دانلود کتاب کائنات هوای شما را دارد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کائنات هوای شما را دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کائنات هوای شما را دارد

کتاب کائنات هوای شما را دارد به عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز در زمینه‌ی ایجاد انگیزه‌های مثبت به قلم گابریل برنستین، به شما می‌‌آموزد که برای تجربه زندگی مملو از آرامش و نشاط ابتدا باید ترس‌ها و نگرانی‌های خود را کنار گذاشته و در برابر آن‌ها تسلیم شوید.

شما در کتاب کائنات هوای شما را دارد (The universe has your back) می‌آموزید که لازمه‌ی رسیدن به آرامش، رهایی از بند ترس و تسلیم شدن در برابر خواست خداوند است که این امر به کمک نیروی عشق امکان‌پذیر می‌شود.

موضوع کتاب کائنات هوای شما را دارد چیست؟

ریشه‌ی تمام مشکلات بشر تنها در یک کلمه خلاصه می‌شود: ترس! آن چه مانع رویارویی ما با حقیقت زندگی می‌گردد، ترس است. هر یک از ما در زندگی ترس‌هایی داریم که به گمان خود بر آن‌ها فائق آمده‌ایم؛ اما در حقیقت پشت آن ترس‌ها پنهان شده‌ایم و جرأت رویارویی با آن‌ها را نداریم.

ما در برابر ترس‌های خود مقاومت می‌کنیم و همین مقاومت، ما را از درک زیبایی‌های زندگی محروم می‌سازد. راه رهایی از این ترس‌ها، تسلیم شدن در برابر آن‌ها و واگذار کردنشان به خداوند است. ما می‌توانیم به کمک عشق الهی بر نگرانی‌های خود غلبه کنیم؛ اوست که این جهان را با عشق خود خلق کرده و بر اساس علم و حکمتش قوانینی را در آن جاری ساخته است. بنابراین ایمان به وجود او و عشق او در جهان هستی، موجب رهایی ما از ترس و رسیدن به آرامش می‌شود.

کتاب کائنات هوای شما را دارد به شما در فهم این مسئله کمک می‌کند. اگر ترس‌هایتان را به خداوند واگذار کنید به نوعی آمادگی خود را برای رهایی بیان کرده‌اید. خداوند نیز به این خواسته‌ی شما پاسخ داده و در راه رهایی از ترس‌ها کمکتان می‌کند. در این شرایط می‌توانید دید خود را نسبت به زندگی تغییر داده و همه چیز را از منظر عشق بنگرید.

عشق زندگی را زیباتر می‌کند؛ به شما این فرصت را می‌دهد که باورهای غلط و افکار منفی خود را تغییر داده و باورهای جدیدی برای خود خلق کنید. برای داشتن یک زندگی خوب و سرشار از عشق لازم به سخت‌گیری زیادی نیست؛ رهایی از ترس‌ها و تغییر احساساتتان کافی است.

شما به راحتی می‌توانید از طریق دعا و مراقبه با خدا حرف بزنید و خواسته‌هایتان را با او در میان بگذارید. کائنات و موجودات جهان همه تجلی و نشانه‌ای از وجود خداوند بر روی زمین هستند؛ پس با تأمل در این نشانه‌ها می‌توانید به عشق الهی پی ببرید و به آرامش برسید. وقتی با خدا در ارتباط باشید؛ زندگی‌تان دگرگون خواهد شد؛ چرا که در این صورت به منبع عشق جهان متصل شده‌اید و عشق چاره‌ی تمام دردهاست.

رها کردن سیستم تفکر قدیمی و آغاز یک طرز فکر جدید به تمرین نیاز دارد؛ اما در کمترین زمان به آن دست پیدا می‌کنید. تمرینی که بیشترین کمک را به شما خواهد کرد، تمرین تسلیم عشق جهان هستی شدن است.

گابریل برنستین را بیشتر بشناسیم:

او توسط اپرا وینفری به عنوان «یک رهبر فکری جدید» نامیده شد. گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) معمولاً به عنوان متخصص در برنامه دکتر اُز (یک برنامه‌ی تلویزیونی معروف در امریکا) حضور پیدا می‌کند. روزنامۀ نیویورک تایمز از او به عنوان «الگوی جدید» یاد کرده و با نوشتن دو کتاب «معجزه‌گر باشیم» و «معجزه‌های زمان حال»، به یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز مبدل شده است.

کتاب کائنات هوای شما را دارد به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر در زندگی سردرگم و ناامید هستید راهکارهای الهی کتاب «کائنات هوای شما را دارد» به شما کمک می‌کند تا با کمک جهان هستی از خواب غفلت بیدار شوید، از کنترل زندگی دست بردارید و موانع را از بین ببرید. شما با تکیه و توکل بر عشق الهی می‌توانید خواسته‌هایتان را جذب کنید و به آرامش ابدی برسید.

