دانلود کتاب پول و قانون جذب

عکس جلد کتاب پول و قانون جذب
قیمت:
۱۰۵۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پول و قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پول و قانون جذب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پول و قانون جذب

استر هیکس و جری هیکس در کتاب پول و قانون جذب رازهایی را به شما می‌گویند که از آبراهام آموخته‌اند و برای رسیدن به همۀ خواسته‌ها و آرزوهایتان راهنمایی‌تان می‌کنند.

اگر کتاب پول و قانون جذب (Money, and the law of attraction) را در دست گرفته‌اید، یعنی شما هم به دنبال پاسخ پرسش‌های زندگی و یافتن راهی برای تغییر وضع کنونی‌تان هستید، پس باید به شما تبریک گفت چون انتخاب درستی کرده‌اید و در واقع، نقشۀ گنج در دستانتان است!

هیچ کجای این کرۀ خاکی کسی پبدا نمی‌شود که خواهان یک زندگی مرفه و سرشار از خوشی و نیک‌بختی نباشد؛ زندگی‌ای که در آن هرچه اراده کنید فراهم شود و هیچ‌گاه رنگ کمبود، حسرت، محدودیت و حتی بیماری را نبینید. اما مگر تصور چنین زندگی بدون پول ممکن است؟ آن هم در دنیای امروزی که پول برای خیلی از شما به منزلۀ کلید دروازه‌های سعادت است و پول داشتن یعنی اوج خوشبختی و حتی نفس کشیدن هم بدون پول غیرممکن به نظر می‌رسد! اما مشکل اینجاست که این مایۀ حیات و حلّال مشکلات به این راحتی‌ها به دست نمی‌آید.

از وقتی خود را شناختید به شما یاد دادند که برای رفع نیازها باید پول داشت و برای پول درآوردن باید کار کرد و زحمت کشید؛ آموختید که کار بیشتر برابر است با پول فراوان‌تر، یادتان دادند اگر بیشتر مراقب سلامتی خود باشید، سالم‌تر می‌مانید و اگر بیشتر برای دیگران فداکاری کنید، پاداش بهتری دریافت می‌کنید، اما هرچه بیشتر جاده‌های پر پیچ و خم زندگی را پشت سر گذاشتید بیشتر متوجه شدید چندان هم از این خبرها نیست و شگفت‌زده‌تر شدید؛ بارها شده سخت کوشیدید و هیچ به ‌دست نیاوردید!

چه بسیار کسانی را دیده‌اید که لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش نکشیدند و با این وجود آهی در بساط نداشتند ولی از سوی دیگر با عده‌ای آشنا شدید که با کم‌ترین کار و تلاش، چنان در رفاه و آسایش به سر می‌برند که گویی نقشۀ گنجی بی‌پایان را یافته‌اند. کسانی را دیدید که هیچ‌گاه معاینه‌های پزشکی‌شان را پشت گوش نینداختند، ولی در نهایت به بیماری لاعلاجی مبتلا شدند و جان خود را از دست دادند یا برعکس عده‌ای شفا گرفتند یا حتی عده‌ای دیگر بدون حتی یک بار مریض شدن سالیان سال سالم و تندرست زندگی کردند. علتش چیست؟ چه سرّی در این بی‌عدالتی آشکار نهفته است؟ آیا حقیقت دارد که بعضی‌ها خوش‌شانس هستند و بعضی دیگر بدشانس؟ آیا همه چیز از پیش تعیین شده است؟ آیا هیچ راهی برای تغییر این معادلۀ نابرابر وجود ندارد؟

آبراهام (Abraham) در این کتاب یادتان می‌دهد که چگونه خودِ واقعیتان را بشناسید و با منِ درونتان که سرچشمۀ نیروی‌های ماورایی است ارتباط برقرار نمایید. او چشم‌انداز وسیعی از منابع بی‌پایان نعمت و فراوانی را نشانتان می‌دهد و برایتان توضیح می‌دهد که پول و ثروت همچون هوایی که تنفس می‌کنید، در محیط پیرامونتان جریان دارد و کافی است اراده کنید تا آن را به چنگ آورید یا برعکس به ‌راحتی از کف بدهید.

آبراهام دروازه‌های خوشبختی را به رویتان می‌گشاید و راه رسیدن به آن را برایتان هموار می‌سازد، برای رسیدن به تندرستی و شادکامی راهنمای راهتان می‌شود و در نهایت اصول قانون جذب را به شما می‌آموزد؛ قانونی که افکار و انگیزه‌ها و رویدادهای زندگیتان را به سوی شما جذب می‌کند، تجربه‌های زندگیتان را برایتان رقم می‌زند و آرزوهایتان را تجلی می‌بخشد؛ قانونی که اگر آن را فراگیرید و به‌کار ببرید قدرت رسیدن به اهدافتان را به دست می‌آورید و آن‌گاه است که تک تک عناصر هستی برای موفق شدن شما صف می‌کشند و خواسته‌هایتان را به سویتان جذب می‌کنند.

