دانلود کتاب 110 راز فنگ شویی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 110 راز فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 110 راز فنگ شویی

کتاب 110 راز فنگ شویی به قلم زینب مملکت دوست، نکاتی را که برای ایجاد نظم در دفتر کار یا محل زندگی‌تان تأثیرگذار است در اختیارتان قرار می‌دهد.

فنگ شویی از ترکیب واژه‌های چینی فنگ (feng) به معنای باد و شویی (shui) به معنای آب تشکیل شده است. ترکیب این دو واژه تداعی‌گر مفهوم حرکت آفرین باد و آب است و همچنین بیانگر تضاد این دو در عین همراهی موزون آن‌هاست.

فنگ شویی نظم، ترتیب و توازن را به تمام زمینه‌های زندگی، از کسب و کار و سلامتی گرفته تا رفتارتان با خانواده و دوستان و همکاران باز می‌گرداند و همچنین به شما در طراحی منزل و محل کار و باغتان کمک می‌کند. اگر در تمام این موارد فنگ شویی را رعایت کنید، می‌توانید نظم و توازن را در زندگی‌تان برقرار کرده و به موفقیت برسید.

با رعایت و اجرای تغییراتی که فنگ شویی به شما توصیه می‌کند، نه تنها خودتان بلکه تمام افراد خانواده و همکاران‌تان نیز غیرمستقیم این تأثیر مثبت را حس خواهند کرد.

در واقع این کتاب به شما نشان می‌دهد که با رعایت چیزهای ساده، چند قدم به ایده‌آل‌ شدن نزدیک‌تر می‌شوید.

در بخشی از کتاب 110 راز فنگ شویی می‌خوانیم:

بوی خوش عود به روح شما آرامش می‌بخشد، هاله شما را از انرژی‌های منفی پاک و شما را آماده انجام مراقبه می‌کند. عود سطح انرژی مثبت محیط را بالا می‌برد. معمولاً روغن و مایع عود در دکوراسیون‌ها و بیشتر در قسمت سرویس بهداشتی منزل به کار می‌رود و تأثیر زیادی در پاک‌سازی محیط دارد.

رایحه‌های موجود در عود علاوه بر برانگیختگی در انسان و افزایش سرزندگی باعث ارتباط شخص با درون خودش و یا مراقبه می‌شود. استفاده از عود و استنشاق رایحه آن باعث ایجاد و ارسال پیام‌های عصبی به مغز و دریافت واکنش‌های مثبت می‌شود. استفاده از این روش درمانی که به رایحه درمانی یا آروماتراپی معروف است، از بی‌خطرترین و ارزانترین راه‌های درمانی محسوب می‌شود به شرط اینکه بدانیم هر عود و هر رایحه چه کاربردی دارد.

 ۱۱۴ صفحه، ۱۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-98132-0-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 110 راز فنگ شویی

برای دانلود کتاب 110 راز فنگ شویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  110 راز فنگ شویی

نظرات کتاب 110 راز فنگ شویی

Helma Movahedi
۱۳۹۹/۱/۱۹
کتاب مفیدی بود هرچند من در سایت خبرگزازی جوان یه مقاله خوندم رد رابطه با فنگ شویی و خیلی جامع و خوب بود بعد این کتابو خریدم اما چند تا نکته اضافی بیشتر نداشت. در کل خوب بود ولی همون روایات خودمون از معصومین بود تقریبا با یه کم تغییر.
sin sad
۱۳۹۸/۷/۲۲
خلاصه، مفید و کاربردی. کتابراه عزیز مرسی بابت این کتاب خوبی که در اختیارمون قرار دادی و سرکار خانم مملکت دوست خیلی مرسی بابت تالیف خوبتون براتون کلی آرزوی خوب میکنم 🌷
Anahita Ganji
۱۳۹۹/۹/۱۶
یه سری نکات تکراری داره ولی در کل خوب بود من هر کتابی در مورد فنگ شویی باشه میخونم چون میخوام تو کارم استفاده کنم ازش برای کارفرما
مشاهد همه نظرات (۲۲)