دانلود کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

  • از: عباس اژدرالدینی
  • ناشر: نشر مانیان
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

عباس اژدرالدینی در کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم، به آموزش یک روش مطالعه و برنامه‌ریزی خودکار جهت موفقیت در کنکور پرداخته و چگونگی موفقیت خود در این آزمون را شرح می‌دهد.

کنکور، همواره برای کسانی که آن را مقابل خود می‌بینند پر از استرس و نگرانی بوده و خاطره‌ای پرغرور برای تمام افرادی که آن را با موفقیت گذرانده و در دانشگاه مورد علاقه خود در حال تحصیل هستند، بر جای گذاشته است. کنکور تا این اندازه بی‌رحم است که سد راه آرزوی 99 درصد از داوطلبانش شده و آن‌ها را به راه دیگری که هیچ علاقه‌ای به آن ندارند، سوق می‌دهد.

اما این آمار تنها ظاهرش وحشتناک است. آمار افرادی که در مقابل کنکور از پیش بازنده‌اند، آنقدر زیاد است که شاید کمتر کسی انتظار آن را داشته باشد. حدود 90 درصد داوطلبان پیش از رفتن به جلسه کنکور، خود را بازنده می‌دانند و آن روز جزو سیاهی‌لشکرها حساب می‌شوند. تعداد زیادی نیز برای دل والدین خود یا توقع دیگران در کنکور شرکت می‌کنند.

بنابراین حدود 10 درصد داوطلبان واقعا برای رقابت حاضر می‌شوند. از آن 10 در صد نیز تنها نیمی از آن‌ها، جدیت یک رقیب واقعی را دارند. در بین این پنج 5 درصد، داوطلبانی که روش مطالعه مناسبی ندارند، آن‌هایی که از منابع خوبی استفاده نمی‌کنند، آن‌هایی که معدل‌های بالا را با تبحر در تست زدن اشتباه می‌گیرند و... چنان زیاد است که عملا هر دانش‌آموز یا دانشجویی با هر معدلی امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را خواهد داشت.

عباس اژدرالدینی در کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم، در تلاش است تا شما را با چیزی که بوده، روشی که استفاده کرده و علل موفقیتش آشنا کند. او معتقد است هر دانش‌آموز و دانشجویی در هر مقطع تحصیلی و با هر معدلی می‌تواند از روش مطالعه و برنامه‌ریزی خودکاری که ابتکار خودش بوده بهره ببرد.

او به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های تست‌زنی و به خاطر سپردن مطالب را در خود بالا برده و میزان اختلاف سطحی که با دانش‌آموزان ممتاز و تیزهوش دارید را جبران کنید. البته اگر تصمیم‌تان برای قبول شدن در کنکورهای مقاطع مختلف، جدی باشد.

در این کتاب پیش از هر چیز شما با بخشی از بازیگوشی‌های گذشته‌ی این نویسنده آشنا خواهید شد. این کار صرفا بیان خاطرات نیست و هدفی پشت آن است. این آشنایی می‌تواند پیامی که عباس اژدرالدینی در نهایت قصد دارد به شما انتقال دهد را به درستی منتقل کند.

در کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم می‌آموزید:

- چگونه با هر معدلی، شاخ کنکور شوید.
- چگونه با هر معدلی، در رتبه کنکور، ممتاز کلاس خود شوید.
- چگونه با هر معدلی می‌توان در بهترین دانشگاه‌ها قبول شد.
- در زمان صرفه جویی کنید، مؤثرتر مطالعه کنید و تسلط خود را در حل سؤالات دروس مختلف افزایش دهید.

در بخشی از کتاب چگوه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم می‌خوانیم:

بیشتر مشکل من با نوشتن انشاء این بود که چیزی برای نوشتن به ذهنم نمی‌رسید. اما آن لحظه داشتم از روی کاغذ سفید انشاء می‌خواندم. چند دقیقه بعد متوجه شدم که دارم زیاده‌روی می‌کنم. بنابراین دفترم را ورق زدم. [انگار به صفحه بعدی وارد شده‌ام.] سرانجام خواندن انشایم تمام شد. نمی‌دانید چه استرسی از من برداشته شد. آرامش پیدا کردم و به سمت نیمکتم به راه افتادم که معلم انشاء صدایم زد: «کجا؟ دفترت را امضاء نکردم.» وای خدای من. این قسمتش را فراموش کرده بودم. او بعد از خوانده شدن انشاءها، آن‌ها را امضاء می‌کرد.

به طرف او رفتم و دفترم را تحویل دادم. خواستم برایش توضیح دهم ولی او آنقدر خشن بود که حتی اجازه صحبت کردن به من نداد. «نمی‌خواد چیزی بگی. خودم پیدایش می‌کنم.» از اول دفتر تا آخر دفتر ورق زد. از آخر دفتر تا اول دفتر ورق زد. دوباره چند صفحه اول را ورق زد. سپس با عصبانیت پرسید: «پس کجاست این انشایت؟»

خجالت زده جواب دادم: «آقا، ما انشاء ننوشتیم.» ناگهان در اثر شدت ترس و تعجب از نفس کل دانش‌آموزان کلاس صدا درآمد: هییییی...» اما بازدمی در کار نبود. نفس‌ها در سینه‌هایشان حبس شده بود. خود معلم انشاء هم خشکش زده بود. نگاهش از من برداشته نمی‌شد. مردد بود که چه تصمیمی بگیرد. بعد از مدتی مکث گفت: «این بار به خاطر حضور ذهن خوبی که داشتی، تنبیهت نمی‌کنم و چون تو را تنبیه نمی‌کنم، با بقیه هم کاری ندارم. همگی کتاب‌های آمادگی دفاعی‌شان را بگذارند روی میز.»

و آن روز دیگر نام کسی را برای خواندن انشایش نخواند. تقریبا در همه جلسات زنگ انشاء، من همچنان انشاء نمی‌نوشتم. اما خوشبختانه تا آخر سال دیگر از من نخواست که انشایم را بخوانم.

 ۱۰۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-702648-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
دوران تحصیل تا قبل از کنکوری شدن
مقطع ابتدایی
مقطع راهنمایی
مقطع دبیرستان
و اما ایام پشت کنکور
بعد از ازدواج
سطرهای نمونه
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

برای دانلود کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

نظرات کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

م الف
۱۳۹۹/۳/۲۶
من نویسنده کتاب رو میشناسم. واقعا این کار رو انجام داده و در این کتاب میگه چقدر بازیگوش بوده، چقدر درس افتاده، واقعا معدلش به ده و نیم میرسه اما در نهایت با روش ابداعی خودش موفق میشه که در کنکور قبول بشه. روش مورد استفاده هم کاملا منطقی است. با یک مثال چند صفحه‌ای کاملا توضیح داده.
خاطرات اول کتاب زیاده اما هدفداره.
معصومه بی آبی
۱۳۹۹/۴/۷
کتاب تاثیرگذاری هست برای کنکوریها، با آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان کنکور
مهدی رابطی
۱۳۹۹/۳/۲۶
زبانی نرم و متنی دل نشین از خصوصیات بارز قلم جناب اژدرالدینی است
مشاهد همه نظرات (۵)