معرفی و دانلود کتاب پول و قانون جذب

عکس جلد کتاب پول و قانون جذب
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پول و قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پول و قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پول و قانون جذب

استر هیکس و جری هیکس در کتاب پول و قانون جذب رازهایی را به شما می‌گویند که از آبراهام آموخته‌اند و برای رسیدن به همۀ خواسته‌ها و آرزوهایتان راهنمایی‌تان می‌کنند.

اگر کتاب پول و قانون جذب (Money, and the law of attraction) را در دست گرفته‌اید، یعنی شما هم به دنبال پاسخ پرسش‌های زندگی و یافتن راهی برای تغییر وضع کنونی‌تان هستید، پس باید به شما تبریک گفت چون انتخاب درستی کرده‌اید و در واقع، نقشۀ گنج در دستانتان است!

هیچ کجای این کرۀ خاکی کسی پبدا نمی‌شود که خواهان یک زندگی مرفه و سرشار از خوشی و نیک‌بختی نباشد؛ زندگی‌ای که در آن هرچه اراده کنید فراهم شود و هیچ‌گاه رنگ کمبود، حسرت، محدودیت و حتی بیماری را نبینید. اما مگر تصور چنین زندگی بدون پول ممکن است؟ آن هم در دنیای امروزی که پول برای خیلی از شما به منزلۀ کلید دروازه‌های سعادت است و پول داشتن یعنی اوج خوشبختی و حتی نفس کشیدن هم بدون پول غیرممکن به نظر می‌رسد! اما مشکل اینجاست که این مایۀ حیات و حلّال مشکلات به این راحتی‌ها به دست نمی‌آید.

از وقتی خود را شناختید به شما یاد دادند که برای رفع نیازها باید پول داشت و برای پول درآوردن باید کار کرد و زحمت کشید؛ آموختید که کار بیشتر برابر است با پول فراوان‌تر، یادتان دادند اگر بیشتر مراقب سلامتی خود باشید، سالم‌تر می‌مانید و اگر بیشتر برای دیگران فداکاری کنید، پاداش بهتری دریافت می‌کنید، اما هرچه بیشتر جاده‌های پر پیچ و خم زندگی را پشت سر گذاشتید بیشتر متوجه شدید چندان هم از این خبرها نیست و شگفت‌زده‌تر شدید؛ بارها شده سخت کوشیدید و هیچ به ‌دست نیاوردید!

چه بسیار کسانی را دیده‌اید که لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش نکشیدند و با این وجود آهی در بساط نداشتند ولی از سوی دیگر با عده‌ای آشنا شدید که با کم‌ترین کار و تلاش، چنان در رفاه و آسایش به سر می‌برند که گویی نقشۀ گنجی بی‌پایان را یافته‌اند. کسانی را دیدید که هیچ‌گاه معاینه‌های پزشکی‌شان را پشت گوش نینداختند، ولی در نهایت به بیماری لاعلاجی مبتلا شدند و جان خود را از دست دادند یا برعکس عده‌ای شفا گرفتند یا حتی عده‌ای دیگر بدون حتی یک بار مریض شدن سالیان سال سالم و تندرست زندگی کردند. علتش چیست؟ چه سرّی در این بی‌عدالتی آشکار نهفته است؟ آیا حقیقت دارد که بعضی‌ها خوش‌شانس هستند و بعضی دیگر بدشانس؟ آیا همه چیز از پیش تعیین شده است؟ آیا هیچ راهی برای تغییر این معادلۀ نابرابر وجود ندارد؟

آبراهام (Abraham) در این کتاب یادتان می‌دهد که چگونه خودِ واقعیتان را بشناسید و با منِ درونتان که سرچشمۀ نیروی‌های ماورایی است ارتباط برقرار نمایید. او چشم‌انداز وسیعی از منابع بی‌پایان نعمت و فراوانی را نشانتان می‌دهد و برایتان توضیح می‌دهد که پول و ثروت همچون هوایی که تنفس می‌کنید، در محیط پیرامونتان جریان دارد و کافی است اراده کنید تا آن را به چنگ آورید یا برعکس به ‌راحتی از کف بدهید.

آبراهام دروازه‌های خوشبختی را به رویتان می‌گشاید و راه رسیدن به آن را برایتان هموار می‌سازد، برای رسیدن به تندرستی و شادکامی راهنمای راهتان می‌شود و در نهایت اصول قانون جذب را به شما می‌آموزد؛ قانونی که افکار و انگیزه‌ها و رویدادهای زندگیتان را به سوی شما جذب می‌کند، تجربه‌های زندگیتان را برایتان رقم می‌زند و آرزوهایتان را تجلی می‌بخشد؛ قانونی که اگر آن را فراگیرید و به‌کار ببرید قدرت رسیدن به اهدافتان را به دست می‌آورید و آن‌گاه است که تک تک عناصر هستی برای موفق شدن شما صف می‌کشند و خواسته‌هایتان را به سویتان جذب می‌کنند.

