دانلود کتاب یوگا و حرکت درمانی

  • از: هادی گلی
  • ناشر: انتشارات جالیز
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب یوگا و حرکت درمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یوگا و حرکت درمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یوگا و حرکت درمانی

کتاب یوگا و حرکت درمانی نوشته‌ی هادی گلی، بسیار هدفمند و بدون هیچ نظر پزشکی، به معرفی تمرینات یوگا و نقش آن‌ها در اصلاح وضعیت اسکلتی - عضلانی می‌پردازد.

فعالیت‌های بدنی و ورزشی یکی از بهترین روش‌ها برای پیشگیری و به تأخیر انداختن یا درمان مشکلات ناشی از فرآیند پیری هستند و تأثیر مثبتی بر کیفیت زندگی افراد دارند.

تحرک نداشتن و انجام فعالیت‌های تکراری، نیازمند داشتن دانش انجام حرکات صحیح برای پیشگیری از آسیب‌های اسکلتی - عضلانی در تمامی سنین است که با رعایت کردن آن‌ها سلامت جسمانی کمتر در معرض خطر قرار می‌گیرد.

کتاب یوگا و حرکت درمانی، اثری جامع و کاملاً قابل فهم برای عموم پیرامون آسیب‌های اسکلتی - عضلانی و حرکات اصلاحی کاربردی می‌باشد.

در بخشی از کتاب یوگا و حرکت درمانی می‌خوانیم:

به التهاب تاندون عضلات، تاندونیت گویند که شایع‌ترین عامل درد شانه است. تاندونیت عبارت است از یک ضایعه خفیف در تاندون بصورت پارگی‌های میکروسکوپی که با یک مرحله التهابی (درجه پائین) دنبال می‌گردد. تاندون عضلات روتاتور کاف و دو سر بازویی بیشتر دچار تاندونیت می‌شوند.

نکته مهم: در بیمارانی که دچار التهاب تکراری در تاندون روتاتور کاف هستند نباید از گرمای موضعی استفاده کرد. زیرا ناراحتی بیمار را تشدید می‌کند. ولی سرمای موضعی در تسکین درد موثر است.

 ۱۲۵ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6411-53-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آسیب شناسی دستگاه اسکلتی - عضلانی
فصل دوم: مراقبت‌های عمومی (یوگای سلامت)
فصل سوم: آسیب‌های اسکلتی - عضلانی
فصل چهارم: برنامه‌های اصلاحی

راهنمای دانلود کتاب یوگا و حرکت درمانی

برای دانلود کتاب یوگا و حرکت درمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یوگا و حرکت درمانی
حمیده محمدآبادی
۱۳۹۸/۹/۳۰
عالی هس حتما بعد از کتابی که دارم میخونم میخرمش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)