دانلود کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟

کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟ نوشته‌ی جان تی. مالوی، مجموعه قواعدی برای گول زدن مرد‌ها و وادار‌ کردن آن‌ها به ازدواج نیست. این کتاب اطلاعات دقیق و معتبری در اختیار زنان می‌گذارد تا بتوانند در جستجوی مرد خاص زندگی‌شان، تصمیم‌گیری‌هایی هوشمندانه داشته باشند.

هر زنی که از راهنمایی‌های کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟ (Why Men Marry Some Women And Not Others) استفاده کند نه تنها شانس بهتری برای ازدواج خواهد داشت، بلکه احتمال این که با مردی مطابق میلش ازدواج کند هم چند برابر می‌شود. جان تی. مالوی (John T. Molloy) شخصاً بر تمام تحقیقاتی که کتاب بر مبنای آن نوشته شده است، نظارت داشته‌ است.

اولین دلیلی که این کتاب به زنان در تغییر از حالت تجرد به تأهل مفید است، این است که نتیجه‌گیری‌های آن بر مبنای تحقیقات دقیق و موشکافانه‌ای قرار دارد. جان تی. مالوی با تعداد زیادی از افراد مصاحبه کرده است، از آن میان با 2 هزار و 543 زن و نامزد‌های‌شان که تازه از دفتر‌خانه‌های ازدواج بیرون آمده بودند، 221 زن در حدود سی ساله و 463 زن در حدود چهل ساله، که هیچ دورنمایی برای ازدواج پیش رو نداشتند هم مصاحبه کردیم.

مالوی دریافت که این دو گروه از زنان دیدگاه‌های متفاوتی در مورد عشق، ازدواج و زندگی داشتند و همچنین دریافت که رفتار زنان ازدواج ‌نکردۀ بالای چهل سال با مردان، کاملاً با رفتار زنانی که در بیست ‌سالگی و اوایل سی‌ سالگی ازدواج کرده‌اند، متفاوت است.

در بخشی از کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند می‌خوانیم:

به آسانی می‌توان فرد خو کرده به تجرد را شناخت. او به قدری به زندگی تنهایی خو کرده است که در پی لذت‌های زندگی تنهایی است. هر جور دلش می‌خواهد زندگی می‌کند و به هیچ‌کس هم حساب پس نمی‌دهد، توضیحی برای ازدواج نکردنش هم نمی‌دهد. اما هنوز جای امید هست. هر سال هزاران مرد «مجرد‌ مانده» ازدواج می‌کنند و معمولاً با زنانی ازدواج می‌کنند که کم‌تر از یک سال است با آن‌ها آشنا شده‌اند، یا سال‌هاست آن‌ها را می‌شناسند. وقتی مرد به سن چهل و هفت تا پنجاه سال می‌رسد و هنوز ازدواج نکرده است، شانس ازدواج او از بین نمی‌رود، بلکه به شدت کم می‌شود.

 ۲۴۶ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8593-11-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۲۵۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: راه و رسم ازدواج
فصل دوم: تأثیر اولیه
فصل سوم: زنانی که مردان با آن‌ها ازدواج می‌کنند
فصل چهارم: مراحل هر رابطه
فصل پنجم: گفتگو دربارۀ ازدواج
فصل ششم: ازدواج پس از چهل سالگی
فصل هفتم: مردان بیوه و طلاق‌گرفته: با احتیاط نزدیک شوید
فصل هشتم: آشنایی درشبکۀ اینترنت
نتیجه‌گیری: دفاع از ازدواج

راهنمای دانلود کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟

برای دانلود کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟
شهرزاد روشنی
۱۳۹۸/۷/۷
کتاب خوبی بود ولی یکم اضافه گویی داره من اینو دوست نداشتم که حالا جزییات نوشتن کتاب رو هم قید کردن
سودا مطلبی
۱۳۹۸/۶/۶
مطمئنا این آمار تا حدی برای جامعه‌ی ما هم صدق میکنه. فرهنگ اونها با ما متفاوته اما به نظر من هم خالی از لطف نیست. خوندن این کتاب رو به طرفدارای ازدواج سفید پیشنهاد میکنم
اوا ابراهیمی
۱۳۹۸/۲/۷
خیلی عالی و مفید بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)