دانلود کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان

کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان نوشته‌ی جاینت رابیت، با تصاویر جذاب و رنگارنگ به کودکان کمک می‌کند تا روش‌های تشخیص، درمان، راه‌های مقابله و پیشگیری با ویروس کووید 2019 را یاد بگیرند.

ویروس کرونا چیست؟

ویروس کرونا (COV)، جزء خانواده‌ی بزرگی از ویروس‌ها محسوب می‌شوند که از ویروس سرماخوردگی عادی تا عامل بیماری‌های قوی‌تر و شدیدتری همچون سارس و مرس را شامل می‌شود. سازمان بهداشت جهانی از این ویروس به عنوان 2019-nCov یاد کرده است که در آن n به معنای جدید و CoV به معنی ویروس تاجی است.

منشأ آلودگی و راه‌های انتقال ویروس کرونا چیست؟

منشأ اصلی انتقال این ویروس غالبا بیماران مبتلا به آن هستند. اما به خاطر داشته باشید که فرد ناقل بدون هیچگونه علائم بیماری هم می‌تواند منتقل کننده این بیماری باشد.

ویروس کرونا می‌تواند از فردی به فرد دیگر منتقل شود، شیوع آن از طریق ترشحات مجرای تنفس از اصلی‌ترین عوامل انتقال این ویروس‌ می‌باشند.

چگونه توصیه‌های بهداشتی درباره‌ی کرونا را به کودکان آموزش دهیم؟

هم‌اکنون دیده‌ می‌شود که بیشتر والدین از کرونا ویروس بسیار می‌ترسند و با این ترس باعث آزار و اضطراب در کودکانشان می‌شوند و بعضی از والدین با راه‌های اشتباه نکات بهداشتی را به کودکانشان یاد می‌دهند؛ در صورتیکه باید توصیه‌های پزشکی و بهداشتی را از طریق روش‌های صحیح مانند بازی کردن، کتاب خواندن و... به کودکان آموزش دهند تا آن‌ها علاقه‌مند شوند، زیرا این رفتارهای هراس‌انگیز باعث ترس و فوبیا در کودکان خواهد شد که دیگر قابل جبران نخواهند بود.

کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی که می‌خواهند از علائم دقیق این ویروس آگاه شوند و بدانند برای پیشگیری از ابتلا به آن چه کار‌هایی را باید انجام دهند، مناسب است.

 ۲۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7275-07-0 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان

برای دانلود کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کرونا ویژه‌ی کودکان

نظرات کتاب کرونا ویژه‌ی کودکان

مهتا مبینی
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
عااااااااااااااالى بود خیلى آموزنده بود براى خواهرم کوچکترم خواندم عاشقش شد، ممنون کتابراه عزیز
Marenet,elsa se
۱۳۹۹/۱۱/۳
خب آموزنده اس تو تبلتم که خوندم خوشم اومد برا بچه‌ها مناسبه و خواهش میکنم راعایت کنین چونکه بدجور بیماری هست، من خودم مبتلا شدم به خفیف خیلی وحشتناک بود رعایت کنین که عذاب نکشین، بخونین همه گیری شده، بعضیا نفهمی میکنن رعایت نمیکنن نفهم نباشین
اعظم بهمنی
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب راه عزیز و مهربان این کتاب محتوای خوبی برای کودکان دارد و از شما ممنونم که اون رو رایگان در اختیار کودکان قراردادید مهربانیتان پایدار و ممنون
مشاهد همه نظرات (۱۵۷)