دانلود کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند نوشته‌ی شری آرگو با نگاهی روانشناسانه به روابط میان زنان و مردان می‌پردازد و به این پرسش اساسی پاسخ می‌دهد. این کتاب که یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز و آمازون محسوب می‌شود با زبان طنز اطلاعات مهمی را در اختیار زنان قرار می‌دهد.

معرفی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

این کتاب، یک راهنمای روابط محسوب می‌شود و برای زنانی نوشته شده است که بیش از حد مطیع هستند. عنوان و محتوای کتاب نشان می‌دهد که در ذهن بیشتر خانم‌ها چه می‌گذرد و چرا به زبان آن‌ها جاری نمی‌شود. همه‌ی خانم‌ها از اینکه جلوی مردشان محتاج محبت به نظر برسند خجالت‌زده می‌شوند، تجربه‌ی تعقیب‌شدن توسط مردان هوس‌باز را داشته‌اند و می‌فهمند چه حسی دارد که از آن‌ها سوءاستفاده بشود. این مشکلات برای همه‌ی زنان وجود دارد، چه مجرد و چه متأهل! پس چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟ (Why men love bitches) یک تفاوت مهم میان معنای معمول این کلمه با معنایی که در این کتاب مورد نظر است وجود دارد.

قطعاً شخصیتی که مدنظر شری آرگو (Sherry Argov) است، زنی خشک، بی‌عاطفه و بی‌نیاز از دیگران نیست. فردی که شری آن را توصیف می‌کند مهربان، قوی‌، زیرک، ثابت‌قدم و سرزنده است و هرگز دنباله‌روی مردان نیست. این زن به هیچ مردی اجازه نمی‌دهد حتی فکر کند می‌تواند روی او سلطه داشته باشد و هرگاه از خط قرمزی عبور کند، پای تصمیم خود می‌ایستد.

این کتاب به شما می‌آموزد که اعتمادبه‌نفس داشته باشید و مانند زنی قدرتمند از نه گفتن نترسید. کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثری جذاب است که با زبانی طنز نکته‌های مهمی را در اختیارتان قرار می‌دهد و با تلنگرهایی که می‌زند باعث می‌شود به اصل خود که همان زنی زیرک و قدرتمند است بازگردید، آن هم نه به خاطر جلب توجه مردان، بلکه برای لذت بردن از زنانگی و آزادگی.

نکوداشت‌های کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- تابه‌حال هیچ کتاب روان‌شناختی روابطی مانند این کتاب نوشته نشده است. این کتاب با طنز بی‌سابقه‌اش به موضوعی جدی می‌پردازد. کتاب سرشار است از لقمه‌های کوچک طنزآلود و هجوآمیز درمورد تمام چیزهایی که مردان انجام می‌دهند تا زنان را ناامید کنند. «بلیندا فاستر» (تهیه‌کننده‌ی دختران فروشگاه خنده)

- طنز سوزاننده‌ی این کتاب سرشار از سناریوها و اندرزهایی‌ست که به‌طور زیرکانه خودسازی و قدرتمندی زنان را نشانه گرفته است. این کتاب موجی از دیدگاه‌های متناقض درمورد روابط به راه انداخته است. «مجله‌ی پابلیشرز ویکلی»

- به احترام نکات ریزبینانه و غیر هجوآلود این کتاب تعظیم می‌کنم. «بازیگر ری هالیت»

- به‌شدت خنده‌دار، قوی و بسیار سوزان! «نویسنده‌ی لورین روخه»

- اطلاعات مهم بسیاری در این کتاب به زبان ساده برای زنان شرح داده شده. از سوی دیگر گویش طنز نویسنده، کتاب را مطبوع‌تر می‌کند؛ مانند یک بادام شیرین بعد از بادامی تلخ. «روان‌درمان‌گر، پگی جِی میلر»

- هوشمندانه، شوخ‌طبع و دقیق. یک کتاب مناسب برای تمام خانم‌هایی که می‌خواهند توجه مرد خود را به دست بیاورند. «نویسنده‌ی جودی میسل»

- یک اثر خودپروری کلاسیک. (Daily Mail)

- برترین راهنمای روابط در آمریکا. (The Book Tribe)

- اثری ضروری. (New York Daily News)

جملات برگزیده کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- گاهی مردان عمداً تماس نمی‌گیرند، فقط برای اینکه بفهمند واکنشت چیست.
- پنجاه‌درصد جذابیت درون توست و پنجاه‌درصد آن در ظاهری که دیگران از تو می‌بینند.
- بیایید هرگز ترس را وارد مذاکرات نکنیم.
-عمل پرمحتوا بهتر از سخن پرمحتواست.

در بخشی از کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند می‌خوانیم:

یک سناریوی آشنا: زن مظلومی برای برآورده‌کردن خواسته‌های مردش با تمام توان تلاش می‌کند. مرد از سر کار برمی‌گردد. زن تلاش می‌کند با او صحبت کند. مرد با جمله‌ی همیشگی «من خسته‌ام» او را سرکوب می‌کند. زن شام را آماده می‌کند، اما مرد جلوی تلویزیون شام می‌خورد تا فوتبال تماشا کند. زن سعی می‌کند سر صحبت را باز کند، اما مرد توجهی نمی‌کند؛ درحالی‌که با شروع اخبار سراسیمه می‌نشیند و سراپا گوش می‌شود. در نتیجه زن احساس بی‌ارزشی می‌کند.

