دانلود کتاب 12 اصل رهبری عالی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 12 اصل رهبری عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 12 اصل رهبری عالی

کتاب 12 اصل رهبری عالی: رهبران چگونه به عملکرد شگفت انگیز می‌رسند، اثر برایان تریسی، توانایى شما را به عنوان یک رهبر براى احاطه بر رهبرى عالى، توضیح می‌دهد. این کتاب به شما کمک مى‌کند در کار و تجارت خود به اوج رسید.

داشتن نظم و انضباط شخصى، برای موفقیت در هر فعالیت اقتصادى ضروری است. ناپلئون هیل پس از 22 سال مصاحبه و گفتگو با 500 تن از ثروتمندترین و موفق‌ترین مردان آمریکا به این نتیجه رسید که نظم و انضباط شخصى، شاه‌کلید رسیدن به ثروت است. وقتى انضباط شخصى وجود داشته باشد، همه‌چیز امکان‌پذیر است. اما بدون نظم و انضباط شخصى، عملاً هیچ کارى امکان‌پذیر نیست.

نظم و انضباط و اصول رهبرى که در کتاب 12 اصل رهبری عالی (12disciplines of leadership excellence: how leaders sustainable high performance) توضیح داده شده‌اند، کیفیاتى آموختنى هستند که به عزم و اراده راسخ و مداومت و پشتکار احتیاج دارند. خبر خوش این است که هر یک از این اصول را با تمرین و تکرار مى‌توان آموخت. به قول گوته: «همه‌چیز قبل از اینکه ساده شود دشوار است.» ایجاد نظم و انضباط ضرورى در آغاز اقدامى به شدت دشوار است. دو قدم به جلو برمى‌دارید و یک قدم به عقب. اما وقتى نظمى را ایجاد کردید، شکل خودکار پیدا مى‌کند و سپس به راحتى بیشترى مى‌توانید در فعالیت خود از آن استفاده کنید.

برایان تریسی (Brain tracy) می‌گوید، هرچه مداومت بیشترى داشته باشید، به نظم شخصى بیشترى مى‌رسید. رابطه مستقیم دیگرى میان نظم شخصى و کیفیات عزت‌نفس، اعتمادبه‌نفس و شأن و منزلت شخصى قابل رؤیت است. هرچه با پشتکار بیشترى نظم‌هاى انتخابى خود را دنبال کنید، بیشتر خودتان را دوست مى‌دارید و به خودتان احترام مى‌گذارید. اعتمادبه‌نفس و خوشبینى بیشترى پیدا مى‌کنید و در همه زمینه‌هاى زندگى خود مؤثرتر ظاهر مى‌گردید. وقتى نظم و انضباط شخصى رهبرى را در خود ایجاد مى‌کنید، به رهبرى قدرتمندتر و مطلع‌تر تبدیل مى‌شوید، کار بیشترى صورت مى‌دهید و در هر تلاشى که مى‌کنید به موفقیت سطح بالاترى دست پیدا مى‌کنید.

 ۲۵۶ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118-187-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: نظم رهبرى عالى
فصل 2: اصل روشنى
فصل 3: اصل کنترل
فصل 4: اصل منش
فصل 5: اصل صلاحیت
فصل 6: اصل رقابت
فصل 7: اصل خلاقیت
فصل 8: اصل شجاعت
فصل 9: اصل توجه به کارکنان
فصل 10: اصل مدیریت تغییر
فصل 11: اصل تمرکز
فصل 12: اصل تعالى شخصى

راهنمای دانلود کتاب 12 اصل رهبری عالی

برای دانلود کتاب 12 اصل رهبری عالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  12 اصل رهبری عالی
javad illi
۱۳۹۹/۵/۱۱
کتاب خوبیه صوتیشم دارم
سید جعفر بادی
۱۳۹۶/۸/۱۲
عالی بود. راهنمای خوبی برای مدیران است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)