دانلود کتاب کلاس گذاشتن!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلاس گذاشتن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلاس گذاشتن!

کتاب کلاس گذاشتن! نوشته‌ی امیر بلومنفلد، نیل شاه و ایتن ترکس، با ادبیاتی طنز به شما یاد می‌دهد که چگونه می‌توانید به فردی که دوست دارید تبدیل شوید و به موفقیت‌های بزرگی در زندگی شخصی و کاری خود دست یابید.

قبل از شروع به مطالعه‌ی کتاب کلاس گذاشتن! (Faking It: How to Seem Like a Better Person Without Actually improving yourself)، چند دقیقه درباره‌ی شخصی که دوست دارید باشید فکر کنید. آیا این شخص، فریبنده، شوخ یا کاردان است؟ دارای دانش زیاد همراه با چشمه‌ی عمیقی از آگاهی‌های کاربردی و جذبه‌ی غیر ارادی در رفتار با دیگران است؟ چه اتفاقی می‌افتد اگر شما بتوانید با مصرف یک قرص به شخص مورد علاقه‌ی خود تبدیل شوید؟ اکنون چه اتفاقی می‌افتد اگر آن قرص به قدری بزرگ باشد که نتوانید آن‌ را در دهان فرو ببرید، اما مانند کتابی به آسانی قابل خواندن باشد و به محض اتمام، به شما همان نتایج قرص جادویی را بدهد؟ تبریک می‌گوییم، شما اکنون آن قرص را در دست دارید.

شما این خصوصیات را می‌خواهید، پس می‌توانید مردم را تحت تاثیر قرار دهید. نشان دادن اندکی استعدادِ بیش‌تر، برای موفقیت در موقعیت‌های مختلف زندگی، کار را بی‌نهایت ساده‌تر می‌کند. به وضوح، نشان دادن زیرکی و افزایش تلاش، به شما در رابطه با رئیس‌تان امتیاز می‌دهد. مشاهده‌ی اشتیاق برای موضوعات آکادمیک و دیگر پی‌گیری‌های موثر، احترام و تحسین اساتید را به دنبال خواهد داشت. آیا در این رابطه دنبال الگو هستید؟ این‌که شما که هستید اهمیتی ندارد، بلکه شما همان شخصی هستید که دیگران درباره‌ی شما فکر می‌کنند. شما شخصی هستید که کل زمان خالی‌اش را صرف بازی‌های ویدئویی برای شکست دادن رقیب می‌کنید، اما این به معنا نیست که دیگران نمی‌توانند فکر کنند که شما فردی هستید که عصرهای خود را به فکر کردن روی فلسفه‌ی هنرهای زیبا می‌گذرانید.

دستور کار شما واضح است. باید هر کسی که با او مواجه می‌شوید را به باور بخش‌های پرورش‌ یافته‌ی روحی وجودتان تشویق کنید. این کار شبیه دروغ گفتن است، اما این‌طور نیست. این‌ کار دروغ نیست، استراتژی‌های آورده شده در این کتاب برای نقض حقیقت طراحی نشده‌اند. بلکه به‌ عنوان راه‌های سریع برای هموار کردن بخش‌های ناهموار با به‌کارگیری اندکی ظاهرسازی استفاده می‌شوند. این ‌کار هنوز ظاهر نامناسبی دارد. این ترفند‌ها نتیجه‌بخش هستند. اگر می‌خواهید مردم را تحت تاثیر قرار دهید، باید تلاش زیادی داشته باشید.

پیشنهاد ما را دنبال کنید، و شروع کنید به قانع کردن مردم به اینکه شما دانش کاری که انجام می‌دهید را دارید. با این‌ کار به شخص توانایی تبدیل خواهید شد که دیگران شما را تحسین خواهند کرد. هرگز دوباره مجبور به پذیرفتن اینکه نمی‌دانید پیکاسو چه کسی است نمی‌شوید. روزهای سکوت و تماشای شما در طول مکالمه‌های روزمره تمام شدند. هنگامی که شما شخصی قابل تحسین هستید مردم دوست دارند شما را به مهمانی دعوت کنند و دوستانتان چند برابر می‌شوند.