جملات برگزیده‌ی کتاب کائنات هوای شما را دارد:

- برای رها شدن از بند افکار منفی، نخست باید مقاومت‌مان را بپذیریم.
- معیار اصلی سنجش خوشحالی، موفقیت و امنیت ما، قدرت واقعی‌مان در همراهی با ارتعاشات پر مهر کائنات است.
- وقتی ارادۀ خود را تسلیم ارادۀ کائنات کنیم، معجزات زیادی رخ می‌دهند.
- کائنات کلاس درس ماست. اگر ما نقش خود را به عنوان دانش‌آموزی شاد بپذیریم، زندگی‌مان هم به معنای واقعی شیرین‌تر می‌شود.

نکوداشت‌هایی از نویسنده:

- من عاشق گبی و کارش هستم. او برای نزدیک شدن به مردم و برقراری ارتباط با آن‌ها شیوۀ خاص خودش را دارد. من مطمئنم این کتاب، بر قلب‌های بسیاری اثر خواهد گذاشت. (ایندیا آرای، خواننده، ترانه‌سرا و معلم)

- من واقعاً این کتاب را دوست دارم. صداقت نویسنده در بیان تجربه‌های دشوار زندگی‌اش و نیز نحوۀ درس گرفتن او از این مشکلات و رهایی یافتن از آن دشواری‌ها، کتاب را به طرز عجیبی خاص کرده است. او در واقع با به اشتراک گذاشتن تجارب دشوار زندگی‌اش، به ما یاد می‌دهد که شکست‌ها و ناکامی‌ها هم می‌توانند موجب دستیابی ما به موفقیت شوند. کتاب کائنات هوای شما را دارد، کتابی است روح‌بخش و روح‌افزا که من دوست دارم بارها و بارها آن را از نو بخوانم. (ریچل پلیتن، موسیقی‌دان)

- در یکی از سخنرانی‌های خانم برنستین شرکت کردم. به نظرم او اولین زنی باشد که بتوانم به عنوان معلم و راهنمای خودم معرفی کنم. (مجلۀ ال)

در بخشی از کتاب کائنات هوای شما را دارد می‌خوانیم:

همچنان که به سفر خود ادامه می‌دهید، این نکته را به خاطر بسپارید که کائنات به منزلۀ یک کلاس درس و آدم‌های آن نیز به منزله آزمون‌های شما هستند. هر داستانی که روی پردۀ زندگی خود مشاهده می‌کنید به یکی از این دو انتخاب ختم می‌شود: آموختن از راه عشق یا آموختن از راه ترس. هر لحظه از زندگی در واقع موقعیتی الهی است تا در آن تصمیم بگیرید که می‌خواهید درمان شوید و یا در بند گذشتۀ خود باقی بمانید. اگر شما با شوق به درمان، تصمیم بگیرید که آزمون کائنات را به انجام برسانید، معجزات زیادی برای شما رقم خواهند خورد، اما اگر نسبت به این آزمون از خود رغبتی نشان ندهید، موقعیت‌هایی را تجربه می‌کنید که هیچ نفعی برای شما نخواهند داشت.

دوستم لِنس، مصداق بارزی برای درک این موضوع است. لنس در دوران بلوغ، این ذهنیت را برای خودش ایجاد کرده بود که خیلی باهوش نیست. او همواره در طول زندگی‌اش سعی داشت با پناه بردن به الکل، روابط متعدد، کار و سایر رفتار‌های اعتیاد آور، این ذهنیت را سرکوب کند، اما این کارها هیچ فایده‌ای نداشت و او را به جایی نرساند. در اوایل 30 سالگی، متوجه شد که همواره از مواجهه با این ذهنیت فرار می‌کرده است پس تصمیم گرفت تا نسبت به مشکل خود هشیار شده و مسیر بهبودی را پیش بگیرد.

من با لنس در اوایل دورۀ درمانش آشنا شدم و پس از آن، دوستی ما شکل گرفت. خود من در آن زمان، ده سالی می‌شد که به آگاهی لازم برای حل مشکلاتم رسیده بودم؛ و به خوبی از اهمیت نقش ترس در ابتدای دورۀ درمانی، خبر داشتم؛ بنابراین می‌توانستم با مشاهدۀ تجارب زندگی لنس، او را برای یاد گرفتن درس‌های کائنات از طریق مشکلش، یاری کنم.

