)