معرفی و دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

عکس جلد کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی از کتاب های برتری هست که توسط نویسنده آمریکایی نوشته شده و توسط مترجم های ایرانی ترجمه گردیده و از چاپ شصتم فرا رفته است. این کتاب یکی از کتاب هایی است که میتواند برای افراد برای شروع زندگی الگویی باشد.

تمامی نعمت‌های خداوند در وجود زنان نهادینه شده است تا دوباره آنها را به بهشت بازگردانند. این حقیقتِ بازی زندگی برای زیبایی‌های آفرینش (زنان) است.

برای بسیاری از افراد، زندگی شبیه به میدان جنگ است، اما واقعیت اینطور نیست و زندگی اغلب شبیه به یک بازی است.

در حقیقت اگر ما به برخی از مسائل غیرطبیعی و ماورایی که از عمق جان‌مان سرچشمه می‌گیرند، اعتقاد نداشته باشیم، هرگز قادر نخواهیم بود که در این بازی موفق شویم. منظور من از آن دسته اعتقادات، مسائل و مباحثی هستند که در کتب آسمانی ذکر شده و بدان‌ها پرداخته شده است.

به عنوان مثال احتمالاً به دفعات مکرّر شنیده‌ایم که در تعالیم دینی و معنوی آمده است: «هر آنچه که یک زن در امروز خود می‌کارد، در فردای خود درو می‌کند.» این مطلب بدان معناست که هریک از ما زنان هرکاری که در این لحظه انجام می‌دهیم، روزی دیگر نتیجه‌اش را می‌بینیم، یا اینکه هرچه بدهیم، مطابقش را روزی دیگر پس می‌گیریم و چه خوب و چه بد، چه پسندیده و چه ناپسند.

اگر ما به دنیا بدی و نفرت بدهیم محال است نیکی و عشق دریافت کنیم و یا به عکس اگر عشق بدهیم، محال است حاصلی جز آن نصیبمان شود. همچنین در مقابل دروغ، تقّلب و دیگر خصایل اخلاقی به همان شکل و همان انداز قسمت‌مان می‌شود. حال مهم‌تر از همه آن است که ما چگونه از هر یک از بازی‌های زندگی درس بگیریم و در بازی زندگی خود به کار ببریم.

فهرست مطالب کتاب

خلاصه از زندگینامۀ فلورانس اسکاول شین
اثر اول  فلورانس: بازی زندگی
بازی
قانون سعادتمندی و موفقیّت
قدرت کلمه
قانون عدم مقاومت
قوانین مؤثر در سرنوشت و قوانین بخشندگی
توکل و امید تأثیرات ضمیر ناخودآگاه
عشق
شهود یا هدایت
خود پنداری و خود تعبیری زیبا با نیّت الهی
انکار و اثبات
اثر دوم  فلورانس: گفتار شما عصای جادویی‌تان است
قدرت درون هرکس در زبان او نهفته است
افکار محدود کننده و شکست دهنده
نتیجه‌گیری
اثر سوم  فلورانس: درهای اسرار آمیز موفقیت
درهای اسرارآمیز موفقیت برای زنان
زحمت بی‌مُزد و پاداش
نیمی از مردم هوشیارند
چه توقعی دارید؟
دستان توانای خداوند
جاده‌های فرعی
عبور از دریای پرتلاطم
مراقبی هوشیار
راهی برای وفور نعمت
هرگز نمی‌خواهم
با تعجب نگاه کنید
صلاح‌تان را از خداوند بخواهید
چشمه‌ای در بیابان
اثر چهارم  فلورانس: نفوذ کلام
سفیدبرفی و هفت کوتوله
قدرت درک آنچه که خداوند برایمان نمی‌خواهد
به شما قدرت و توان می‌دهم
قوی باشید و از چیزی نهراسید
جلال خداوند
آرامش و کامیابی
فرصت بزرگ شما
هرگز مضطرب نشوید
شهامت
پیروزی و تکامل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
نویسنده
مترجمسمانه فلاح
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۰
زبانفارسی
شابک978-600-6124-360
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