پس از فراگرفتن آموزه‌های آبراهام در کتاب پول و قانون جذب، قادر خواهید بود کائنات را به زانو درآورید تا هر آنچه می‌خواهید را برایتان مهیا سازد. با خواندن هر صفحه از این کتاب با شگفتی تازه‌ای روبه‌رو خواهید شد و جان تازه‌ای برای رسیدن به خواسته‌هایتان خواهید گرفت.

در حقیقت در این کتاب با فلسفۀ خواستن، توانستن است آشنا می‌شوید. پس وقت را غنیمت بشمارید و آنچه را که آبراهام از طریق استر هیکس (Esther Hicks) و جری هیکس (Jerry Hicks) در اختیارتان قرار داده است، بخوانید تا به ثروت، سعادت و شادکامی برسید.

جملات برگزیده کتاب پول و قانون جذب:

- من محدود به عقاید دیگران نمی‌شوم.
- پول منشأ بدبختی یا خوشبختی نیست.
- من خالق رویدادهای زندگی خودم هستم.
- در جهانِ من جنبه‌های مثبت و منفی برابرند.
- شکایت از شکایت، خودش شکایت محسوب می‌شود.
- آیا من روی خواسته‌هایم تمرکز می‌کنم یا ناخواسته‌هایم؟
- با دست روی دست گذاشتن، موفقیتی حاصل نمی‌شود.
- به‌جای این‌که از روی ناچاری زندگی کنی، آگاهانه زندگی کن.
- می‌خواهم بین خواسته‌هایم و تجربیات زندگی‌ام تعادل برقرار کنم.

با استر هیکس و جری هیکس بیشتر آشنا شویم:

استر هیکس سخنران و نویسنده آمریکایی در سال 1948 متولد شد. او به همراه همسرش جری هیکس در نگارش 9 کتاب با یکدیگر همکاری کرده‌اند و به اتفاق هم در سال 1986 مؤسسه آبراهام را تأسیس کرده‌اند. آن‌ها کارگاه‌های بسیاری درباره قانون جذب از طریق این مؤسسه برگزار کردند. استر هیکس در نسخه اصلی فیلم راز در سال 2006 حضور داشته است.

استر و جری در سال 1980 با هم ازدواج کردند. استر مدتی فروشنده‌ای موفق در یک شرکت بود. جری نیز مدتی در جوانی به آکروبات‌بازی در سیرک می‌پرداخت و بعد از آن به مدت 20 سال به عنوان موزیسن و کمدین به کشورهای مختلف دنیا سفر کرد. از دیگر آثار او می‌توان به قدرت شگفت‌انگیز آرزوهای شما، قدرت شگفت‌انگیز عواطف شما و سارا؛ سارا راز قانون جاذبه را می‌آموزد، اشاره کرد.

در بخشی از کتاب پول و قانون جذب می‌خوانیم:

برای داشتن یک زندگی آگاهانه، باید آگاهانه فکر کنی؛ و برای انجام این کار باید نقطۀ مرجعی داشته باشی تا بتوانی جهت صحیح افکار خود را تعیین کنی. همین الان نیز درست مثل زمان تولدت، دو عامل ضروری وجود دارد: قانون جذب (قدرتمندترین و پایدارترین قانون جهان هستی) به شکلی نامحدود. و نظام راهنمایی که در درون توست، همۀ این‌ها صف کشیده و آماده هستند تا بازخوردی هدایتگر را تقدیمت کنند. تو فقط باید یک کار به ظاهر کوچک، اما به‌شدت سرنوشت‌ساز انجام دهی: باید داستان خود را به شیوه‌ای جدید بیان کنی. باید آن را آنطور که دلت می‌خواهد تعریف کنی.

هنگامی که داستان زندگی خود را می‌گویی (که می‌شود گفت تقریباً هر روز و هر آن با حرف‌ها، افکار و اعمال خود این کار را می‌کنی)، باید احساس خوبی داشته باشی. تو می‌توانی در هر لحظه افکار مثبت یا منفی را روی هر موضوعی متمرکز کنی، زیرا در تک تک ذرات جهان هستی و در هر لحظه از زمان و حتی فراتر از آن، هم آنچه می‌خواهی وجود دارد و هم فقدان آن؛ فقط منتظرند که تو از این میان، یکی را انتخاب کنی. وقتی این انتخاب‌های ثابت، خود را برای تو نمایان ساختند، می‌توانی در رابطه با هر موضوعی روی خواستن و یا فقدان آن تمرکز کنی، زیرا هر چیزی دو جنبه دارد: آنچه می‌خواهی یا نبود آنچه می‌خواهی. می‌توانی با احساست بگویی روی کدام یک تمرکز می‌کنی و می‌توانی پیوسته انتخاب خود را تغییر دهی.