در بخشی از کتاب کلاس گذاشتن! می‌خوانیم:

احتمالاًً شما به این فکر می‌کنید که مدرسه بر پایه‌ی علم است، بنابراین اگر چیزی ندانید، شکست خواهید خورد. شما باور دارید که استادها دنبال اندکی بی‌توجهی از طرف شما هستند تا تنبیه‌تان کنند. اما این حقیقت ندارد. در تمام سطوح تحصیلی، باهوش‌ترین فرد، بهترین نمره را نمی‌گیرد. این نظریه در را برای افرادی مثل شما باز می‌گذارد. در حالی که افراد باهوش واقعی در همان حوالی می‌نشینند و درباره‌ی این‌که چه‌قدر نیچه را تحسین می‌کنند صحبت می‌کنند، شما می‌توانید یکی از افرادی باشید که در منزل‌تان باشید و شرکت خود را با درجه‌ی عالی راه‌اندازی کنید.

بله درست است، شما می‌توانید وانمود به موفقیت در مدرسه کنید، مانند هر چیز دیگر. در حقیقت، مدرسه ممکن است راحت‌ترین مکان برای نشان دادن مهارت و قدرت‌تان به مردم باشد.

اما چه‌گونه این کار را انجام خواهید داد؟ احتمالاً مدارس طراحی سیستم ضعیفی در دنیا دارند، اما این نیازمند عوامل زیادی برای تغییر است. بخش عمده‌ی این عوامل اتکا و وابستگی به معدل است. دیگر مفاهیم قابلیت‌های آکادمیک تقریباً فقط توسط نمره‌ای که می‌گیرید و مخصوصاً معدل‌تان تعیین می‌شود. معدل برای شما سودمند است چرا که، مانند سطح قند خون، مقدار تمام دست‌آورد‌های‌تان را در یک عدد خلاصه می‌کند. اگرچه، اصول کافی برای مقایسه‌ی این عددها وجود ندارد.

کدام یک تاثیرگذارتر است؟ نمره‌ی 16 در مدرسه یا 14 در دانشگاه؟ گرفتن نمرات خوب در رشته‌ی ادبیات راحت‌تر است یا فیزیک؟ چه کسی می‌داند؟ چیزی که حائز اهمیت است این است که معدل شما نشان‌گر این است که شما تا چه‌ حد باهوش هستید، و تا زمانی که شما با ثبت‌کننده‌ی نمرات حرف می‌زنید هیچ کس از موضوع خبردار نخواهد شد. بنابراین، از این به بعد معدل شما 14. 5 است. اگر واقعاً نمره‌تان بدتر از این بود، هیچ ایرادی ندارد. اگر معدل واقعی‌تان بالاتر بود، بهتر است که آن را کم‌تر بیان کنید، قطعاً نمی‌خواهید مردم فکر کنند شما روشن‌فکری بدون زندگی عادی هستید.

قطعاً معدل جدید برای هر مکالمه‌ای خوب خواهد بود، اما زمانی که درخواست شغل کردید یا در مدرسه ثبت‌نام کردید، آن‌ها از شما کارنامه می‌خواهند. ممکن است فکر کنید که می‌توانید معدل خود را جعل کنید، اما این افراد و متصدی ثبت‌نام در این کار تخصص دارند. آن‌ها سریعاً متوجه مدارک دست‌کاری‌شده می‌شوند، مخصوصاً اگر با مداد بنفش این کار را انجام دهید.

 ۸۰ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6524-57-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: امور آموزشی
فصل دوم: کار و پول
فصل سوم: ورزش
فصل چهارم: آماده به کار بودن
فصل پنجم: مد و زیبایی
فصل ششم: مراقبت از منزل‌تان
فصل هفتم: گردش در شهر

راهنمای دانلود کتاب کلاس گذاشتن!

برای دانلود کتاب کلاس گذاشتن! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلاس گذاشتن!
alireza babaiye
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
عالی هسید کاش تعدادکتاب ودامنه فعالیتتون وسیعتر بشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)