پس از فراگرفتن آموزه‌های آبراهام در کتاب پول و قانون جذب، قادر خواهید بود کائنات را به زانو درآورید تا هر آنچه می‌خواهید را برایتان مهیا سازد. با خواندن هر صفحه از این کتاب با شگفتی تازه‌ای روبه‌رو خواهید شد و جان تازه‌ای برای رسیدن به خواسته‌هایتان خواهید گرفت.

در حقیقت در این کتاب با فلسفۀ خواستن، توانستن است آشنا می‌شوید. پس وقت را غنیمت بشمارید و آنچه را که آبراهام از طریق استر هیکس (Esther Hicks) و جری هیکس (Jerry Hicks) در اختیارتان قرار داده است، بخوانید تا به ثروت، سعادت و شادکامی برسید.

جملات برگزیده کتاب پول و قانون جذب:

- من محدود به عقاید دیگران نمی‌شوم.
- پول منشأ بدبختی یا خوشبختی نیست.
- من خالق رویدادهای زندگی خودم هستم.
- در جهانِ من جنبه‌های مثبت و منفی برابرند.
- شکایت از شکایت، خودش شکایت محسوب می‌شود.
- آیا من روی خواسته‌هایم تمرکز می‌کنم یا ناخواسته‌هایم؟
- با دست روی دست گذاشتن، موفقیتی حاصل نمی‌شود.
- به‌جای این‌که از روی ناچاری زندگی کنی، آگاهانه زندگی کن.
- می‌خواهم بین خواسته‌هایم و تجربیات زندگی‌ام تعادل برقرار کنم.

با استر هیکس و جری هیکس بیشتر آشنا شویم:

استر هیکس سخنران و نویسنده آمریکایی در سال 1948 متولد شد. او به همراه همسرش جری هیکس در نگارش 9 کتاب با یکدیگر همکاری کرده‌اند و به اتفاق هم در سال 1986 مؤسسه آبراهام را تأسیس کرده‌اند. آن‌ها کارگاه‌های بسیاری درباره قانون جذب از طریق این مؤسسه برگزار کردند. استر هیکس در نسخه اصلی فیلم راز در سال 2006 حضور داشته است.

استر و جری در سال 1980 با هم ازدواج کردند. استر مدتی فروشنده‌ای موفق در یک شرکت بود. جری نیز مدتی در جوانی به آکروبات‌بازی در سیرک می‌پرداخت و بعد از آن به مدت 20 سال به عنوان موزیسن و کمدین به کشورهای مختلف دنیا سفر کرد. از دیگر آثار او می‌توان به قدرت شگفت‌انگیز آرزوهای شما، قدرت شگفت‌انگیز عواطف شما و سارا؛ سارا راز قانون جاذبه را می‌آموزد، اشاره کرد.

در بخشی از کتاب پول و قانون جذب می‌خوانیم:

برای داشتن یک زندگی آگاهانه، باید آگاهانه فکر کنی؛ و برای انجام این کار باید نقطۀ مرجعی داشته باشی تا بتوانی جهت صحیح افکار خود را تعیین کنی. همین الان نیز درست مثل زمان تولدت، دو عامل ضروری وجود دارد: قانون جذب (قدرتمندترین و پایدارترین قانون جهان هستی) به شکلی نامحدود. و نظام راهنمایی که در درون توست، همۀ این‌ها صف کشیده و آماده هستند تا بازخوردی هدایتگر را تقدیمت کنند. تو فقط باید یک کار به ظاهر کوچک، اما به‌شدت سرنوشت‌ساز انجام دهی: باید داستان خود را به شیوه‌ای جدید بیان کنی. باید آن را آنطور که دلت می‌خواهد تعریف کنی.