پس از گذشت دو سال از دورۀ درمان، لنس با زنی فوق‌العاده آشنا شد. زنی که به معنای واقعی بی‌نظیر بود. او با لنس به خوبی رفتار می‌کرد و به عقایدش احترام می‌گذاشت؛ اما نکتۀ جالبی که در مورد او وجود داشت (و لنس در ابتدا به آن توجه نکرده بود)، این بود که او با شوخ طبعی خود، مدام ضعف‌های لنس را به رویش می‌آورد. او گاهی اوقات به شوخی می‌گفت که لنس همیشه از دنیا عقب است و هیچ وقت از آخرین اخبار روز دنیا خبر ندارد؛ و یا اینکه لنس، حتی از روی یک دستور پخت ساده هم نمی‌تواند آشپزی کند. آنچه در نگاه اول صرفاً یک شوخی ساده به نظر می‌رسید و هیچ هدفی جز شوخی و مزاح نداشت، به مرور موجب ناراحتی و رنجش خاطر لنس شد. اگر چه نامزد لنس صرفاً می‌خواست با او شوخی کند اما همین شوخی‌های او باعث شد تا ترس کهنۀ لنس دوباره در وجودش جان بگیرد. در حقیقت لنس ترس قدیمی خود را به تجربۀ جدید زندگی‌اش منتقل کرد و برای درک این تجربۀ جدید، از میان دو مسیر عشق و ترس، مسیر ترس را انتخاب نمود.

 ۲۰۰ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-641297-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

در ستایش نویسنده
تقدیم نویسنده
مقدمه مترجم
مقدمه
فصل اول: شما نیرویی پنهان در وجود خود دارید
فصل دوم: شما خودتان رؤیاهای خود را می‌سازید
فصل سوم: شما همواره در حال هدایت هستید، حتی زمانی که اینطور به نظر نمی‌رسد
فصل چهارم: قدرت ارتعاشات شما از قدرت کلام شما بیشتر است
فصل پنجم: وقتی از زندگی خود لذت می‌برید، کائنات خواسته‌های شما را زودتر برآورده می‌کنند
فصل ششم: مشکلات، میانبرهایی هستند که انسان را سریع‌تر به هدف می‌رسانند
فصل هفتم: یقین راه شما را برای رسیدن به هدف، هموار می‌سازد
فصل هشتم: کائنات از راه‌های اسرار آمیزی با شما ارتباط برقرار می‌کند
فصل نهم: وحدت با کائنات موجب رهایی انسان می‌شود
فصل دهم: شما با کائنات همسو هستید
فصل یازدهم: تسلیم خواست خدا باشید
فصل دوازدهم: منعکس‌کننده عشق الهی باشید
تقدیر و تشکر
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب کائنات هوای شما را دارد

برای دانلود کتاب کائنات هوای شما را دارد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کائنات هوای شما را دارد
علی سجادی
۱۳۹۹/۱۲/۶
هر موقع که خوشحالم از تموم شدن این دروغ‌های شاخ دار دوباره یه کتاب دیگه و پشتش یه دوره دیگه میاد
..
...
..
واقعا که چرت و پرت کُنتُر نمیندازه
سیاوش ستوده
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
این کتاب برای کسانی بسیار سودمند است که عشق و ارامش و محبت را در درون پرورش میدهند
تشکر از کتابراه
و همواره عشق بر گابریل برنستین باشد
مینا طلابیگی
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
اولین کتابی که از این نویسنده میخوانم و یکی از بهترین کتاب‌های معنوی.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)
خودسازی، زندگی معنوی، تغییر در خود، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، پرفروش نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش روانشناسی، کتاب پر فروش، کتاب خدا هوای تو را دارد، کتاب ترس را به ایمان تبدیل کنید، خرید کتاب خدا هوای تو را دارد، خرید کتاب کائنات هوای شما را دارد، تغییر زندگی، موفقیت در زندگی، آموزش خودباوری، مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، خودباوری، نگرش مثبت، آرامش در زندگی، از بین بردن افکار منفی، مثبت اندیشی، رسیدن به خوشبختی، قدرت ذهن، راه های موفقیت، قدرت درون، رسیدن به آرامش، راهنمای موفقیتهای فردی، موفقیتهای فردی، شاد زیستن، مبارزه با افکار منفی، مهارت های تفکر، آرامش درون، شناخت ذهن، اسرار موفقیت، گابریل برن استین، گابریل برن استاین، Gabrielle Bernstein، The universe has your back، transform fear to faith، کتاب تبدیل ترس به ایمان، گابریل برنستاین، کتاب خودش هواتو داره، کتاب کائنات هوایت را دارد، کتاب جهان هستی هوایت را دارد، گبریل برنستین