دانلود کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند

  • از: سیما سروشه
  • ناشر: انتشارات ماهابه
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند

کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند نوشته‌ی سیما سروشه به ماجرای زندگی سه دختر جوان می‌پردازد که دوستان صمیمی یکدیگر محسوب می‌شوند. این سه دختر به رغم صمیمیت و شیطنت‌های رایج، شخصیت‌های کاملاً متفاوتی دارند و همین تفاوت‌هاست که بر جذابیت داستان زندگی این دختران می‌افزاید.

سیما سروشه کتاب خود را با ماجرای درس و مدرسه و امتحان آغاز می‌کند اما هر چه شخصیت‌های بازیگوش داستان، بزرگ ‌می‌شوند داستان نیز رنگ و بوی جدی‌تری به خود می‌گیرد. نگار راوی و شخصیت اصلی کتابِ یک نفر باید مرا پیدا کند محسوب می‌شود. او سنگ صبور و محرم اسرار دو دوست دیگر است و از تمامی احساسات و روابط آن‌ها با خبر است؛ بنابراین، ما در کنار نگار شاهد بزرگ شدن شخصیت‌ها و تغییر حال و هوای آن‌ها از کودکی به بزرگسالی هستیم. در این میان، نگار هم در طولِ این داستان پرفراز و نشیب تغییرات بزرگی می‌کند و تابوهای بسیار زیادی را در زندگی خود می‌شکند.

نویسنده‌ی این کتاب، داستان خود را با زبانی ساده بیان کرده و بیشتر تمرکز خود را بر روی شخصیت‌پردازی و باورپذیری قهرمان‌های قصه‌ی خود گذاشته است تا مخاطب را هر چه بیشتر با خود همراه کند.

در بخشی از کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند می‌خوانیم:

آخرین روز امتحانات ثلث سوم بود و گرمای خرداد ماه مثل تنور داغ نانوائی آدم رو برشته می‌کرد. ما سه نفر از شدت گرما در حال لَه لَه زدن، زیر سایۀ تک درخت روبروی ایستگاه اتوبوس ایستاده بودیم. جمع بقیه همکلاسی‎هامون که هنوز در حال بحث و جدل درباره امتحان بودند، توی ایستگاه و روی نیمکت در حال جلز و ولز کردن بودند. از ماجرای شب عید، وقتی اون‎ها ما سه نفر رو از کلاس تقویتی فوق‎العادۀ فیزیک کنار گذاشتند و بدون اطلاع ما رفتند سر کلاس و بعد هم دعوای مفصلی با من کردند، بین ما و اون‎ها کاملاً جدائی افتاد و دلیلش هم این بود که شاگرد اول کلاس با وقاحت تمام، تو روی من گفت: «شما سه تا تنبل، درس و مدرسه رو می‎خواید چکار؟ برید به شیطنت‎ها و خرابکاریاتون برسید!» من هم که کلاً تحمل بی‎حرمتی رو نمی‎کردم، سیلی جانانه‎ای توی گوشش زدم. به‎ هر حال این دعوا و کتک کاری باعث لجبازی بیشتر من شد و تصمیم گرفتم تو پوز دخترۀ پر رو بزنم.

 ۵۵۹ صفحه، ۸۲۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5205-87-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۸۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند

برای دانلود کتاب یک نفر باید مرا پیدا کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک نفر باید مرا پیدا کند