هنگامی که داستان زندگی خود را می‌گویی (که می‌شود گفت تقریباً هر روز و هر آن با حرف‌ها، افکار و اعمال خود این کار را می‌کنی)، باید احساس خوبی داشته باشی. تو می‌توانی در هر لحظه افکار مثبت یا منفی را روی هر موضوعی متمرکز کنی، زیرا در تک تک ذرات جهان هستی و در هر لحظه از زمان و حتی فراتر از آن، هم آنچه می‌خواهی وجود دارد و هم فقدان آن؛ فقط منتظرند که تو از این میان، یکی را انتخاب کنی. وقتی این انتخاب‌های ثابت، خود را برای تو نمایان ساختند، می‌توانی در رابطه با هر موضوعی روی خواستن و یا فقدان آن تمرکز کنی، زیرا هر چیزی دو جنبه دارد: آنچه می‌خواهی یا نبود آنچه می‌خواهی. می‌توانی با احساست بگویی روی کدام یک تمرکز می‌کنی و می‌توانی پیوسته انتخاب خود را تغییر دهی.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
پیش‌گفتار
بخش اول: مطالب کلیدی و کتابی دربارۀ جنبه‌های مثبت
بخش دوم: جذب پول و تجلی ثروت و فراوانی
بخش سوم: حفظ تندرستی
بخش چهارم: چشم‌اندازهای سلامتی، وزن و ذهن
بخش پنجم: شغل، منبع مفید لذت و نشاط
دربارۀ نویسندگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پول و قانون جذب
نویسنده،
مترجمسولماز موثق
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات208
زبانفارسی
شابک978-622-7369-03-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پول و قانون جذب