مثل یک فرد بی‌خانمان که گدای لقمه‌ای نان است، گدای محبت نباش، تو نامزد یا سرگرمی او نیستی که اگر به تو بی‌توجهی کرد کمی غُر بزنی و از او جدا شوی. به‌عنوان همسر، غُرزدن‌های هرروزه هیچ کمکی به وضعیت زندگی نخواهد کرد. به همین علت در این فصل قدم به قدم روی تغییر رفتار کار می‌کنیم. زمانی که بالای سر مردت بایستی و مدام به او غُر بزنی، کم‌کم گوشه‌گیری خواهد کرد.

به‌ویژه همیشه به یاد داشته باش که مردان هرچقدر هم که بالغ شوند و پا به سن بگذارند، درون آن‌ها یک پسربچه‌ی سه ساله زندگی می‌کند که دچار اختلال کمبود محبت است. هرگاه که به او غُرولند کنی، کودک درونش فعال می‌شود و سی ثانیه فرصت داری که از این پسربچه‌ی درحال انفجار فاصله بگیری. به راحتیِ عوض‌کردن شبکه‌ی تلویزیون، در عرض سی‌ثانیه تغییر حالت می‌دهد و تا زمانی که غُرزدن تمام نشود، به حالت طبیعی باز نخواهد گشت. حتی اگر خانه در آتش بسوزد و دود فضا را پر کند و تو درحال غُرزدن باشی، او پایش را به زمین می‌کوبد، از جایش تکان نمی‌خورد و به یک کلمه از حرف‌هایت گوش نمی‌دهد. به همین دلیل بهتر است از راه منطقی و با عمل ارتباط برقرار کنی. از آن جا که مردان به اندازه‌ی زنان در تشخیص احساسات خبره نیستند، هر کلمه‌ای را که در گوششان بیش از دوبار تکرار کنی جنبه‌ی غُرزدن به خود می‌گیرد. هرگز درخواستت را بیش از یکی‌دوبار برایش مطرح نکن چراکه باعث می‌شود حس کند در جوار مادرش است. آنگاه هرزمان که تو شروع به غُرزدن می‌کنی او مثل یک نوجوان قد از تو دوری خواهد کرد.

 ۲۶۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6673-34-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۷۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ستایش‌هایی در باب این کتاب
سپاسگزاری‌ها
فصل اول: از شخصیتی مطیع به زنی دست‌نیافتنی
ملاقات با زن دلخواه
فصل دوم: چرا مردان جذب زنان زیرک می‌شوند؟
هیجان شکار
قانون اول: برنامه‌ریزی برای ملاقات
قانون دوم: ملاقات در وقت اضافه
قانون سوم: ترک شرایط ناخوشایند
انسان، پستانداری پیچیده
قانون رهایی
قدرت انتخاب
فصل سوم: شکلات‌فروشی
هر شیرینی به وقتش
پیروزی شیرین
فصل چهارم: روباه زیرک
روباه چگونه نفسش را کنترل می‌کند
روباه‌ها هوشمندانه مذاکره می‌کنند
روباه‌ها مرموز هستند
فصل پنجم: حرکات نمایشی یک سگ سیرک
درس جدید: چه کسی سرپرست توست؟
چند نکته برای دستیابی به قدرت واقعی
از شکننده به بانشاط
آموزش استقلال شخصیتی
فصل ششم: غر زدن ممنوع
معشوقه یا مادر؟
شنیدن کی بود مانند دیدن؟
فصل هفتم: رازهای مردانه
در نظر مردان، زنان چگونه ارتباط برقرار می‌کنند
15 علامت که نشان می‌دهد زنی محتاج محبت است (به نقل از مردان)
15 دلیل که مردان درمورد عواطفشان سکوت اختیار می‌کنند
15 نظریه‌ی برتر مردانه درمورد زنده نگه‌داشتن آتش عشق
15 عملی که اشتیاق مردان را از بین می‌برد
15 دلیل که چرا مردان زنان بی‌پروا را ترجیح می‌دهند
10 راه برای تشخیص مردان عاشق
فصل هشتم: نگهداری از سند منگوله‌دار
استقلال مالی: چه کسی برتر است؟
سخنرانی یک جفت پا
پول به‌جای احساس
فصل نهم: بازسازی چالش ذهنی
قدم اول: به‌جای آنکه از او بخواهی مدام به تو توجه کند، خودت به خودت توجه کن
قدم دوم: تغییر روال تکراری زندگی
قدم سوم: استفاده از حس شوخ‌طبعی
فصل دهم: شخصیت جدید زن خودساخته
زنی که روی پای خودش می‌ایستد
زن مستقل هیچ‌گاه تمام و کمال به یک مرد تعلق پیدا نمی‌کند
نگاهی موشکافانه به درون وجود زنی مستقل
زن عاقل دارای اراده‌ی استوار و ایمان راسخ است

راهنمای دانلود کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

برای دانلود کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند
فاطمه عزیزی
۱۳۹۹/۸/۱۸
عالیه حتما بخونیدش
نیلوفر معتبر
۱۳۹۹/۹/۶
اگه به عنوان یک زن، این کتاب رو خوندین و خوشتون اومد، عالیه اما کافی نیست. چون الآن وظیفه من و شماست که این کتاب رو به زنان دیگه پیشنهاد بدیم تا اونا هم روش درست رو یاد بگیرن:)
اسماعیل آتشین
۱۳۹۹/۸/۲۸
عالی 🌷بود کتاب فوق العادهدای هستش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۵)