فهرست مطالب

مقدمه
پیش‌گفتار
بخش اول: مطالب کلیدی و کتابی دربارۀ جنبه‌های مثبت
بخش دوم: جذب پول و تجلی ثروت و فراوانی
بخش سوم: حفظ تندرستی
بخش چهارم: چشم‌اندازهای سلامتی، وزن و ذهن
بخش پنجم: شغل، منبع مفید لذت و نشاط
دربارۀ نویسندگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پول و قانون جذب
نویسنده،
مترجمسولماز موثق
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-7369-03-8
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۵۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های موفقیت

نظرات کتاب پول و قانون جذب

edris edrisi
۱۳۹۹/۸/۱۹
برای من ک تازه وارد مباحث موفقیت شدم خیلی خوب بود
یک نکته مهم ک در این کتاب نظرم رو جلب کرد این بود ک وقتی انسان شروع کنه بجای فکرکردن به نخواسته‌هاش، روی چیز‌هایی ک میخواد تمرکز کنه و یا دائما دربارشون فکر کنه، اتوماتیک‌وار خواسته هاش رو بدست میاره،
فقط باید انسان به این درک برسه که بین توجه به خواسته‌ها، و توجه به نخواستن‌ها، تفاوت از فرش تا عرشه🌹✌
موسی اصلانی
۱۳۹۹/۸/۱۱
انگیزه انسان رو برانگیخته میکنه
قبل از خوندن این کتاب هم به این نتیجه رسیده بودم که احساس خوب باعث پیشرفت میشود و در عمل هم لمسش کرده بودم با خوندن این کتاب هم انگیزم بیشتر شد هم یک سری راهکارهای عملی یاد گرفتم
خوندن این کتاب رو به همه توصیه میکنم
Ali Safari
۱۴۰۰/۱/۲۰
قانون جذب به من زندگی دوباره داد. قبلا با دست خودم و افکار محدود خودم خیلی از نعمت‌های خداوند رو از خودم محرم میکردم ولی حالا روز به روز دارم پیشرفت میکنم. خدایا هزار بار شکرت💔💔💔
مهناز م
۱۳۹۹/۸/۲۹
دیدگاهت رو به زندگی تغییر میده این کتاب و کتاب قانون جذابیت خانم استر هیکس رو به همه پیشنهاد میدم
آموزه‌های آبراهام رو که از طریق مراقبه بدست آوردن برای عموم به ارمغان آوردن
محمدرضا رنجبر
۱۴۰۰/۳/۲۳
قانون جذب جز پایدارترین قانون‌های هستیه امیدوارم که همه بتونن ازش استفاده کنن و احساس خوشبختی واقعی رو داشته باشن ❤️مرسی از قانون جذب
مشاهده همه نظرات ۳۴
قانون جذب، کسب ثروت، چگونه ثروتمند شویم، راز ثروتمند شدن، رازهای ثروتمندان، پول و ثروت، مراحل قانون جذب، قانون جاذبه، موفقیت در زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به موفقیت، راهنمای موفقیت، راه های موفقیت، موفقیت در کسب و کار، تغییر زندگی، رسیدن به خواسته ها، روشهای موفقیت، تغییر در خود، راهنمای موفقیتهای فردی، راز موفقیت، موفقیت در کار، موفقیتهای فردی، رسیدن به هدف، رسیدن به خوشبختی، اسرار موفقیت، نگرش مثبت، سلامتی، موفقیت شغلی، هدف گزینی، شادی در زندگی، قانون نیروی جاذبه، رسیدن به آرامش، شاد زیستن، زندگی شاد، آموزش خودباوری، آموزش قانون جذب، ایستر هیکس، آبراهام، آموزه های آبراهامEsther Hicks، Jerry Hicks، Abraham، Abraham Spirit، کتاب ثروت و قانون جذب، خرید کتاب ثروت و قانون جذب، کتاب قانون جذب ثروت، خرید کتاب قانون جذب ثروت، پول و قانون جذب آموزش جذب ثروت سلامتی و خوشبختی، کتاب آموزش جذب ثروت سلامتی و خوشبختی، Money and the law of attraction، learning to attract wealth health and happiness، کتاب یاد بگیرید چگونه ثروت سلامتی و شادی را به سوی خود جذب کنید، کتاب مکنت تندرستی و شادمانی را جذب کنید