دانلود کتاب 100 ایده توپ: هم ایرانی هم موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 100 ایده توپ: هم ایرانی هم موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 100 ایده توپ: هم ایرانی هم موفق

مجید خزایی در کتاب 100 ایده توپ: هم ایرانی هم موفق، از کسب و کارها، استارت آپ‌ها و کارآفرینان موفق ایرانی در چند سال اخیر می‌گوید. در واقع آن ها را معرفی می‌کند، با این هدف که بدانیم برای موفق شدن نیاز به سرمایه یا ایده بسیار خاصی نیستیم. فقط کافی است چشم‌هایمان را ببندیم و ایده‌هایمان را به درستی اجرا کنیم.

تمامی مطالب کتاب 100 ایده توپ از دو سایت استارتاپ‌شو و نقشاپ برداشت شده، فقط به این خاطر که بتوانیم بهتر باور کنیم ایده‌های ساده به شرط اجرا خیلی می‌توانند ثروت ساز باشند. لطفا این اثر را بارها مرور کنید تا خلاقیت و باورپذیری ذهن‌تان تقویت شود.

پس به این نتیجه می‌رسیم که...! چشمان خود را ببندیم و ایده‌مون رو اجرا کنیم

در بخشی از کتاب 100 ایده توپ می‌خوانیم:

بلندگو، اولین و تنها فروشگاه اینترنتی آلبوم‌های اورجینال موسیقی ایرانی هست که در بهار سال 1395 با هدف حمایت از هنرمندان ایرانی، حفظ قانون کپی رایت و همچنین ترویج خرید آلبوم اورجینال و عدم دانلود غیر قانونی شروع به کار کرده است.

شاید چند سالی است خرید آلبوم‌های اورجینال در ایران بصورت جدی باب شده اما همچنان عده ای هستند که آلبوم‌ها را بصورت غیر قانونی دانلود و یا کپی می‌کنند، شاید ایده و هدف بلندگو در نگاه اول بیهوده باشد چون با وجود سایت‌های دانلود غیر قانونی موسیقی دیگر نیاز به وجود چنین سایت‌هایی نیست اما هدف اصلی بلندگو حمایت از هنرمندان ایرانی است و همچنین ترویج فرهنگ خرید آلبوم اورجینال و دانلود قانونی موسیقی است که شاید این راه بتواند کمکی در ارتقا این فرهنگ کند.

از طرف دیگر طرفدارانی هستند که همواره فقط نسخه اورجینال آلبوم‌ها را تهیه می‌کنند و بلندگو برای آن دسته از کسانی که دسترسی مستقیم به فروشگاه‌های فرهنگی ندارند یا به هر نحوی قادر به تهیه آلبوم بصورت اورجینال نیستند گزینه مناسبی است.

 ۱۱۷ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8931-16-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 100 ایده توپ: هم ایرانی هم موفق

برای دانلود کتاب 100 ایده توپ: هم ایرانی هم موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  100 ایده توپ: هم ایرانی هم موفق
Amir Komeijani
۱۳۹۷/۱۱/۱۹
ایده پردازی خیلی خوبه و اصولا افراد ایده پرداز در کنار خلق کسب و کار جدید به رشد و ارتقاء وضعیت معیشت دیگر افراد جامعه توجه دارند، کارآفرینی یه جورایی عاقبت بخیری به همراه داره و حس خوبی همیشه همراه آدم هست
مجید خزایی
۱۳۹۷/۶/۲۲
خیلی ممنونم از حسن توجه دوستان گرامی _ امیدوارم این کتاب تلنگری برای هممون باشه که ایده هامون رو جدی بگیریم
محمد مریخی
۱۳۹۹/۶/۱۰
سلام و خسته نباشید
توقع بیشتری داشتم، همانطور که خود نویسنده محترم هم عنوان کرده بودند کتاب کپی برداری از دو سایت بود اما بسیاری از استارت آپ‌های معرفی شده سایت خود رو جمع کرده بودند و ایده‌ها خام بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)