دانلود کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین

کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین، 39‌امین پژوهش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین است که به کوشش سید مرتضی موسویان به گردآوری شده است.

در سال 1998، وزارت خانه‌های چین مجوز مرکز اطلاعاتی شبکه‌های اینترنتی یا CNNIC را صادر کرد تا نهادهای اینترنتی مرتبط را ساماندهی کند تا بتواند یک پژوهش توسعه اینترنت را بصورت مشترک انجام دهد. از آن زمان به بعد، CNNIC تعداد 38 پژوهش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین را به چاپ رسانید.

تمامی مقالات و گزارش‌های CNNIC شاهد فرآیند توسه کلی صنعت اینترنتی چین بوده‌اند. با داده‌های مشخص و عینی، این مقاله‌ها مبنای قابل ملاحظه‌ای برای وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی چین و شرکت‌هایی برای اداره توسعه اینترنت در چین بوده‌اند تا بتوان تصمیم‌های مرتبط با آن را اتخاذ نمود.

از سال 8991 به بعد، CNNIC در حال صدور مقاله‌ای آماری در رابطه با توسعه اینترنت در ابتدا و اواسط هر سال در چین بود. اینترنت تأثیر رو به رشدی بر روی ثبات اجتماعی، توسعه اقتصادی و توسعه فرهنگی و همچنین راهبرد کلی توسعه سایبری دارد که توانسته است رو به جلو حرکت کند. به عنوان شاهدی برای توسعه اینترنت، مسئولیت CNNIC گسترش پیدا کرد و سبب تعمیق نظرسنجی آن در رابطه با استفاده کل جامعه از اینترنت شد.

کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین (Statistical report on internet development in China) به طور کلی از پنج فصل تشکیل شده است: منابع پایه، نرم‌افزارهای بنگاه‌های اقتصادی، نرم‌افزارهای شخصی، نرم‌افزارهای دولتی و امنیت سایبری. فصل مربوط به منابع پایه توسعه منابع پایه برای اینترنت در چین را به‌طور خلاصه معرفی می‌کند. فصل مربوط به نرم‌افزارهای بنگاه‌های اقتصادی نظرسنجی‌هایی در رابطه با شرکت‌‌های چینی و شناخت و آگاهی آن‌ها از کاربرد اینترنت در عملیات‌‌های این بنگاه‌‌‌های اقتصادی را انجام داده‌اند.

فصل مربوط به کاربرد‌‌های شخصی به اندازه و ساختار کاربر‌‌های اینترنتی اختصاص داده شده‌ است و محیط مربوط به دسترسی اینترنت و توسعه کاربرد‌‌های شخصی اینترنت را توضیح می‌دهد، فصل مربوط به کاربرد‌‌های دولتی بر روی خاصه‌ای از خدمات دولت الکترونیکی و توسعه ژنگووتوشائو (ریاست امور دولتی براساس Top App News) و ویبو (Weibo) رسمی امور دولتی. فصل مربوط به امنیت سایبری نیز بر روی موقعیت اساسی امنیت سایبری داخلی متمرکز شده است.

هدف از نگارش کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین، توضیح عینی و صحیح در رابطه با توسعه اینترنت و نرم‌افزارهای IT در چین در سال 2016 و در راستای پنج فصل از پیش گفته شده است.

 ۱۰۸ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8415-88-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۸۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: منابع پایه اینترنت
فصل دوم: توسعه اینترنت پایه‌ی بنگاه‌های اقتصادی
فصل سوم: نرم‌افزارهای پایه‌ی اینترنتی بنگاه‌های اقتصادی
فصل چهارم: نرم‌افزارهای اینترنتی مورد استفاده در فرآیندها و عملیات‌های بنگاه‌های اقتصادی
فصل پنجم: نرم‌افزارهای اینترنتی در تحول و دگرگونی بنگاه‌های اقتصادی
فصل ششم: مروری بر روی مقیاس بنگاهی فهرست شده‌ی اینترنت
فصل هفتم: اندازه و ساختار کاربران اینترنتی
فصل هشتم: محیط دسترسی به اینترنت
فصل نهم: توسعه نرم‌افزارهای اینترنتی شخصی
چکیده

راهنمای دانلود کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین

برای دانلود کتاب گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گزارش آماری در رابطه با توسعه اینترنت در چین