مهدی همدانیان
۱۴۰۰/۱۱/۱
الان حدود ۶۰ درصد از کتاب را خوندم، واقعا اگر بخوام صادقانه در موردش نظر بدم باید بگم آموزش‌های خوبی در مورد قانون جذب داره، به همین راحتی نمیتونیم عملیش کنیم، نیاز به تمرین داره، اما قطعا کاربردیه، از دیگر نکات خوب این کتاب مثال‌های مختلفی هست که برای خواننده نوشته شده است، یعنی تقریبا هر مشکلی و سوالی که در مورد عدم پیشرفتتون داشته باشید را با یک مثال جواب‌های منطقی داده که شما را توجیه میکنه تا از روش جدید برای پیشرفتتون استفاده کنید
از نکات منفی این کتاب ترجمه اون هست، خیلی سخت ترجمه شده، من بعضی وقت‌ها چند بار از روی متن‌ها میخونم تا متوجه بشم که منظورش چیه، غلط املایی هم کم نداره.
جمع بندی: اگر بخواهید افکار، رفتار و در نهایت باورتون را تغییر بدید خواندن این کتاب را پیشنهاد میدم.
امیدوارم در زندگیتون موفق باشید 🙏🌹🙏
edris edrisi
۱۳۹۹/۸/۱۹
برای من ک تازه وارد مباحث موفقیت شدم خیلی خوب بود
یک نکته مهم ک در این کتاب نظرم رو جلب کرد این بود ک وقتی انسان شروع کنه بجای فکرکردن به نخواسته‌هاش، روی چیز‌هایی ک میخواد تمرکز کنه و یا دائما دربارشون فکر کنه، اتوماتیک‌وار خواسته هاش رو بدست میاره،
فقط باید انسان به این درک برسه که بین توجه به خواسته‌ها، و توجه به نخواستن‌ها، تفاوت از فرش تا عرشه🌹✌
Rabeee
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
ای کاش دو فصل داشت اینجوری تنوع ایجاد میشد و خوندش تا آخرش راحت تر میشد ولی خوبیش اینجاست که این کتاب به پول و قانون جذب و.... درکنار سلامتی اشاره کرده بود و واقعا سلامتی‌ی چیزی هستش که باید بحثش پیش این همه پول دوستیا باز بشه واین به نظر من خیلی به جا بود قانون جذب رو به خوبی توضیح داده بود من از انتخابم برای اولین کتابی که از کتاب راه خریداری میکنم خیلی راضی هستم
وصف شدنی نیست این کتاب پیشنهاد میدم معطل نکنید بگیرید بخونیدش
موسی اصلانی
۱۳۹۹/۸/۱۱
انگیزه انسان رو برانگیخته میکنه
قبل از خوندن این کتاب هم به این نتیجه رسیده بودم که احساس خوب باعث پیشرفت میشود و در عمل هم لمسش کرده بودم با خوندن این کتاب هم انگیزم بیشتر شد هم یک سری راهکارهای عملی یاد گرفتم
خوندن این کتاب رو به همه توصیه میکنم
جواد موسوی
۱۴۰۱/۳/۲۴
سلام
این کتاب پره از تکنیک‌های قانون جذب و قطعا هم درسته و جزئیاتی داره که داخل کتاب‌های دیگه من ندیدم ولی برای افرادی که میخان با قانون جذب اشنا بشن و شروع کنند تا در زندگیشون به کار بگیرن مناسب نیست برای شروع بهتره که کتاب "بخواهید تا به شما داده شود "از همین نویسنده رو بخونند و یا فایل‌های صوتی "کوین تردو "سطح مقدماتی "آرزوی تو دستور توست " رو گوش بدن.
سایا سایا
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
من عاشق این کتابم. خیلی روان قانون جذب رو توضیح داده و البته برای شغل و سلامتی و پول و... رو جدا جدا توضیح داده و بیان کرده که چگونه با خواسته هایمان هم ارتعاش شویم تا به اونا برسیم و هم کلا ساز و کار جهان رو بهتر درک میکنیم که چرا اتفاقات برای ما به این شکل رخ میدن
میتونید امتحانش کنید و خودتون قضاوت کنید.
مریم شریفی
۱۴۰۱/۷/۷
هرچی در مورد این کتاب بگم کم گفتم.
عااااالی.
اگر میخواید طرز فکرتون، طریقه زندگیتون و حتی اتفاقاتی که براتون میفته عوض بشه این کتاب رو چندین بار بخونید.
هر جملش رو چندین بار بخونید.
و یادتون باشه این کتاب فقط درباره پول نیست.
خیلی فراتر و بیشتر از این مسئله ست.
موفق باشید
علیرضا سلامی
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اگه مجموعه ایی از تعالیم آبراهام رو که شامل تمامی کتابهای استر باشه، مطالعه بشه، باورهای کلیدی و اساسی رو میشه تغییر داد.
از نظر بنده آبراهام ارتباط دهنده‌ی مادی و غیر مادی است و با تکامل یافتن در درک آگاهی‌ها، رشد روزافزون به سمت ما سرازیر میشه.
رضا محمدی
۱۴۰۱/۳/۱۹
سلام، این کتاب به نظر برای همه اقشار جامعه نیاز است، نویسنده با زبان ساده در خصوصرشادی در زندگی و درآمد مادی با احساس خوب ذکر شده، مشکلات و عوامل عدم دسترسی به ثروت و خوشبختی توضیح داده شده، برای دوست داران قانون جذب خیلی مناسب است. سپاس از تیم کتاب راه
مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
برای جذب پول باید پول خرج کرد و بهترین کتاب‌ها رو خوند و بهترین سمینارهای ثروت رو دنبال کرد و باید هزینه کرد تا یاد گرفت و تجربیاتت رو زیاد کنی و وقتی استاد این کار شدی پول خودش سرازیر میشه
بخشی از آموخته‌های این کتاب و بسیار روان توضیح داده شده
Ali Safari
۱۴۰۰/۱/۲۰
قانون جذب به من زندگی دوباره داد. قبلا با دست خودم و افکار محدود خودم خیلی از نعمت‌های خداوند رو از خودم محرم میکردم ولی حالا روز به روز دارم پیشرفت میکنم. خدایا هزار بار شکرت💔💔💔
زهرا رستمی
۱۴۰۱/۹/۲۱
هنوز تمومش نکردم ولی میدونم‌ کتاب قوی هستش برای تغییر باور پولسازی.. اما مواردی که گفته میشه توی کتابهای زیادی اومده... البته چون کامل نخوندمش نمیتونم با قطعیت راجع بهش نظر بدم.. به هرحال ممنون از کتابراه عزیز
Sima
۱۴۰۱/۲/۱۴
عالییی بود واقعا قسمت دوم که در مورد پول صحبت کرده به طور مفصل و صریح باورهای اشتباه نهادینه شده در ضمیر ناخودآگاه رو بیرون می‌کشه و با جملاتی دلنشین جایگزین باورهای درست می‌کنه واقعا عالی بود دمت گرم کتابراه
منوچهر رحیمی نژاد
۱۴۰۱/۳/۹
بنظرم تمام کتابهای استر هیکس رو باید خوند این کتاب هم مثل کتاب بخواهید تا به شما داده شود عالی بود و هر کسی که به قانون جذب اعتقاد داره از طریق این میتونه به از لحاظ ثروت معنوی و مالی برسه.
مهناز م
۱۳۹۹/۸/۲۹
دیدگاهت رو به زندگی تغییر میده این کتاب و کتاب قانون جذابیت خانم استر هیکس رو به همه پیشنهاد میدم
آموزه‌های آبراهام رو که از طریق مراقبه بدست آوردن برای عموم به ارمغان آوردن
مشاهده همه نظرات 92

راهنمای مطالعه کتاب پول و قانون جذب

برای دریافت کتاب پول و قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.