دانلود کتاب کلمات جادویی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلمات جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلمات جادویی

کتاب کلمات جادویی نوشتۀ تیم دیوید، دربارۀ کلماتی است که موجب انگیزه در کارمندان، درگیر کردن دانش‌آموزان، شروع جنبش‌ها، قدرتمندسازی کودکان، کمک کردن به مشتریان و مبدل شدن به رهبری تأثیرگذار می‌شود.

کلمات نمی‌توانند کوه‌ها را جا‌به‌جا کنند، اما می‌توانند جمعیتی را تکان دهند. کلمات افکار را شکل می‌دهند، احساسات را به جوش می‌آورند، واکنش ایجاد می‌کنند؛ فاسد می‌کنند و درمان می‌کنند.

اگر می‌خواهید کوه‌ها را جا‌به‌جا کنید اول لازم است که بتوانید مردم را به حرکت وادارید. اگر بتوانید بیشتر در افراد انگیزه ایجاد کنید و مؤثرتر آن‌ها را هدایت کنید، آنگاه این جهان جای بهتری بود.

تأثیر و انگیزش یعنی تشکیل شرایطی که طی آن مغز انسان طوری تشنه شود که بدن را به دنبال خود بکشاند. خبر بزرگ این است که اکثر انسان‌ها مغزشان همین حالا هم در برخی موضوعات تشنه است. آن‌ها همین حالا هم زندگی را با مجموعه‌ای از خواسته‌ها، نیاز‌ها و الهامات طی می‌کنند. شما تنها نیاز دارید تا آن‌ها را بشکافید، در آن‌ها جست و جو کنید و از آن‌ها نشئت بگیرید. وقتی این کار را کردید مراقب باشید! بزرگ‌ترین مشکل شما ایجاد انگیزه نیست بلکه هدایت آن است.

بزرگترین مشکل در جهان مستلزم بزرگ‌ترین راه حل در دنیاست: افزایش فوری و جهان شمول روابط انسانی و کلمات جای درستی برای شروع آن است.

هفت کلمه جادویی در این کتاب تنها کلمات نیستند. آن‌ها در دل نیازهایی که هر انسانی دارد ریشه دارند.

تیم دیوید (Tim David)، نویسندۀ این کتاب، از سن نوزده سالگی یک شعبده‌باز و تردست حرفه‌ای بوده و در حدود سیصد نمایش در سال اجرا کرده است. او کار خود را با تمرین و آموزش شعبده و تردستی ادامه داد و در سال 2010 به عنوان "بهترین شعبده‌باز آمریکای شمالی" شناخته شد. شبکه پرطرفدار او در اینترنت بیش از یکصد هزار بازدید در ماه دریافت کرده و شاگردانش از بیش از هفتاد کشور از سراسر جهان دور هم جمع شده‌اند. تیم در حال حاضر تمرکز خود را معطوف به کمک به مردم برای برقراری ارتباطات مفیدتر و مؤثرتر کرده است. او هر ساله علاوه بر برنامه‌های صوتی‌اش، کتاب‌های الکترونیکی و برنامه‌های الکترونیکی‌اش، بیش از صد سخنرانی و جلسات تمرین برگزار می‌کند.

جملات برگزیده کتاب کلمات جادویی (Magic Word):

- مردم آنچه شما انجام می‌دهید نمی‌خرند بلکه علت انجام کارتان را می‌خرند.
- رهبران بزرگ نه تنها می‌گویند "متشکرم" بلکه یک "فرهنگ تشکر" در جامعه اطرافیان خود به وجود می‌آورند.
- زبان مهم نیست، طرز بیان هم مهم نیست، حتی منظور کسی هم مهم نیست، اما چیزی که بر من اثر گذاشته است مهم است.
- مردم آنچه شما به آن‌ها می‌گویید باور نمی‌کنند. به ندرت آنچه نشان‌شان دهید باور می‌کنند. اغلب هر چه دوستان‌شان به آن‌ها می‌گویند باور می‌کنند. آن‌ها همیشه آنچه را که درباره خودشان می‌گویند باور می‌کنند.

در بخشی از کتاب کلمات جادویی می‌خوانیم:

در هر مباحثه، مذاکره، فروش، جلسه بررسی عملکرد، یا پلتفرم ارائه، شما باید تلاش کنید هر چه زودتر یک "بله" پیدا کنید. همیشه چیزی هست که هر دوی شما می‌توانید به آن بله بگویید. از این که اولین نفر باشید که بله می‌گوید، نترسید.

بله گفتن در آغاز یک مواجهه، تنش‌ها را کاهش می‌دهد، آرامش به وجود می‌آورد و ذهن‌ها را باز می‌کند.

شما حتی مجبور نیستید که این پذیرش را عملا ابراز نمایید. در ابتدای مواجهه زبان بدنتان میتواند بسیار جلو برود. وقتی کسی در ابتدا با شما برخورد می‌کند، مغز او یک "ارزیابی تهدید" سریع انجام می‌دهد. او به دنبال سر نخ‌هایی برای پاسخ به این سوال می‌گردد که "آیا می‌توانم به تو اعتماد کنم؟" حالت بدنتان، ارتباط دیداریتان، دست دادنتان، پاهایتان، آوای کلی صدایتان و باقی نشانه‌های غیر کلامی شما همگی باید یک پیام را فریاد بزنند :"بله"

پس لبخند بزنید: یک ژست باز به بدن خود بدهید. کاملا رو در روی آنان باشید و کمی به جلو خم شوید. ارتباط چشمی استوار را حفظ نمایید. (بدون آنکه خیره شوید) به کنش‌هایشان پاسخ دهید. هرگز به کسی اشاره نکنید. دست به سینه نشوید. بینی‌تان را زیادی بالا نگیرید. رعایت کردن این قوانین ساده زبان بدن شما را کمک می‌کند تا از هر جلسه ارزیابی عملکرد سر بلند بیرون بیایید. "بله"‌ای که شما با بدن خود می‌گویید موجب می‌شود شخص مقابل با شما احساس آرامشی مداوم داشته باشد.

 ۱۸۴ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بله
ولی
چون
نامشان
اگر
کمک
متشکرم
نتیجه گیری

راهنمای دانلود کتاب کلمات جادویی

برای دانلود کتاب کلمات جادویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلمات جادویی
یونس عباسی
۱۳۹۷/۶/۲۶
Perfect 👌
محمد قوامی
۱۳۹۸/۹/۳
نکته سنج و خیلی زیرکانه و جالب بود
خیلی عالی و کاربردی، فقط تمرین و تکرار لازم داره که ملکه ذهنمون بشه. سپاس کتابراه🌹🙏
اسماعیل نوروزی
۱۳۹۸/۸/۲۰
کتاب بسیار خوب و پر محتوائیست و از مطالبش بهره خوبی میتوان گرفت...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)