دانلود کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی

  • از: نرگس علی مردانی
  • ناشر: نشر وزرا
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی

گفتاری پیرامون «کویر» اثر دکتر علی شریعتی: شش فصل اول کتاب کویر اثر جاودانه دکتر علی شریعتی بانضمام تحلیل آن توسط نرگس علی مردانی

در تاریخ هر کشور به مفاخر و برجستگانی برمی‌خوریم که مایه مباهات و افتخار مردم بوده و محبوبیت آنها سالها پابرجاست. این مفاخر جزئی از فرهنگ و میراث ماندگار آن کشور محسوب می‌شوند و دولت‌ها و مردم می‌کوشند به انحاء مختلف این مواریث را حفظ و به نسل بعد منتقل کنند. ادیبان، شعرا، دانشمندان علوم طبیعی، سیاسیون خوشنام و... به طور یکسان کما بیش نامشان در تاریخ یک کشور ماندگار می‌شود و ماندگاری آثار زندگی آنان بیشتر از طریق انتقال آن به نسل‌های بعدی ممکن است.

دکتر علی شریعتی یکی از این مفاخر است که همزمان در چند زمینه و حوزه نامی آشنا و ماندگار در قاموس فرهنگی این کشور از خود بر جای گذاشته است. او نه تنها ادیب و نویسنده‌ای خوش قریحه بلکه ایدئولوگی مذهبی و ملی و از سویی سیاستمداری انقلابی و آزادیخواه بود و از سوی دیگر سخنور و سخنرانی چیره دست و صاحب سبک به شمار می‌رفت.

بازشناسی «کویر» و شناساندن دوباره آن به نسل جوان کوششی در جهت تمجید و بزرگداشت این اثر و نگارنده آن است. جنبش‌زایی و حرکت‌آفرینی که مهمترین هدف خالق کویر است تنها این گونه تحقق می‌یابد.

 ۱۷۲ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-91829-2-3 

چاپ ۱۳۹۰: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
کویر چیست؟
بیکرانه کویر
کویر
کاریز
نامه ای به دوستم
دوست داشتن برتر از عشق است
معبودهای من
تراژدی الهی
در باغ ابسرواتوار

راهنمای دانلود کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی

برای دانلود کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی
ماندانا نعیمیان
۱۳۹۹/۱/۲۰
از ابتدای کتاب هر چه که به انتها نزدیکتر میشدم سر در گمی و ندانم ندانم در من اوج میگرفت هر چند در قسمتهایی از کتاب آنچه که با روح ساده‌ی آدمی سازگار است حال خوش و سبکی داشتم. به نظر من کتابی است که ذهن انسان را گرداب وار میچرخاند تا جایی که خالی شوی.
Mohammad Safdari
۱۳۹۸/۴/۳۰
This is the best app that I have used yet
زهرا حمیدی سوها
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
هنوز نخوندم اما میدونم از کتاب‌های کوبنده ایشون هستش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)