دانلود کتاب چهل روز مراقبه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چهل روز مراقبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چهل روز مراقبه

عالیه رمضانی نیا در کتاب چهل روز مراقبه، برنامه‌ای کوتاه، مختصر و البته مفید به شما ارائه می‌دهد تا آن را با افزودن به کارهای روزانه، به مدت 40 روز به کار ببرید. شما با انجام این برنامه به نتیجه‌ای مثبت می‌رسید و لذت واقعی زندگی را به سادگی احساس می‌کنید.

در بخشی از کتاب چهل روز مراقبه می‌خوانیم:

امروز چند کار به شما پیشنهاد می‌کنم یکی را انتخاب کنید و حتما از صبح و از زمانی که بیدار می‌شوید تا انتهای شب که به رختخواب می‌روید باید انجام داده باشید. جزئی از تکالیف و عشق امروز شماست. انجام یک یا چند مورد اختیاری است. اما «یک مورد آن اجباری است»، برای خود حکم اجرای آن را صادر کنید. قوی باشید، با اراده و مانند دارو حتمی.

1 پختن یک کیک یا شیرینی.
2 کمک در امور خیریه. مثلاً مراجعه به یک خیریه برای اهدای مبلغی، یا یک کمک خیرخواهانه.
3 نظافت منزل (قسمت‌هایی که مدتی است تمیز نکرده‌اید نه کار هر روزه).
4 آرایشگاه و آرایش فردی
5 استخر و شنا
6 رفتن به سینما یا تئاتر، برای دیدن یک فیلم شاد.
7 خرید شخصی مثلا خرید یک لباس که مدتی است نیاز داشتید.
8 انجام یکی از کارهایی که مدتی است دلتان می‌خواهد انجام بدهید اما حوصله‌اش را نداشتید. مثلا درست کردن یک ترشی، مربا، تعمیر اتومبیل یا دستگاهی که گوشه‌ای آن را رها کرده‌اید.
9 یا یک کار مفید مفید همراه با حس خوب مثلاً دیدار والدین.
شعار امروز: من حالم خوب است و می‌توانم از انجام یکی از این کارها لذت ببرم فقط برای امروز هم کافی است. «یک روز شاد و مفید».

 ۵۲ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-361-227-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چهل روز مراقبه

برای دانلود کتاب چهل روز مراقبه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چهل روز مراقبه
سعید جعفرپور
۱۳۹۸/۸/۲۲
سلام. کتاب خوبی است. انرژی مثبت زیاد داره... خیلی ساده و دلنشین.. مختصر ومفید.. برای من.. یه برنامه خوبی بمن داد. که باانجام کارکوچک لذت ببرم. فقط کافیه هر روز یه برنامه‌ای داشته باشم. بنویسم و علامت بیشتر...
Ahya Masumkhani
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
کتاب خوبی بود... با کارهایی کوچیکی که پیشنهاد میشه؛ انرژی خیلی زیاد و شادی فراوان دریافت می‌کنیم و در اخر حالمون عوض میشه
الهام طریفی
۱۳۹۹/۳/۲۷
معنی مراقبه این کتاب و مفهوم این کتاب نمیتونه باشه... ولی خب کتاب خوبی بود... با کارهای خیلی کوچک و ساده باعث میشه عادت‌های لذت بخش بیشتری توی زندگی روزمره داشته باشیم و همون قدری ک انرژی مثبت با اون بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)