دانلود کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

  • از: لوئیز ال هی
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۳۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول نوشتهٔ لوئیز ال هی(Louise Hay) دربارهٔ تفکری سخن می‌گوید که رضایت از زندگی را به روزمرهٔ ما جذب می‌کند و تمرین‌هایی که برای تغییر زندگی به سمت رشد باید در 21 روز انجام داد.

حتما برای شما هم پیش آمده که از شرایط خود راضی نبودید اما هر چه تلاش کردید نتوانستید اوضاع را بهبود ببخشید. لوئیز ال هی در این کتاب می‌گوید که این مشکل از درون شماست و برای رسیدن به آنچه می‌خواهید باید تمرین کنید. در این کتاب، ۲۱ روز برای رسیدن به تحول را می‌گذرانید. هر فصل مربوط به یک روز است که موضوعی مختص به خودش دارد همینطور هر روز تمرین‌ها و عبارات تاکیدی دارد که بهتر است برای انجام آن‌ها کاغذ و خودکار همراه‌تان داشته باشید.

لوییز هی، به عنوان یکی از مربیان پیشگام در زمینه خودباوری شناخته می‌شود. او که دوران کودکی و نوجوانی سختی را پشت سر گذاشته بود، از شیکاگو به نیویورک رفت و در آنجا با آثار فلورانس اسکاول شین و ارنست هولمز در خصوص تفکر نو آشنا شد. در آن زمان آن‌ها ادعا می‌کردند که خوش‌بینی می‌تواند شرایط مادی مردم را تغییر داده و همچنین مشکلات جسمی ‌را برطرف سازد.

این کتاب در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با خواندن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که مطالعه کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۹۰ صفحه، ۷۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکرو کتاب چیست؟
درباره نویسنده
درباره کتاب
مقدمه
فصل اول
روز اول عبارت‌های تاکیدی چه هستند؟
فصل دوم
روز دوم: قدرت عبارات تاکیدی
فصل سوم
روز سوم:اعتماد به نفس
فصل چهارم
روز چهارم تغییر
فصل پنجم
روز پنجم: احساسات
فصل ششم
روز ششم: افکار انتقادی
فصل هفتم
روز هفتم: رها کردن گذشته
فصل هشتم
روز هشتم: بخشش
فصل نهم
روز نهم سلامتی
فصل دهم
روز دهم: به سوی سلامتی بیشتر
فصل یازدهم
روز یازدهم: دوست داشتن خود
فصل دوازدهم
روز دوازدهم: دوست
فصل سیزدهم
روز سیزدهم: روابط عاشقانه
فصل چهاردهم
روز چهاردهم: خلاقیت
فصل پانزدهم
روز پانزدهم: کار
فصل شانزدهم
روز شانزدهم پول ورفاه
فصل هفدهم
روز هفدهم: رفتارهای عادتی
فصل هجدهم
روز هجدهم: بالا رفتن سن
فصل نوزدهم
روز نوزدهم: زندگی بدون تشویش و نگرانی
فصل بیستم
روز بیستم: تمرین عبارات تاکیدی
فصل بیست و یک
روز بیست و یکم
پایان

راهنمای دانلود کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

برای دانلود کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

نظرات کتاب ۲۱ روز تا رسیدن به تحول

hoda L
۱۳۹۶/۷/۶
میکرو کتابها خیلی جالب و مفید هستند اما اگر کتاب اصلی و کاملش رو هم در کتابراه قرار بدید خیلی بهتره. برای کسانی که وقت مطالعه دارند کتاب کامل رو بخونن قطعا درکش راحتر و عمیق تر میشه. اما برای خوندن دفعه دوم و چندم میکرو کتاب با توجه به مختصر و مفید بودنش خیلی عالیه و باعث صرفه جویی در وقت میشه.
با تشکر از کتابراه
امیرمحمد فرجی
۱۳۹۶/۵/۱۱
کتاب خوبیه. اما لازم به ذکر هست وقتی نظرات رو میخونیم یه کتاب خیلی معرکه و فوق العاده تو ذهن ما نقش میبنده که بعد از خوندن کتاب به ذوق ادم لطمه میزنه. بهتره از توقعات کمی پایین تر کتاب رو در نظر بگیریم. مرسی از نویسنده کتاب
امیرحسین حسین زاده
۱۳۹۶/۷/۳
دوبار کل کتاب رو خوندم و بار سوم که اومدم شروع کنم به خودم گفتم "ببین انصافاً اینبار دیگه بفهم"و خوشبختانه درک کردم چی میگه، یه مقدار قلم نویسنده رویایی بوده ولی خب همچین بی‌تاثیر هم نیست من خوشم اومد ازش، 21 راه برای اعصاب آروم هم میشه اسمشو گذاشت!
مشاهد همه نظرات (۷۸)