زهرا شاملی
۱۳۹۸/۷/۱
به نظر من بهترین کتابی که می‌تونه کلی چیز به آدما یاد بده همین کتابه و این که خیلی به آدم اعتماد به نفس و آرامش می‌ده و همچنین باعث می‌شه این فکرو که بقیه از ما بهترن یا از ما پایین ترن رو از ذهنمون خارج کنیم چون الوهیت باطن هممون یکیه و تفاوت آدما به خاطر طرز تفکر و فکرای منفی شونه و می‌گه که اگه فقط به خود خدا ایمان و اعتقاد قلبی داشته باشین و قلبا بدونین که خدا چاره سازه و همه‌ی کارا به دست اونه همه چی به بهترین شکل براتون اتفاق می‌افته و اینکه ما از هر چی بترسیم و طرفش نریم اون به سمت ما می‌یاد پس باید با اعتقاد به اینکه قدرت خدا به خیر و شر تقسیم نمی‌شه و هر چی از طرف خداست مطمئنا بهترینه هر شکستی رو موفقیت ببینیم و از شکست هامون نه بترسیم نه غمگین بشیم چون از هر کدومش آدم خیلی چیزا یاد می‌گیره و من خودم اینو به عینه دیدم
مهدیه بحری
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
یه سوال داشتم قسمت‌هایی از نامه حضرت علی به مالک اشتر رو خود نویسنده توی متن گذاشته یا مترجم؟ در چند صفحه اول وجود ایرادات فاحش در ترجمه و ویرایش به چشم می‌خوره. کسانی که کمترین مطالعه‌ای این حوزه دارن می‌دونن که ضمیر ناخودآگاه،، ابتدایی‌ترین سطح آگاهی حتی در حیوانات و گیاهان هست و مربوط به غرایز می‌شه، اما در این کتاب به عنوان اون سطح از آگاهی اومده که در درجات پیشترفته برای انسان‌ها قابل درک هست. این سطح از ایراد تو یه کتاب خودشناسی، بیشتر باعث انحراف می‌شه.
لطفا کتابراه که به عنوان یکی از کتاب فروشی‌های آنلاین معتبر در ایران مطرح هست، قبل از عرضه کتاب، حداقل کارشناسی‌های لازم رو انجام بده.
کاربر ح
۱۳۹۶/۳/۱۹
این کتاب عالیه... واقعا آرومتون میکنه. ایمانتون رو تقویت میکنه. باعث میشه تمام احساسات منفی تونو به خدا بسپرین و آروم زندگی کنین... جملات تاکیدیش و.. معجزه میکنه... من تو عمرم خیلی خیلی کتاب خوندم دوتا کتابی که بنظرم کتابهای فوق العاده عالی از همه لحاظ هستین ۱. چهار اثر اسکاول شین و ۲. اثر مرکب دارن هاردی
سعید افشار
۱۳۹۵/۱۲/۲۰
به طور حتم از هر مربی و سخنران انگیزشی بخواهید که کتابی پایه‌ای رو برای شروع بهتون پیشنهاد بده بدون شک این کتاب خواهد بود. جالب و کاربردی
Fatemee Ahmadi
۱۳۹۷/۸/۱۷
من این کتاب رو خیلی دوس داشتم.. خیلی قبولش داشتم تا وقتی که کامل نخونده بودم.. تو بخش متفرقه‌ی جایی نوشتن که آدمی اگه هدفی نداشته باشه که اون رو به پیش براند به نیستی و نابودی میگراید.. خب حرفش درست ولی مثال زده مثل مردم شهرستان‌های کوچیک که کل زمستون پای بخاری میشینن و هیچ همت و جاه طلبی ندارن.. و والا ما تو شهر کوچیک داریم زندگی میکنیم هم همت داریم هم جاه طلبی.. اگه این کتاب داره واسه‌ی همه‌ی ادمای دنیا حرف میزنه پس چرا همچین مثالی زده؟؟؟؟؟مگه حتما باید تو شهر بود که همت جاه طلبی داشت... 😐 از رئیس جمهور و ادمای بزرگ مملکت همه مال جاهای کوچیک هستن بعد تو این کتاب‌ی چیز دیگه نوشته شده...
سوده مکارم
۱۳۹۶/۱۱/۱۷
نمیدونم چجوری تعریف کنم ازین کتاب! اصن در قالب کلمات نمیگنجه! فقط میتونم بگم ایمان درونی من قبل این کتاب صفر بود و بعدش صد! خدا خیلی دوستون داره اگه این کتابو سرراهتون گذاشته! استفاده کنید حتما.......
Sadegh Ktch
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
خیلی کتاب فوق العاده‌ای بود قبل خوندنش اومدم نظرات رو خوندم اکثرا دوستان به این نکته اشاره داشتن که این کتاب مثل‌ی دارو میمونه که روح و جسم انسانو شفا میده و تا ده صفحه اولشو خوندم دقیقا به این نتیجه رسیدم در نتیجه تصمیم گرفتم تو پارت‌های زیاد هر سری مثلا ۱۰ ۱۵ صفحه بیشتر نخونمش که تموم نشه و واقعا هم هر موقع احساس کنم که دارم اون ادم سابق میشم دوباره سریع میامو میخونمش بسیار ارزنده بود و به همه‌ی مسیری رو نشون میده که از ابتدا تا انتهاش خدا درکنارت ایستاده و کمکت میکنه که سالم به ته مسیر برسی فقط تنها شرطش ایمان به خود خداست
علیرضا فرجی
۱۳۹۸/۸/۳
نمیدونم چرا خاصان ما در حقانیت و اصالت اعتقاداتمون انقدر تردید دارن، یعنی اگه چهارتا جمله نقل قول از مسیح (ع) که کلی توی قرآن خودمون ازش به نیکی و بزرگی یاد شده و از همه مهمتر از پیامبران اولوالعزمه، توی یه ترجمه از یه کتاب اونم در میان ملتی کتاب نخون! نقل بشه کل بلاد اسلامی مسیحی میشن؟؟؟؟بطور قطع خانوم فلاح مترجم امانتداری هستن، این جبر دوستان ناظره که برای دادن مجوز نشر، قیچی برداشتن و چهره اصلی کتابو برابر مصلحت خود فرموده، اصلاح فرمودن! من از درگاه خداوند برای چنین اندیشمندانی کمی مغز مسئلت دارم!
مشاهده همه نظرات ۶۱۶

راهنمای مطالعه کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

برای دریافت کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.