دانلود کتاب 110 راز تربیت کودک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 110 راز تربیت کودک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 110 راز تربیت کودک

کتاب 110 راز تربیت کودک به قلم رویا مشتاقیان، رازهای تربیت کودکان که گلچین نظرات مختلف روان‌شناسان و کارشناسان تربیتی است را مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهد.

وقتی سخن از تربیت بچه‌ها به میان می‌آید، اولین و مهم‌ترین عاملی که بر آن‌ها تاثیر می‌گذارد نوع رفتار و زندگی پدر و مادر است. بچه‌ها مثل یک دوربین فیلمبرداری رفتارهای شما را ضبط می‌کنند. برای آنکه پایۀ تربیت کودکان درست شکل بگیرد، در درجه اول شما باید رفتاری صمیمی در پیش بگیرید تا بچه‌ها الگوی صحیح را بیاموزند. با درک شخصیت، خلق و خوی کودک و یک شیوه تربیتی مناسب، می‌توانید توانایی‌ها و استعدادهای کودکتان را شناسایی کنید اما روشی قطعی که بتوان آن را برای تربیت تمام کودکان به کار گرفت وجود ندارد.

برای پرورش یک کودک سالم هیچ‌گونه روش منحصر به فردی وجود ندارد تا شما را در این راه یاری دهد. شما باید شیوه‌های متفاوتی را بررسی کرده و با آگاهی کامل از آن‌ها بهره بگیرید.

بر اساس موقعیت‌های مختلف شما ملزم به تغییر روش‌های تربیتی خود هستید. فراموش نکنید که هیچ شیوه از پیش تعیین شده‌ای برای تربیت کودکان وجود ندارد. با بکارگیری این نکات در تربیت کودکان‌تان می‌توانید فرزندانی کوشا، متعهد و مسئول بار آورده و فردایی بهتر در اختیار آن‌ها قرار دهید.

در بخشی از کتاب 110 راز تربیت کودک می‌خوانیم:

برخی از والدین وقتی کودک شیئی را می‌شکند یا خراب‌کاری می‌کند او را با واژه‌های غلطی ناراحت می‌کنند. این کار اصلاً درست نیست. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم از داد زدن بر سر بچه‌ها در مورد نحوه تمیزکاری جداً خودداری کنید. می‌توانید با خونسردی به آن‌ها توضیحات لازم را بدهید تا با مشارکتی دوستانه یک همکاری مفید را تجربه کنید.

اساس این نوع همکاری‌ها، روحیه کار دسته‌جمعی را میان افراد خانواده بالا می‌برد و به آن‌ها آموزش می‌دهد. بدین ترتیب مسئولیت تمیز کردن خانه با مشارکت و همکاری همه اعضای خانواده انجام می‌شود. با این اقدامات، علاوه بر افزایش صمیمیت، روح همکاری و مشارکت در خانواده تقویت می‌شود و اعتماد به نفس فرزندان به واسطه قبول مسئولیت بالا می‌رود.

 ۱۱۴ صفحه، ۳۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-98132-4-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 110 راز تربیت کودک

برای دانلود کتاب 110 راز تربیت کودک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  110 راز تربیت کودک
Zahra Shafieyesarvestani
۱۳۹۹/۴/۱۸
عااالی. ممنون از کتابراه
Ate Fatfhh
۱۳۹۹/۴/۱۰
عالی بود خیلی خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)