دانلود کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین

کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین نوشته‌ی جد جورچنکو، به شما کمک می‌کند تا با پاسخ دادن به سوالات این اثر پایه و اساس محکمی برای رابطه‌تان بسازید و به بخش‌هایی از وجود شریک عاطفی‌تان که تا به حال از آن‌ها آگاهی نداشته‌اید، دست پیدا کنید.

عشق، دوستی و شوق جنسی عناصر اساسی روابط پایدار هستند. در حالی که آن‌ها به هیچ وجه تنها عوامل نیستند، اما ضروری‌اند. رابطه‌ای که فاقد این خصوصیات است، مانند پختن کیک شکلاتی و اضافه نکردن شکلات، تخم مرغ یا شکر است. هنگامی که اجزای کلیدی نباشند، یک خوراکی لذت بخش، کسل کننده و بی‌مزه می‌شود.

احساس بودن در روابطی که بی‌هیجان، بی‌کیفیت یا تکراری هستند، حقیقتاً افسرده کننده است. خبر خوب این است که اگر رابطه شما در حال رکود است، لازم نیست بدینسان بماند. علاوه بر این، اگر شما یکی از آن زوج‌های خوشبخت هستید که در حال حاضر با عزیز خود ارتباطی مبتنی بر علاقه دارید، سؤالات موجود در این کتاب به شما در ساخت پایه و اساس محکمی برای رابطه‌تان کمک می‌کند.

جد جورچنکو (Jed Jurchenko) در کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین (131Creative Conversations For Couples) سوالاتی مطرح می‌کند که به حضور فعال هر دو طرف رابطه نیازمند است، مهم نیست که در شروع رابطه خود هستید یا در اواسط آن یا حتی اگر رابطه شما در حال زوال است، اگر بودن یا ماندن هنوز هم برایتان مهم است برایش وقت بگذارید و به سوالات این کتاب یک به یک پاسخ دهید.

در بخشی از کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین می‌خوانیم:

کار کردن روی این کتاب به عنوان یک زن و شوهر یک موهبت است. این موهبت زمان، موهبت آگاهی و بیشتر از همه موهبت شماست. زمانی‌که من و همسرم شروع به ملاقات هم کردیم، من کتاب مشابهی از سؤالات را در اتومبیل خود نگه داشته بودم. من و جِنی روی هریک از سؤالات - یک به یک - طی چند هفته کار کردیم. ما امیدها، رویاها و چشم انداز زندگی خود را با یکدیگر در میان گذاشتیم. در کافی شاپ‌ها خندیدیم، سر میز‌های شام گپ زدیم و ضمن استراحت در ساحل، به صورت نوبتی از هم سؤالاتی می‌پرسیدیم.

این زمان‌های اشتراک‌گذاری دوطرفه، برجسته‌ترین نکته دو سال و نیم آشنایی قبل از ازدواج ما بود. حالا که ما ازدواج کردیم، من و جِنی همچنان سؤالات فوق‌العاده‌ای از هم می‌پرسیم. البته وقتی یک مددکار اجتماعی و درمانگر وصلت کنند همین انتظار هم می‌رود.

همانطور که در کتاب‌های دیگر در مورد سؤالاتی برای زوج‌ها تحقیق می‌کردم، متوجه سه شکایت اصلی شدم. اول اینکه برخی از کتاب‌ها شامل مطالب ممنوعه‌ای هستند که شرم‌آور بودند و باعث درگیری می‌شدند. دوم اینکه برخی دیگر شامل سؤالاتی بودند که به سرعت با یک "بله" یا "نه" ساده پاسخ داده می‌شدند. نتیجه، تجربه‌ای بود که بجای یک ارتباط صمیمی بیشتر احساس بازجویی می‌داد. و سوم اینکه، زوج‌های سن بالاتر گزارش دادند که در بسیاری موارد، آن‌ها از قبل می‌دانستند که جواب همسر آن‌ها چه خواهد بود. در نتیجه، این زوج‌ها بدون اینکه بحث و گفتگوی عمیقی بین‌شان صورت بگیرد، تنها کتاب را ورق می‌زدند.

این کتاب متفاوت است. هر سؤال باعث ایجاد گفتگو‌هایی می‌شود که ورای چیزی که شما از قبل می‌دانید خواهد رفت. من به عنوان یک مشاور ازدواج، خانواده درمانگر و استاد مدرسه علوم دینی، در سؤال کردن تبحر دارم. من این کتاب را با سؤالات خلاقانه - دنیای درون خودت را به اشتراک بگذار – چارچوب بندی کردم. چه در مراحل ابتدایی رابطه خود باشید و چه درحال نزدیک شدن به سالگرد عروسی‌تان باشید، این کتاب شما را به سمت سطوح عمیق‌تر صمیمیت سوق می‌دهد و به زندگی شما ارزش می‌بخشد.

 ۵۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6835-59-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین
عشق را ادامه بده
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین

برای دانلود کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین

نظرات کتاب 131 گفتگوی خلاقانه برای زوجین

رها بازرگان
۱۳۹۹/۵/۱۰
برای کسایی خوبه که وقت زیادی دارن برا بیشتر شناختن هم
Yasaman Kiyani
۱۳۹۹/۱/۲۹
اصلا کتاب خوبی نبود فقط سوال مطرح میکنه بدون اینکه نکته‌ای توضیح بده
rahimi 20
۱۳۹۹/۹/۴
اصلا بدرد نخورد از خریدم پشیمونم سوالاش خیلی چرته
مشاهد همه نظرات (۵)