دانلود کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

ادل فبر و الین مازلیش در کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند، تکنیک‌های جدید و شیرینی برای مشکلات روزمره‌ای که والدین با آن مواجه می‌شوند، ارائه می‌کنند.

ارتباط برقرار کردن موثر با کودکان یک هنر است و مانند هر هنر دیگری نیاز به بینش و آموزش مهارت‌های خاصی دارد اما برخلاف بسیاری از هنرهای دیگر همه پدر و مادرها با تمرین و استقامت می‌توانند در آن استاد شوند.

نویسندگان در کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند (How to Talk So Kids Will Listen & Listen So Kids Will Talk) بهترین تفکرات روانشناسی را با دانش عملی ترکیب می‌کنند تا به شما کمک کنند این ایده‌ها را امروز در خانه‌ی خود عملی کنید.

‌ادل فبر (Adele Faber) و الین مازلیش (Elaine Mazlish) از زمان چاپ اولین کتابشان، "والدین آزاد،‌ بچه‌های آزاد"، کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی‌هایی را در سراسر ایالت متحده برگزار کردند و حالا برای هر پدر و مادری که تا به حال در این مورد فکر کرده است که: او واقعا بچه‌ی خیلی خوبی است اما چرا به حرف من گوش نمی‌دهد؟ پاسخی دارند. جواب اینجاست:

چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند.

در بخشی از کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند می‌خوانیم:

ادل فبر: بعضی از بچه‌ها وقتی احساس شدیدی را بیان می‌کنند و والدینشان واکنش درست اما سردی نشان می‌دهند خشمگین می‌شوند. وقتی کودکتان خشمگینانه تجربه‌ی ناراحت‌ کننده‌ای را بیان می‌کند و بعد بدون احساس جمله‌ای مانند "می‌بینم که ناراحت هستی" می‌گویید، در اصل از کودک خواهش می‌کنید که با تمسخر بگوید "نه بابا!"

در عوض سعی کنید با احساس کودکتان هماهنگ شوید. "پسر، ‌تو باید خیلی ناراحت شده باشی." از طرف دیگر وقتی والدین شدیدتر از احساس کودک پاسخ می‌دهند نیز کمکی نمی‌کنند. اگر نوجوان‌تان از موضوعی گله می‌کند، "تو نباید به هیچ‌کس رازم را میگفتی." لازم نیست واکنش تند و شدید داشته باشید تا به او نشان دهید که طرفدار او هستید. این نوع واکنش تنها کار کودک را سخت‌تر می‌کند و باعث می‌شود تا او مجبور شود از عهده‌ی احساسات شدید شما نیز بر بیایند.

 ۴۰ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند
مقدمه
ادل فبر

راهنمای دانلود کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

برای دانلود کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند
الهام. ت
۱۳۹۹/۳/۶
من نسخه چاپی این کتاب رو دیدم به نظرم قطورتر از ۴۰ صفحه باشه ولی در هر صورت عالی بود ممنونم کتابراه
کاربر ک
۱۳۹۸/۸/۱۱
کتاب عالی هست و تجارب خوبی به من داد
مرضیه منصور
۱۳۹۸/۵/۱۶
اصلا جالب نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)